הבלוג של lealand

lealand

עדכונים:

פוסטים: 143

החל מאוגוסט 2018

מיילס שאיבד לפני שנתיים את אשתו האהובה מיסי בתאונת פגע וברח, החליט לתת סיכוי נוסף לאהבה בחייו. אך, דווקא כשחזר לחייך והחל לחוש שוב באושר, טרגדיית התאונה שבה להציף אותו מחדש ואיימה לקרוע את אשר הצליח לאחות.

20/10/2018

44360654_698056823899492_2535548958399266816_n

עיקול בדרך / ניקולס ספארקס

347 עמודים

הוצאת מודן

שנת הוצאה: 2003

העלילה מספרת על מיילס, סגן שריף בעיירה קטנה ושלווה בשם ניו-ברן. מיילס היה נשוי למיסי, השניים הכירו עוד בימי הבית ספר וכששבו להיפגש בקולג’ הם הפכו לזוג והיו בלתי נפרדים. השניים נישאו וכעבור זמן לא רב נולד בנם הבכור ג’ונה. שלושתם הפכו למשפחה כה אוהבת ומאושרת, עד ליום שבו מיסי שיצאה להליכה איבדה את חייה בתאונת פגע וברח. תאונה שהאחראי לה לא נתפס.

מיילס הנסער חש שחייו נגמרו, הוא לא ידע איך יוכל להמשיך ולחיות בלי מיסי לצידו. הוא היה נחוש למצוא את האדם שנהג ברכב, פגע במיסי וקיפח את חייה, אך למרות החקירה הנרחבת של המשטרה וניסיון מציאת עדים, הנהג מעולם לא אותר ומיילס התענה שהרוצח של אשתו האהובה הסתובב חופשי בלי לשלם על פשעיו.

מיילס הצליח להמשיך בחייו בזכות בנו הקטן, ג’ונה שאיבד את אמו והיה זקוק כל כך לאביו. הוא היה אב למופת, דאג לבנו, הרגיע אותו כשלג’ונה היו סיוטים בלילות, ועשה ככל יכולתו על מנת שלבנו יהיו חיים טובים ושלווים.

כשאצל ג’ונה בן ה-7 התגלה קושי ניכר בקרוא וכתוב, המחנכת שלו קראה למיילס לשיחה. למורה היפה קראו שרה. שרה הגיעה לעיירה חודשים ספורים לפני כן והחלה ללמד בבית הספר היסודי. שרה התגרשה מבעלה זמן לא רב לפני כן. כשהבעל גילה שהיא עקרה, הוא לא יכול היה להמשיך לחיות אתה והודיע לה על רצונו להתגרש. ושרה הפגועה עד עומקי נשמתה החליטה לעזוב את העיר הגדולה ולעבור לאותה עיירה שבה התגוררו הוריה ואחיה הצעיר, בראיין.

כשמיילס ושרה נפגשו בבית הספר לדון בקשייו של ג’ונה בלימודים, השניים הוקסמו זה מזו, ולא חלף זמן רב, עד שהשניים פיתחו רגשות אחד לשנייה. מיילס הרגיש שהוא מסוגל להשאיר את עברו הכואב מאחור ולתת צ’אנס לאהבה. הוא גם היה כל כך מרוצה לראות את הקשר הנפלא שנוצר בין בנו הצעיר ושרה.

אך בעת שמערכת היחסים שלהם התקדמה יפה, התאונה הטראגית של מיסי חזרה להשפיע על חייהם ואיימה לשנות את התכניות שלהם לגמרי.

מי גרם למותה של מיסי? האם מיילס ושרה יתגברו על כל הקשיים בדרך אל האושר?

זאת ועוד בספר “עיקול בדרך”.

 

הספר כתוב היטב והעלילה מסופרת בצורה מרתקת וקלילה, אמנם הספר לא תפס אותי ישר, ולקח לי זמן להיכנס לעלילה, אבל כשזה קרה (מודה שזה קרה רק באמצע הספר, אבל היה שווה להמשיך!) גמעתי את הדפים בהנאה ובסקרנות. בעיקר סקרנות לגלות אם החשדות שלי היו נכונות לגבי זהות הדמות שנהגה ברכב, ואכן זו הייתה הדמות שבה חשדתי כבר בשלב מוקדם של הקריאה.

זהו הספר הראשון של ניקולס ספארקס אותו אני קוראת, אך בהחלט זה לא הולך להיות הספר האחרון! אני אוהבת את סגנון הכתיבה שלו. מצא חן בעיני שלצד הסיפור הרומנטי משולב בעלילה סוד אפל שיוצר מתח ועניין רב בקורא.   

 

עוד מהבלוג של lealand

תצוגה מקדימה

ניצוץ של אור / ג'ודי פיקו

ניצוץ של אור / ג'ודי פיקו 351 עמודים תרגום: דורון דנסקי הוצאת כנרת זמורה – דביר שנת הוצאה: 2019 העלילה מתרחשת במרכז בריאות האישה, בניין כתום המכונה "המרכז" ובו מבצעים הפלות...

תגובות

פורסם לפני 10 months
תצוגה מקדימה

העוצמה והזעם של אבנר ארליך / פיני אלעזרי

העוצמה והזעם של אבנר ארליך / פיני אלעזרי 423 עמודים הוצאת דני ספרים שנת הוצאה: 2019     אבנר ארליך הוא סוכן מוסד בכיר באגף המבצעים המיוחדים, שנשלח לרומא על מנת לחקור...

תגובות

פורסם לפני 6 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה