הבלוג של ‫קונים פלוס בע"מ‬

‫חברת קונים פלוס‬‬

חברת קונים פלוס בע"מ הינה חברת שיווק ודיוור ישיר מהמובילות בישראל! חברת קונים פלוס מתאימה את מוצריה לפי הרגלי הצריכה וההעדפות האישיות של הלקוחות ומתאפיינת בגמישות וברמת השירותיות הגבוהה עבור הלקוח הישראלי.

עדכונים:

פוסטים: 62

החל מנובמבר 2015

46721274 - modern studio apartment interior

אנו חיים כיום בתקופה של מינימליזם, ולא רק בגלל יוקר המחייה שלא תמיד מאפשר לנו לרכוש את החללים הרצויים ליצירת העולם המושלם. יחד עם זאת, קיימים אינספור אביזרים ואפשרויות לנצל את המרחב ליצירת תחושה נעימה, אסתטית ואפילו אינטימית. במילים אחרות, ניצול נכון של המרחב הופך חללים קטנים ליתרון ולאו דווקא לחיסרון – חברת קונים פלוס בדקה ומצאה זאת בעצמה.

מרחב בתור ישות תלת-ממדית

כאשר אנו מדברים על מרחב, חשוב להבין שמדובר לא רק ברצפה או בקירות. באמצעות ניצול יעיל של המרחב ניתן ליצור מקומות אחסון המנצלים את כל גובה הקירות ואפילו את התקרה (לא רק גופי תאורה אפשר לתלות). יתר על כן, כולנו מכירים את הפתרון היעיל של חדר קטן עם תקרה גבוהה שבו המיטה ממוקמת על מפלס עליון, ממש מתחת לתקרה. פעמים רבות מדובר באפשרות שמפרידה בין השינה לאירוח ומאפשרת את השימוש האופטימלי בשטח הקיים.

מנצלים את השטח הקיים, מסדרים ונהנים

על פי הלקוחות של חברת קונים פלוס, התנאי החשוב ביותר לניצול מיטבי של השטח העומד לרשותכם הוא סדר וארגון. כאשר כל דבר נמצא במקומו, השטח הקטן הופך לממוקד ולאיכותי, וזה עוזר גם לתחושת הרוגע הכללית, כיוון שידוע שאי סדר מעורר את החרדות שבנו. כך, ניצול מיטבי של השטח באמצעות דרכים שונות מאפשר להשיג את תנאי המחייה הטובים ביותר גם ברמה הנפשית.

חברת קונים פלוס – העניקו לעצמכם איכות חיים

החברה מתמקדת במוצרים שונים שניתן לרכוש באינטרנט במחירים הוגנים. לכן, באמצעות ההמלצות של החברה תוכלו לנצל את חלל הבית, לחסוך על שכר דירה וגם לרכוש אך ורק את המוצרים המאפשרים להשיג מטרה אולטימטיבית זו.

39343583_m

עוד מהבלוג של ‫קונים פלוס בע"מ‬

ריהוט גן / קונים פלוס

בין אם יש לכם מרפסת או גינה, הריהוט של חלק זה בבית יכול להפוך את החיים שלכם לנעימים ומהנים יותר. הסיבה לכך היא שהמרפסת או הגינה, מהווים את החלק בבית שבו...

צריכים פתרון מיידי להכנסת רהיטים לדירה קטנה? קונים פלוס עם ההמלצות!

בשנים האחרונות מצוקת הנדל"ן החמירה ומאפיין משמעותי בהשלכות כתוצאה מכך, הוא הקטנת גודל הבית שיכולים לאפשר לעצמם זוגות צעירים. בעבר היה יותר מרחב אך כיום זהו לא המצב ואנשים נדרשים לפתרונות אחסון יצירתיים ושימושיים שיפתרו...

קונים פלוס - מכתב תודה

חברת קונים פלוס קיבלה לידה מכתב תודה מניבה בלוך מהמרכז לשירותי מזון. במכתב מודה ניבה לחברת קונים פלוס קונים פלוס שיווק ישיר על התרומה הנדיבה למען עזר מציון. [caption id="" align="alignnone" width="1242"] קונים פלוס[/caption]...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה