הבלוג של kolosus222

kolosus222

נעים מאוד, בן 37 מהשרון, שיווק ופרסום, אקדמאי, אהבה גדולה למילה הכתובה ולשיח ער ואינטליגנטי. אני אדם מאוד מיני ומלא תשוקה שמקדש מיניות וארוטיקה יחד עם מימוש חוויות.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאוקטובר 2017

אני חושב שבחיים יש לנו הזדמנויות נדירות להכיר אנשים שמשאירים בנו רושם , זיכרון , ריגוש שלא חוזרים על עצמם ודווקא אותם צריך לדעת לשמר בחיים .

ראיתי בחיי כל כך הרבה חברויות ( בין אם בחיים האישיים ובין אם בחיים המקצועיים ) שהיו מבוססות על דו פרצופיות , צביעות , העמדות פנים ושקרים . אף פעם לא הצלחתי להבין זאת , איך אנשים מוכנים להכניס לתוך חייהם אנשים שלא רק שלא מועילים להם , אלא לוקחים מהם כל כך הרבה אנרגיות חיוביות ולא נותנים שום דבר בתמורה .

החיים לימדו אותי שאין שחור ולבן , לצערנו יש לא מעט גוונים של אפור , יש שחיים לפי 50 גוונים , אבל זה משתנה מאדם לאדם , אך למרות זאת ניסיתי בכל כוח ועודני עושה זאת להרחיק ולהתנתק במידה כזו ואחרת מאותם אנשים שמוציאים ממנו את שמחת החיים ופשוט לא מועילים לחיי .

זה היה לפני כמה שנים , הכרנו כדרך אגב במקום וירטואלי , היא בחיפוש אחר זוגיות ואני בחיפוש אחר עצמי . עד שהכרתי אותה הרגשתי שאני במירוץ עם עצמי לראות כמה בחורות ונשים אוכל להכיר , לכמה דייטים אוכל לצאת בחודש , בשבוע , ביום … ההיכרות איתה הפתיעה אותי .

אישה מטופחת , משכילה , קרייריסטית , בעלת אופי נוח וחינוך אמריקאי ולא פחות חשוב היא הייתה בת 53 . גיל אף פעם לא היה פקטור בעיניי , למדתי שלא משנה בן כמה אתה , אלא מי אתה , מה האופי שלך , איך אתה מתייחס לאנשים ומה רמת הבגרות שלך .

בתחילה היא הייתה קצת נבוכה , ביישנית , פעם ראשונה שהתנהלה עם גבר שצעיר ממנה בלפחות 15 שנה , אף טענה כי אני יותר קרוב לגיל בתה מאשר לה . זו לא הייתה הפעם הראשונה בחיים עם אישה בוגרת , אני כבר עברתי מספר קשרים עם נשים שכמוה או ככה לפחות חשבתי .

הקשר לצערי הרב נקטע בלא אשמה של איש , אמה ששוכנת עדיין בארה”ב ללא משפחה ( היות והיא עצמה הייתה ילדת גירושין ללא אחים ואחיות ) הייתה זקוקה לטיפול והשגחה , היא חלתה ושברה את אגנה .

בחיים לא ראיתי כזו מסירות נפש , למרות היותה סמנכ”לית בחברה מוכרת וגדולה , לקחה חופש ארוך ללא תשלום , ועזבה . היה ניסיון לשמר את הגחלת , הרי לא כל יום אתה מוצא מישהי שמצליחה להוציא אותך מהריכוז ומצליחה לגרום לך לחוות רמות עונג וחושניות שכזו .

לבסוף נאלצתי לומר לה כי בגלל הכבוד שאני רוכש לה , אנחנו ניפרד ואתן לה את ההזדמנות לתת את כל כך לאמה שחשובה יותר , היא בכתה ולא תיארה שקשר שנמשך למעלה משנה יגמר בשלט רחוק .

חברה טובה , ידידה מדהימה , פרטנרית למיטה שהייתי מאחל לכל אחד ואחת , היא עדיין חסרה לי .

אני לרגע לא מפחית מערכן של בחורות צעירות בסביבות הגילאים 25-35 , אבל אין מה לעשות ( אני מדבר מתוך ניסיון לא קטן עם נשים בוגרות ) יש משהו באישה שעברה מערכות יחסים , נישואים , ילדים , גירושין ולמדה דבר אחד או שניים על החיים והצליחה להגיע לבהירות ולנאורות שהצרכים שלה , הרצונות והמהווים שלה צריכים וחייבים לקבל קדימות שהרי אנחנו רק אורחים בעולם הזה וחבל לצאת ממנו עם חרטות , חוויות ופנטזיות לא ממומשות .

עוד מהבלוג של kolosus222

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

מהות הבלוג...

שלום רב לכולן, אני שמח על כך שבחרתן להיות חלק מקהל קוראות הבלוג שלי ומקווה כי הקריאה תהיה נעימה ומהנה לכולן. המטרה של הבלוג היא לעורר ולקדם את הספרות הארוטית, לתת ביטוי לתשוקות, ליצרים, לחוויות חדשות ולמימוש פנטזיות. כל...

תגובות

פורסם לפני 2 years

קצת על עצמי

אני מחשיב את עצמי לאדם נאור בסביבה , היות ואני בעל אינטליגנציה רגשית וקוגניטיבית גבוהים, לצערי אני מאבד עניין מאוד מהר , רואה ומבין אנשים וסיטואציות , לעיתים מהר מידיי , אני לא אומר זאת בשום פנים מתוך התנשאות . נא לשים לב...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה