הבלוג של law1234

law1234

עורך דין רגב אלקיים הנו שותף וממייסדי משרד עורכי דין: שרף, אלקיים ושות'. עו"ד אלקיים הנו בעל ניסיון רב במתן ייעוץ משפטי שוטף וליווי מקיף לחברות, עסקים ואנשים פרטיים בתחום המשפט המסחרי ובכלל זה נדל"ן, תאגידים,... +עוד

עורך דין רגב אלקיים הנו שותף וממייסדי משרד עורכי דין: שרף, אלקיים ושות'. עו"ד אלקיים הנו בעל ניסיון רב במתן ייעוץ משפטי שוטף וליווי מקיף לחברות, עסקים ואנשים פרטיים בתחום המשפט המסחרי ובכלל זה נדל"ן, תאגידים, אגודות שיתופיות, צוואות וירושות וייצוג בבתי משפט.

עדכונים:

פוסטים: 69

החל ממאי 2014

הבית שלי עדיין לא רשום על שמי בטאבו יש לנו כמה שלבים שאנחנו צריכים לעבור כדי שהבית יהיה רשום על שמי בלבד. כרגע הוא רשום על שם אבא שלי שנפטר. האם כדי לרשום את הבת שלי כבת ממשיכה אני צריך לחכות עד שהבית יהיה רשום בטאבו או שאפשר כבר עכשיו לרשום ?

שחר שלום

רישום המשק על שמך מסתיים עם רישומו ברשות מקרקעי ישראל.

הזכויות שלך יהיו זכויות של בר רשות (ולא בעלות).

ברגע שהזכויות במשק יהיו רשומות ברמ”י על שמך, תוכלי לבקש למנות בן ממשיך, וזאת בתנאי שניתן למנות אצלכם במושב (מושב עובדים, חתום על חוזה תלת צדדי וכו).

לגבי השלבים שעלייך לעבור כדי לרשום את המשק על שמך, הנני מציע כי זה ייעשה בליווי עו”ד, אחרת את עשויה להיתקל בבעיות שישפיעו על זכויותייך ו/או על תשלומים שעלייך לשלם (כיום ו/או בעתיד)

עורך דין לענייני משפחה ,

bio-bee-sde-eliyahu1

עורך דין בן ממשיך , עורך דין דיני מושבים   עורך דין ירושות וצוואות במרכז 

עוד מהבלוג של law1234

האם היחסים בין בני הזוג משפיעים על הזכות לרשת ?

תרחיש: מעשה בבעל אכזרי אשר נהג להכות בברוטאליות את אשתו ולהטיל עליה את מוראו. האישה המוכה הוציאה נגדו צו הרחקה מהבית אך הוא לא חשש להפר אותו , נעצר ונידון למאסר ממושך בכלא. הבעל האכזר סירב להעניק לאשתו גט וכתב לה מבית...