הבלוג של הקונה נחמה

הקונה נחמה

אופנה, טיפוח, סטייל, שופינג

עדכונים:

פוסטים: 520

החל מינואר 2012

שנים אני יודעת שאם הייתי משקיעה את אותה הנחישות והדבקות במטרה שיש לי כשאני רוצה לקנות משהו, גם בתחומים אחרים בחיים, בוודאי הייתי היום בעלת משרה בכירה, חשבון עו”ש מנופח ובית מרווח. אבל לא, הנחישות שלי שמורה לאותם דברים שלא יצעידו אותי קדימה, אבל ללא ספק יספקו לי סיפוק רגעי מהשגת המטרה.

בחודשיים האחרונים יצא לי לבקר פעמיים באאוטלט בהרצליה פיתוח בימי שבת. אני בטוחה שהיתה לכך סיבה טובה, רק שכרגע אני לא זוכרת מהי. בשתי הפעמים ראיתי את חנות העודפים של גאפ מבחוץ. אמנם האאוטלט בהגדרה פתוח בשבת, אבל בפועל לא כל החנויות משתפות פעולה. הסיבה העיקרית שרציתי לבקר בחנות, היא השלמת הסיבוב שלי בחיפוש אחר מכנסי הטרנינג הקצרים האופטימלים עבור בן ה- 9. נכון, יש דברים חשובים מזה להתעסק בהם, עוד לא מצאו תרופה לסרטן והאירנים עדיין מאיימים, אבל באקט של אסקפיזם אישי וציבורי, אותי הטריד עניין המכנסיים. הבכור נדרש ללבוש מכנסי טרנינג לבית- הספר ארבע פעמים בשבוע. הוא גבוה ורזה ורוב המכנסיים נתלים עליו בצורה לא מחמיאה, רחבים מדי או קצרים מדי ומאבדים צורה אחרי כביסה או שתיים. אם לשלב זאת עם העובדה שאיני חובבת אפליקציות, הדפסים וצבעים מיותרים, למצוא עבורו מכנסיים שאני (וגם הוא) נאהב זו משימה לא פשוטה.

אז הגעתי השבוע לאאוטלט בהרצליה כשחנות העודפים של גאפ פתוחה, בעיקר בשביל לגלות שאין שם כמעט פריטים לגילאים הרלוונטים עבור ילדיי. (לעומת זאת, עד גיל שנתיים יש בחנות העודפים של גאפ היצע גדול). אבל לא אחת כמוני תאמר נואש. אם אני כבר שם, התפניתי לערוך סיור בשאר החנויות (בשבילכן, לא בשבילי, ברור כן?).

ראשית גיליתי שחנות העודפים של גאפ היא בעיקר חנות עודפים של מנגו. מיד המרתי את אכזבתי מהכשלון במציאת מכנסיים לבני, לקניית ג’ינס, חצאית וחגורה של מנגו, לעצמי. לטעמי זו אחת מהחנויות המוצלחות באאוטלט. מבחר רחב של דגמים ומידות (עד מידה 46) ומחירים שוים. על הג’ינס שילמתי 130 ש”ח במקום 260 ש”ח. על החצאית 100 ש”ח במקום 200 ש”ח, ועל חגורת העור המנומרת, 70 ש”ח במקום 200 (אגב, המחיר המקורי שלה ביורו היה 25, שימו לב לפערי המחירים בחו”ל ובארץ). חוץ ממה שאני רכשתי תמצאו במנגו מבחר גדול מאוד של ג’ינסים ב 130 ש”ח, חצאיות ב 100 עד 150 ש”ח, שמלות עד 200 ש”ח, וחולצות ב 50 עד 150 ש”ח. מומלץ מאוד.

חצאית- כולל החגורה 100 ש”ח

בגזרת הג’ינסים תמצאו חנויות עודפים של קרוקר ולי קופר. חנות לי קופר אמורה להוות חנות עודפים גם של סולוג וניין ווסט. בפועל אין שם שום פריט של סולוג, ובערך 3 דגמי נעליים של ניין ווסט (אין זה אומר דבר לגבי מה תמצאו שם עוד שבועיים, זה טבען של חנויות עודפים). בלי קופר תוכלו למצוא גם דגמים של הקולקצייה החדשה וגם עודפים, בינהם ג’ינסים במחירים של החל מ 70 ש”ח ועד 2 זוגות ב 500 ש”ח וחולצות 3 ב-100 ש”ח.

בחנות העודפים של קסטרו תמצאו חולצות אריג ב 80 ש”ח, שמלות החל מ- 80 ש”ח ג’ינסים ב 100 ש”ח, נעליים ב 130 ש”ח, וחולצות טריקו ב 40 ש”ח. אני מצאתי לי עוד חולצה מהאהבה הישנה שלי, פסים כחול לבן בגזרת אוברסייז ב 40 ש”ח.

מהרשתות הגדולות תמצאו גם את הוניגמן ורנואר. הוניגמן מחזיקה גם בגדי ילדים (3 חולצות במאה ש”ח, זוג מכנסיים במאה ש”ח) ורנואר מחזיקה גם עודפים של טוונטי פור סבן (כל החנות עד 80 ש”ח, פריט שני ב 70 ש”ח). 2 החנויות מאכזבות במיוחד. נכון, מדובר באאוטלט ולא בקניון מפואר, אבל עדיין אין סיבה למצוא חנויות כ”כ מבולגנות ומלוכלכות ובגדים קרועים ומוכתמים. 2 החנויות הללו, לא רק שאינן מזמינות להכנס, הן פוגעות לטעמי בשם המותג.

דווקא הרשתות הפונות לנשים בוגרות שמצאו את מקומן באאוטלט שומרות על אוירה נעימה ומסודרת באופן יחסי. תמצאו שם חנויות עודפים של מתאים לי, הגרה (עד 160 ש”ח לפריט), סבנטין (חולצות החל מ 40 ש”ח, מכנסיים החל מ 80 ש”ח), קרייזי ליין (רוב החנות מ 40 עד 100 ש”ח, חלק מהפריטים מעונות קודמות ב 50% הנחה), גולברי (מכנסיים 129 ש”ח, שמלות 149 ש”ח, חולצות 70 ש”ח) ומיס לגוט שנראית קצת זרה בנוף האאוטלט ומקפידה על סדר וניקיון מופתיים ועדיין זו החנות היחידה שהיתה ריקה מאדם (מחזיקה גם קולקצייה חדשה וגם עודפים ב 70% הנחה).

בגדי ילדים מחכים לכם בפוקס עם מבחר די דל (דווקא בקולקציית המבוגרים חנות העודפים של פוקס מוצלחת יותר, כל החנות במחירים שבין 10 ל 70 ש”ח), קדס קידס, עם מבצע קונים 2 השלישי חינם (אני אישית מעדיפה הנחה פרטנית על כל פריט, בוודאי בחנויות אאוטלט). וכמו שהזכרתי קודם ולא לטובה- הוניגמן קידס.

נעליים- חנות של קרוקס, חנות של נעלי נמרוד המחזיקים גם דגמים של קלארקס, חנות בשם שוז אנד הוז, המחזיקה דגמים של מספר חברות מוכרות (דוגמת עמנואל, ניוז, קנט קול וביאנקה) במחירים שנעים בין 100 ל 400 ש”ח בערך, נעלי לאפייט במגוון מחירים רחב שבין 150 ל 950 ש”ח (לפני שתכנסו תצטרכו לשנן צבעים ומחירים של כ 10 מדבקות שונות ע”מ לדעת את מחיר הנעל ע”פ צבע המדבקה שהוצמדה אליה), ובתיאום מפתיע לפוסט האחרון, תמצאו גם חנות עודפים של רשת אוריג’ינלס, עם כל אותם מותגי נוחות שנמכרים ברשת. המחירים נעים בערך בין 200 ל 500 ש”ח. אני השארתי בחנות זוג נעליים נח להפליא במחיר 350 ש”ח.

חוץ מאלו תמצאו גם חנות עודפים של “הודיס” עם פריטים החל מ 10 ש”ח ועד 50 ש”ח, כולל קולקציית ילדות. חנויות עודפים של ורדינון, רמי לי, אפרודיטה לבני נשים, דן קסידי, לוצ’י, ריקושט, בית קפה “נקודת קפה” וסליחתי עם עוד מספר חנויות שלא הוזכרו.

יחסית למתחם אאוטלט, המתחם בהרצליה מאוד נעים, מדובר במרחב פתוח ולא מקורה, עם חניה נוחה (חניה חינם על כל קניה) וחנויות גדולות ומרווחות. אל תצפו לחווית קניה כמו זו שבקניון מסודר, כפי שציינתי חלק מהחנויות מאוד לא מזמינות וחבל. עם זאת, עם מעט אורך רוח תוכלו לצאת עם פריטים נהדרים במחירים זולים למדי. הבעיה בחנויות עודפים היא שאי אפשר לדעת מה יהיה בחנות ביום שבחרתם להגיע. השינויים הם מאוד גדולים ובמרווחים של ימים בודדים, כך שקיים גם אלמנט של מזל. חלק מהחנויות מחזיקות בחנות העודפים גם פריטים מהקולקציות החדשות במחירים מלאים, חלקן מחזיקות גם סוג ב’, יתרונן העיקרי של חנויות עודפים הוא דווקא בתחילת עונה, כשאין מבצעים בחנויות. בסוף עונה לא תמצאו הבדלי מחירים גדולים בין חנויות העודפים לחנויות הרגילות, ויותר מכך- שמלה שקניתי בסוף העונה שעברה במנגו ב 49.90 ש”ח,נמכרת בחנות העודפים נכון להיום ב 99.90 ש”ח.

פרטים נוספים על המבצעים באאוטלט הרצליה (מדינת היהודים 85, הרצליה)  תמצאו כאן

אאוטלט הרצליה- מבט מבחוץ

ולגבי המכנסיים של הבכור, בסופו של דבר, לאחר ביקור בכל הרשתות, נכנעתי וקניתי 2 זוגות ב S WEAR, במחיר המופקע של 84 ש”ח לזוג. זה חורג מאוד מהסכום הראשוני שהתכוונתי להוציא, אבל בסופו של יום, מניסיון העבר, הם המוצלחים ביותר שהיו לבנים בארון, עונים על כל הדרישות שלי (למעט המחיר) ונשארים בעלי צורה גם לאחר עשרות לבישות וכביסות. יש להם לא מעט חיקויים, איכות הבד היא שעושה את ההבדל.

אם אתן מחמירות פחות ממני בענייני מכנסיים, במהלך החיפושים שלי ביקרתי בסולוג, לאחר שקיבלתי במייל מהיח”צ דיווח על מבצע בו כל חולצות ומכנסי הטריקו נמכרים 3 במאה ש”ח. הטי- שירטים מקסימים, גם המכנסיים לא רעים אבל לא עמדו בדרישות הנוקשות שלי. השמלות אגב, נמכרות ב 70 ש”ח. (המבצע בתוקף עד 25.5)

פריטים המשתתפים במבצע 3 במאה- צילומים יח”צ

לו היתה לי בת-

וחייבת לציין לטובה גם את פוקס קידס, בעיקר בתחום הטי-שירטים. עושה רושם שמותגי האופנה לילדים בארץ הפנימו שפחות זה יותר, ומעצבים טי-שירטים בסיסיים מבדים טובים, עם הדפסים מדליקים. החודש כל החנות 2+1. מחירי הטי-שירטים 39-49 ש”ח. גם גזרות המכנסיים הקצרים השתפרו, אבל כדי שיחזיקו מעמד לאורך זמן, והתפרים הצידיים ישארו בצד ולא יעברו קדימה עם הזמן, יש צורך בבדים איכותיים יותר. זה עדיין לא קורה.

עוד מהבלוג של הקונה נחמה

תצוגה מקדימה

חמישה בחמישי - חנויות ששוות ביקור

חמש חנויות ששווה לקפוץ לבקר בהן אם אתן בסביבה ליבסקינד ברלין החנויות במתחם שרונה הולכות ונפתחות בזו אחר זו, ובין השמות הגדולים אפשר למצוא כמה חנויות חמד קטנות. אחת מהן היא החנות של מותג התיקים הברלינאי "ליבסקינד". המותג...

תצוגה מקדימה

קניון אילון - פינה חמה בלב

הקומה החדשה בקניון אילון (צילום: אני) זה אולי נשמע קצת יומרני לקשר בין שופינג ונוסטלגיה, אבל כל אחד ועולם המושגים שלו. בי קניון אילון מעלה זכרונות נוסטלגים ובעקבות השינויים...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

סבתא ונכדה מחליפות בגדים

אבא שלי, שבין שפע העיסוקים שלו בפנסיה הוא גם צלם חובב שמצלם בדרך כלל נופים ופרחים, ראה שקידמתי בעמוד הפייסבוק של סלונה אופנה,  פוסט של הבלוגרית ...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה