הבלוג של lara

היא של שפיות

המסע שלי בדרכים לא סלולות אל עבר הבית, המשפחה, התעסוקה המכבדת, האמנות הממלאת, הכתיבה המרפאת. כאישה מן הישוב. מתוך כוונה לנרמל את השיח החברתי ולטעת תקווה. אמיתי וללא צנזורה.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאוקטובר 2019

08/11/2019

קסם. הבנזוג לקח את הילדים להורים שלו. ארוחת שישי. מסוג הערבים שגורמים לי להרגיש כל כך נורמלית, בשקט שלי. בבית שלי.

אתמול הייתי בערב בנות. אצל חברה שמנחה קבוצות. מזמן לא התגלגלתי מצחוק ככה. גם כן ערב ראוי לציון, של נורמליות צרופה.

אני חושבת שכל מי שהופך להורה חווה סוג של יציאה מאיזון. לכן שני הערבים האלה, זה אחר זה, ממש ממש במקומם.

אבל לא, אני לא עם סיגריה במרפסת. אני בהכנות לקראת מחר. הגדולה חוגגת 5. נחגוג עם בן אחותי והמשפחה. אחותי היחידה צעירה ממני ב-6 שנים ולכן עברו שנים עד שהתקרבנו אחת לשניה. היום קרובות אבל גרות מאד רחוק זו מזו. ואם כבר מזכירים את הילדים (גם לה יש 2), אז הם מעסיקים אותנו בלי הרף וכבר כמעט לא מתקשרות בעל פה. הכל תמיד בהתכתבויות. לרוב בקבוצה המשולשת עם אמא שלנו.

אמא שלי היא סאגה בפני עצמה. 20 שנים מפרידות בינינו. היא תחגוג 60 חודש הבא. היא מעולם לא הייתה “אם השנה”.

לאחרונה הצטרפתי לקבוצה בשם “בנות אסטריה”. קבוצה לבנות לאמהות מרעילות. קבוצה מאד מיוחדת. הבנות משתפות בהרחבה ובפרטי פרטים על המסכת שעברו.

לפעמים, רב הזמן אפילו, אני די בטוחה שהאופן שגדלתי בו הוא הסיבה למצבי. האמת שמצבי היום בסדר.  אבל העבר, בו הכל התרסק לרסיסים, צף ועולה. אלו הם החיים והיום אני מוצאת חוזקות שלי בהרבה מהחוויות שעברתי. גם אם הן קשות מנשוא וצרובות בתודעה.

אני בטוחה שאמצא כוחות לשתף בפוסט על רבים מהארועים שעברתי, אבל הערב יותר בא לי לפתוח בקבוק יין, למזוג לעצמי כוס, לשים מוסיקה טובה ולטרוח על המנות שמביאה מחר לחגיגה. אחכ לארוז את המתנות ולנסח ברכות.

מחר נשכים קום ארבעתנו ונצא לנסיעה דרומה, ייקח לנו כשעתיים ואז נארגן שם כל מה שצריך כדי לשמוח כהלכה. הלוואי והחיים יהיו רצופים בשמחות… תכל’ס מגיע לי.

614-05819060

 

עוד מהבלוג של lara

תצוגה מקדימה

"שלום עולם" הן צמד מילים שמבטא המון תקווה.

כמו לידה. ועברתי שתיים כאלה. אפילו ב-5 השנים האחרונות. אבל "שלום עולם" מבטא גם עולם זר ולא מוכר, והוא יכול להיות מאיים, כמו כל דבר חדש. אז החלטתי להתחדש בבלוג. חגגתי חודש שעבר יום הולדת עגול. זו מתנה ראוייה למי שעברה דבר או...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks
תצוגה מקדימה

מי עובד עלינו

אני מתמודדת. מי שקרא את הפוסט הראשון שלי אולי הצליח להבין את הכוונה. מי שלא, אסביר שאני מקבלת קצבת נכות ושתקופות ארוכות לא עבדתי. הקצבה זעומה, אבל עדיין סוג של הכנסה קבועה. לא לעבוד במדינה שבה מה שאתה עושה הוא שמגדיר אותך,...

תגובות

פורסם לפני 1 week

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה