הבלוג של Uri Rimon

יומנו של מחפש

עדכונים:

פוסטים: 8

החל ממרץ 2010

להרגע, להתבונן ולהיות מאושרים

12/07/2012

האנרגיה המרפאה – להבריא את עצמנו כדי לרפא

בפוסט הזה רציתי לחלוק ולספר קצת על ההתנסות שיש לי עם האנרגיה המרפאה, אותה אנרגיה קוסמית העוטפת אותנו ומשפיעה על כולנו. האנרגיה המרפאה הינה שיטה התומכת בתהליך ריפוי עצמי וריפוי של אחרים בצורה טבעית במגע או מרחוק. כל שיטת ריפוי צריכה לבסס את יעילותה על הקביעה אשר מצהירה כי:

“המחלה היא התוצאה הטבעית של שבירת המחזוריות הביו-קוסמית אשר כל אדם מהווה חלק ממנה ומביאה לידי ביטוי. תהליך הריפוי מתאפשר, באותו הרגע שבו האדם מפסיק לשבור פעם אחר פעם את אותו האיזון”.

חיינו מורכבים לפחות משמונה שדות, וכל שעלינו לחפש הוא לאזן את כל השדות על מנת שגלגל חיינו יסתובב בצורה הרמונית ללא מהמורות. הבריאות שהוא אחד השדות מקבילו של הרוח, משפיע כמובן גם הוא על הצורה בה אנו נעים באופן מכריע. זה הרי ברור לנו שכאשר איננו חשים בטוב או שהגוף לא תומך בנו כפי שהיינו רוצים קשה לנו להיות מרוצים גם מדברים אחרים.

את האנרגיה המרפאה פגשתי לראשונה בקורס שנערך בארץ ב-2006 בהנחיית מאסטרים מומחים בתחום שהוכשרו באופן ישיר על ידי מר פטריציו פאולטי מי שהביא מן המזרח לראשונה את השיטה הזו ולימד אותה במערב.

הקורס, יותר מלימוד הטכניקה של הריפוי, עסק גם בלימוד ובהבנה שאם ברצוננו לרפא אחרים עלינו קודם כל לרפא את עצמנו על מנת שנוכל להיות ערוץ טהור ולא נגוע לאותה אנרגיה קוסמית שקיימת סביבנו ושיכולה דרכנו לרפא אותנו ואת האחרים. להרגע, להתמרכז ולקרוא לאנרגיה הזו שיכולה לחולל ניסים. אמירה זו, שבזמנו הבנתי רק ברמה התיאורטית, עם השנים וההתבוננות העצמית הראתה לי שהכל מתחיל ונובע ממנה. ורק כאשר אנחנו באמת ריקים ולא מלאים בעצמנו, באגו, בפחדים, בדבקויות שלנו רק אז אנחנו יכולים להתפנות לאחר ולסייע לו באמת שמשמעו לסייע לעצמנו.

אם לספר קצת מהניסיון האישי בשימוש באנרגיה המרפאה קודם כל ראיתי אפקטיביות בלתי רגילה של הטיפול העצמי שמסוגל להרגיע ולסייע בהפגת מתחים וכאבים, טיפול בפצעים כאלו ואחרים. כאשר אשתי ואני החלטנו להיכנס להריון ביצענו 4 טיפולים מלאים אחד לשני על מנת לטהר ולהכין את התנאים הטובים ביותר לכך ועל מנת שהרגע החשוב הזה יוכל לקבל את מלוא תשומת הלב. במקרים אחרים גם ביצענו טיפולים לזוגות אחרים שהתקשו להיכנס להריון ושהעידו שהטיפול עזר במאוד. לאחר הולדת בתנו עשינו גם לה טיפולים רבים במגע להקלה בכל מיני סיטואציות מבלי לערב תרופות קונבנציונאליות או התערבויות רפואיות. כיום בת שנה וארבע, גם היא כבר יודעת שעל מנת להפיג כאב היא יכולה לטפל בעצמה בפשטות כאשר היא מניחה יד על האזור הכואב – זה טבעי כל כך וזה עובד.

מקרה אחר היה כאשר ההורים של אשתי לפני כמה שנים עשו תאונת דרכים קטלנית בחופשה בחו”ל. טסנו לשם בבהילות על מנת לסעוד אותם ובמשך חודשיים של שהיה במקום עשינו מספר טיפולים שהאיצו מאוד את ההחלמה מפציעה אנושה (בתוספת לטיפולים שבוצעו מרחוק).  מעבר לכך שמענו על אין ספור מקרים שהיו בגדר נס בשימוש באנרגיה המרפאה.

הכלי הזה הוא נחלת הכלל ובשירות הכלל, אך כמו כל דבר יש ללמוד אותו היטב על מנת לשפר את האפקטיביות שלו ממש כמו כוונון של אנטנה על התדר הנכון.

בקרוב יתקיים קורס הכשרה נוסף בטכניקה זו, ואינני יכול שלא להמליץ בחום לכל אחד הרוצה לרפא ולשפר את שדה הבריאות בגלגל החיים שלו, לרכוש את הפרקטיקה, להבריא את עצמו על מנת לרפא גם את האחרים שמסביבו.

קישורים נוספים -

אשמח לתגובות על הפוסט.

תודה

עוד מהבלוג של Uri Rimon

תצוגה מקדימה

אז מה באמת מסתתר מאחורי המחשבה שלנו?

שלום לכם, רציתי לפתוח ולספר סיפור אישי קטן - לפני כ-14 שנה חבר לעבודה הציע לי לבוא ולהשתתף בסמינר מיוחד אודות מסתרי המחשבה עם פטריציו פאולטי.  לא הבנתי בדיוק במה מדובר אך הסקרנות היא זו שהובילה אותי להירשם לבסוף...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לשתות מים חיים

כאשר השתנו המים ח'ידר המורה של משה, ירד יום אחד אל האדמה והודיע לאנושות את ההודעה הבאה: בתאריך מסוים ייעלמו כל המים חוץ מאלו שאנשים יאגרו במכוון. המים שייעלמו יוחלפו במים אשר...

תגובות

פורסם לפני 8 years

זו השאלה שמניעה אותנו...

שלום לכולם וברוכים הבאים ל - "יומנו של מחפש" הבלוג הזה מטרתו לשתף, לחלוק ולדון בחוויות החיפוש האישי של כל אחד עם השאלה שמניעה אותנו. לכל אחד מאיתנו הרי יש שאלה שמניעה אותו בחיים האלו, גם אם לפעמים היא חבויה ולא לגמרי מובנת....

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה