הבלוג של ‫קונים פלוס בע"מ‬

‫חברת קונים פלוס‬‬

חברת קונים פלוס בע"מ הינה חברת שיווק ודיוור ישיר מהמובילות בישראל! חברת קונים פלוס מתאימה את מוצריה לפי הרגלי הצריכה וההעדפות האישיות של הלקוחות ומתאפיינת בגמישות וברמת השירותיות הגבוהה עבור הלקוח הישראלי.

עדכונים:

פוסטים: 62

החל מנובמבר 2015

cashbox-1642989_640

הדרישות ההולכות וגדלות של העולם המודרני מביאות לכך שאנשים רבים מחפשים אפיקי הכנסה אלטרנטיביים. הציפיות מאפיקי ההכנסה הללו די בסיסיות – שידרשו זמן קצוב ושיעניקו תרומה מספיק משמעותית לתקציב שלכם. אז אילו אפיקים עונים על ציפיות אלו? חברת קונים פלוס מביאה סקירה קצרה.

בלוגינג מכל הסוגים

רבים רואים באפשרות לפתוח בלוג אישי אפיק להכנסות. עם זאת, אפשר להגיע לשם רק בהנחה שאתם אכן אוהבים את התחום שעליו אתם כותבים או שבו אתם יוצרים. כמו כן, בלוגינג עשוי להיות שם כולל ליצירת תכנים: ניהול בלוג כתוב, ערוץ ביוטיוב או עמוד אינסטגרם מצליח, כל אלה מתאימים להגדרה. לאחר השגת קהל יעד נכבד, תוכלו להתחיל להמיר את הכניסות שלכם לכסף במגוון דרכים, כל פלטפורמה בדרכה.

שוק ההון

אחד התחומים שהכי מרגשים את אלה שאוהבים להרוויח כסף מהיר. אין ספק שמדובר בתחום שאינו מתאים לכולם – הוא דורש ראש מתמטי, הבנה בסיסית בכלכלה, יכולת להתנתק מהתחושות האישיות ופשוט להיות אובייקטיבי ועוד.

מכירות של מוצרים

דרך נוספת היא למכור מוצרים פיזיים – דרך איביי, למשל. אם מדובר בפריטי עבודת יד, ניתן לפתוח חנות באתרים כגון etsy או shopify ולהעניק לגולשים חוויה אישית יותר. יחד עם זאת, הרבה עיסוק בפריטים הפיזיים עלול להיות מורכב, לדרוש מקומות אחסון והוצאות גדולות עבור המשלוחים ולהיות כרוך בבירוקרטיה בסניפי הדואר, לכן חברת קונים פלוס ממליצה לחשוב על כך לעומק.

שיווק באינטרנט

דרך נוספת להרוויח על מכירות מבלי להזדקק למוצרים עצמם היא לפרסם מוצרים אחרים. חברת קונים פלוס מכירה את הפלטפורמה הזו היטב ובזכות הכלים של אמזון מציעה לכם ללמוד עולם חדש של שיווק, שוק תחרותי והזדמנויות בלתי נגמרות. לכל אחד יש דרכים שהכי מתאימות לאישיות וליכולות שלו, ובאמצעות נקיטת השיטה הנכונה אפשר להגיע להישגים מרשימים תוך זמן קצר.

37257994_m

עוד מהבלוג של ‫קונים פלוס בע"מ‬

ריהוט גן / קונים פלוס

בין אם יש לכם מרפסת או גינה, הריהוט של חלק זה בבית יכול להפוך את החיים שלכם לנעימים ומהנים יותר. הסיבה לכך היא שהמרפסת או הגינה, מהווים את החלק בבית שבו...

צריכים פתרון מיידי להכנסת רהיטים לדירה קטנה? קונים פלוס עם ההמלצות!

בשנים האחרונות מצוקת הנדל"ן החמירה ומאפיין משמעותי בהשלכות כתוצאה מכך, הוא הקטנת גודל הבית שיכולים לאפשר לעצמם זוגות צעירים. בעבר היה יותר מרחב אך כיום זהו לא המצב ואנשים נדרשים לפתרונות אחסון יצירתיים ושימושיים שיפתרו...

קונים פלוס - מכתב תודה

חברת קונים פלוס קיבלה לידה מכתב תודה מניבה בלוך מהמרכז לשירותי מזון. במכתב מודה ניבה לחברת קונים פלוס קונים פלוס שיווק ישיר על התרומה הנדיבה למען עזר מציון. [caption id="" align="alignnone" width="1242"] קונים פלוס[/caption]...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה