הבלוג של איריס קרונמן הורות ללהט"ב

kronman

לפני 5 שנים הוא יצא מהארון, לפני שנה אני יצאתי אתו לראשונה למצעד הגאווה והיום נמצאת כאן כדי לתת יד לכל מי שיוצא למסע.

עדכונים:

פוסטים: 5

החל ממרץ 2018

24/03/2018

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי! זהו החלטתי שאני יכולה ורוצה לתת יד לכל מי שיוצא למסע שאני התחלתי לפני 5 שנים , מממ.. במחשבה שניה לפני 27 שנים  כשהפכתי לאמא .
לפני 5 שנים גלעד – המכונה גיליץ “יצא המארון” – ת’כלס לא כל כך אוהבת את המושג הזה והוא גם לא לגמרי נאמן לתהליך שגלעד עבר כי הוא בעצם לא ממש התחבא בארון. והיום אני כאן כדי לאחד בין המקצוע שלי לסיפור האישי.

הרבה שנים אני מדריכה , יועצת ומלווה הורים בכל מיני מצבי חיים. מנחה סדנאות, מרצה, והכי אוהבת להכיר מקרוב את הסיפור האישי ולעזור לפרום את הפלונטרים של אנשים יקרים שרק צריכים קצת עזרה, הרבה תמיכה ומישהו שייתן להם תקווה.

זה מפתיע  כשהילד שלך מבשר לך שהוא/היא לא כמו שציפית שיהיה. זה מבלבל, מעורר רגשות אשם, לפעמים בושה, יש עצב שמתלווה לזה , כעס הרבה חוסר ידיעה, דאגה. צריך לחשב מסלול מחדש כשאין קליטת לווינים .
אני באופן אישי הייתי עצובה ומבוהלת. עצובה שהוא היה לבד וכי רציתי עבורו דרך קלה יותר ומבוהלת כי לא ידעתי מה לעשות עם הידיעה הזו שאי אפשר להסתיר אבל גם לא ידעתי איך מדברים על זה ועם מי.
לאט לאט הערפל התבהר דרך שיחות עם גלעד, שיחות עם האיש שלי, איסוף מידע, והסתודדות עם חברה טובה.
וכמו תמיד כשלומדים משהו חדש, התחלתי בצעדים מהוססים ואיטיים והתקדמתי צעד אחרי צעד. אבל הכי עזר לי לפגוש עוד אנשים שמתמודדים עם מצבי חיים מורכבים ולדעת שהחיים מזמנים לכולנו הפתעות.
אז זהו כאמור יוצאת לדרך חדשה עם בלוג חדש – שיהיה לי בהצלחה.

...

 

 

עוד מהבלוג של איריס קרונמן הורות ללהט"ב

תצוגה מקדימה

ליל הסדר ולנו יש סוד

מי שמכיר אותי יודע שאני מאוד אוהבת מפגשים משפחתיים. כן, כן למרות שכדרכם של מפגשים משפחתיים הם הרבה פעמים מעיקים וטעונים אני אוהבת אותם. אבל אני זוכרת היטב איך לקראת ליל הסדר הראשון אחרי שאנחנו כבר ידענו שהבן שלנו גיי אבל...

תגובות

פורסם לפני 2 years

מה הקשר בין סעודיה, ארון ואירוויזיון ?

אחת הכותרות השבוע ב"כאן 11" הייתה: " בסעודיה רוצים להוצא את היחסים עם ישראל מהארון" כשמושגים מאוד מאפיינים כמו "יוצאים מהארון" הופכים ללשון יום יומית זה סימן ללגיטימציה הולכת וגדלה של מה שהמושג הזה ודומים לו מייצגים. לכל...

תצוגה מקדימה

מה במשבצת ?

שוב זה קרה, פגשתי , ראיתי,  אפילו לא דיברתי, נשארתי עם התמונה ולא מצאתי אף משבצת להכניס אליה את המידע החדש. לפני שבוע נהגתי ברחוב צפוף ומולי התהלך מתנדנד מצד לצד איש כפוף, לבוש בבגדים מלוכלכים וגדולים עם ראסטות בלונדיות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה