הבלוג של Lola

זרם התודעה

עדכונים:

פוסטים: 26

החל מינואר 2012

אני תוהה מתי אפסיק להתגעגע אליך. האם זה יקרה אחרי שאמצא אהבה חדשה? האם אין סיכוי שאקבל את המציאות בלעדיך מבלי שאוהב מישהו אחר קודם? חשבתי שתהליך ההתאחות של הלב שלי יהיה שונה, אך אני מגלה שהדרך לריפוי הלב ושחרור הכאב היא עקלקלה, מפותלת ומלאת תהפוכות.
יש ימים שבהם הגעגוע פחות מורגש, יש ימים שבהם אני יותר כועסת מאשר מתגעגעת וכן, יש אפילו ימים שבהם אני מצליחה לא לחשוב עליך, או עלינו, או עליה.
אני מתחילה להבין שיכול להיות יותר מרגש אחד שיתקיים בו זמנית. פעם לא הבנתי איך אני יכולה עדיין לאהוב אותך, להתגעגע אליך וכל כך לכעוס עליך באותו זמן. חשבתי שיש כאן סתירה פנימית, כי אם באמת הייתי כועסת לא הייתי מצליחה להמשיך לאהוב ולהתגעגע. היום אני יודעת שזה לא נכון, כי החיים מורכבים מכל כך הרבה גוונים של רגשות והם כולם יכולים להתקיים במקביל.
אני חייבת להודות שהזמן כן עוזר, לא כפי שקיוויתי, או שדמיינתי, אך בצורה אחרת, עדינה יותר. היום הכאב הוא רך יותר, מלטף כזה, מעין דייר קבוע בתוכי שלמדתי לחיות איתו יחסית בשלום, אך הוא עדיין שם. פעם הוא היה פוצע כל כך עד שגרם לי לדמם ולפקפק בשפיותי, אך היום הוא רק נוכח ומלטף, מזכיר לי שאני עדיין יודעת להרגיש.
כנראה שאחרי שנפרדים ממישהו שבאמת אהבנו צריך להבין ולהפנים שהשארנו חתיכה מעצמנו, מלבנו, שם אצל האדם השני והחתיכה הזו תישאר שלו ואצלו ולנצח, היא לעולם לא תחזור אלינו. היופי הוא דווקא בהבנה שיש לנו עוד המון חתיכות לתת ושגם אצלנו יש חתיכה ממנו.

 

עוד מהבלוג של Lola

מתגעגעת אלייך, אוהבת אותך, תניח לי לנפשי

אין לי מה לומר לך. אני רק יושבת ומחכה ליום שבו לא תפלוש עוד לחלומותי ולא תגור בתוככי נפשי. אתה רע לי. אני לא רוצה מישהו כמוך. אני צריכה להזכיר לעצמי השכם וערב שאתה לא מספיק טוב בשבילי. שאתה לא רצית אותי. ובמקום אני רק...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מישהו ראה את שמחת החיים שלי?

נראה לי שאיבדתי את היכולת ליהנות מהדברים הקטנים בחיים. פעם מפגש על בירה עם חברים, טיול בפארק, יום שבת בים או סתם רביצה מול הטלוויזיה היו דברים שהיו עושים לי כיף. אני מוצאת שהיום אני לא ממש מצליחה ליהנות משום דבר יותר. אני...

מכורה לסכנה - סקס סמים וגברים נשואים

כשהיינו צעירות תמיד הסתכלנו על הנשים בסרטים, בסדרות ובספרים, שנמצאות במערכות יחסים נצלניות, או לא בריאות ולא הבנו למה הן מביאות את עצמן למקום הזה. איך הן לא רואות שהן שוות יותר? היום, ממרומי גיל 30+, אני יכולה להבין אותן, כי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה