הבלוג של אורנה שפטר

המגשרת

שמי אורנה שפטר, אני עו"ד ועובדת סוציאלית, עוסקת בגישור גירושין, גישור זוגי וגישור משפחתי, ומנחה קבוצות של נשים וגברים בתהליכי פרידה וגירושין. נשואה, אם לשני בנים ובת. משרדי נמצא בר"ג, מקבלת גם ברמת השרון. הבלוג משלב... +עוד

שמי אורנה שפטר, אני עו"ד ועובדת סוציאלית, עוסקת בגישור גירושין, גישור זוגי וגישור משפחתי, ומנחה קבוצות של נשים וגברים בתהליכי פרידה וגירושין. נשואה, אם לשני בנים ובת. משרדי נמצא בר"ג, מקבלת גם ברמת השרון. הבלוג משלב בין מידע משפטי, סיפורים מחדר הגישור, מקבוצות התמיכה ומחיי. מאמרים נוספים בנושא גישור גירושין ועוד אפשר למצוא באתר הבית שלי: os-gishur.co.il/

עדכונים:

פוסטים: 55

החל מיוני 2015

רוצה,

רוצה לכתוב,

רוצה לכתוב יותר,

רוצה לכתוב יותר טוב.

לפני כשלוש שנים פתחתי את הבלוג שלי בסלונה, תחילה עם עוד שותפות, אבל בסוף נשארנו רק אני ואני. אז גם שיניתי את שם הבלוג ל״המגשרת״ ומאז כל האחריות על הכתיבה היא רק שלי.

תמיד כתבתי. כבר בילדותי כתבתי שירים למגירה. בכל הטקסים בבית הספר היסודי ובצופים הייתי בין אלו שכתבו את הטקסט. גם לכתיבת ספר המחזור בתיכון הייתי שותפה. באירועים משפחתיים אני תמיד מברכת ועם הרבה חוש הומור (לדעתי). בעצם עוד לפני שהיו בלוגים, הייתי בלוג מהלך.

כשיצאתי לעצמאות כעו״ד ומגשרת זוגית והתחלתי להבין מי נגד מי בעולם השיווק, הקמתי אתר והתחלתי לכתוב מקצועית. מאז אני לא מפסיקה.

בין הכתיבה באתר הפרטי שלי והכתיבה בבלוג של ״המגשרת״ בסלונה, הבנתי שאני יכולה יותר. שאני רוצה לכתוב עוד ועוד, אבל רוצה שיצא יותר טוב. שבעצם אף פעם לא ממש למדתי איך צריך לכתוב פוסט, ובכלל מה ההבדל בכתיבה בין פוסט, לבלוגינג או מאמר.

אז כשפתחו את קורס #דיגיטליות_בעסקים בשיתוף #לאומי_בעסקים ו #saloonascholl התייצבתי. הנה אני כאן ואני מודה כי אני רוצה לכתוב יותר טוב.

על הדרך פגשתי בקורס עוד 39 בעלות עסקים פרטיים מופלאות, ואני בטוחה שגם מהן אוכל ללמוד איך לכתוב יותר טוב ועוד המון דברים טובים.

מאמרים נוספים בנושא גישור גירושין אפשר למצוא באתר הבית שלי: os-gishur.co.il/

עוד מהבלוג של אורנה שפטר

תגובות

טופ 20 - בלוגים