הבלוג של knowall

knowall

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מדצמבר 2012

כיצד נציגת השירות בפלאפון הצליחה להעלות לי את הפיוזים

10/12/2012

אני לא יודעת אם זה ניצני השביתה אבל נציגת השירות פלאפון הצליחה להרגיז אותי אתמול, והיום כתיבת הפוסט נועדה להוריד את הלחץ.

כמו שעבר אמרתי הבלוג הזה הוא התרפיה שלי.

שדרגתי את הטלפון שהיה ברשותי באמצעות מוקד השירות הטלפוני. הגיע הטלפון לבית הפעלתי אותו והכל נראה בסדר גמור, עד שהתקשרה אלי נציגת השירות של פלאפון, והודיעה שכדי לסגור עיסקה היא רוצה לברר מספר פרטים.

כיוון שהיא התקשרה בשעה נוחה לי, אמרתי בסדר בואי נסגור עכשיו והתחילה שיחה דווקא עניינית, ואחרי 30 שניות היא ביקשה סליחה והעבירה אותי למצב המתנה. חשבתי לתומי היא מעדכנת פרטים במערכת, חזרה לשיחה אמרה סליחה, והמשכנו עוד דקת שיחה, ואז שוב ביקשה סליחה וחזרתי חזרה לשמוע את מוזיקת הרקע בעמדת המתנה.

בפעם השלישית שהיא ניסתה לעשות את התרגיל הזה, היא הבינה שכבר עברה את הגבול, ביקשה סליחה (ממש נימוסית) והודיעה שהיא צריכה להפסיק את השיחה ותתקשר שנית בעוד מספר דקות.

מספר דקות זה עניין יחסי, ומספר הדקות הגיע לכך שכבר נאלצתי לצאת מהבית לכיוון שעבודה.

היא התקשרה, עכשיו אני ביקשתי סליחה והודעתי לה שלא נוח לי לשוחח בעת הזו, וביקשתי שתדאג שיתקשרו אלי אחרי הצהריים, כאשר אהיה פנויה.

מאז נעלמו עקבות נציגי השירות של פלאפון –

השאלה שלי, האם השיחה היתה כל כך חשובה כדי לסגור את העיסקה, מדוע אני לא שומעת מהם כבר יומיים?

עוד מהבלוג של knowall

תצוגה מקדימה

בית חולים צריך להפנים שאנחנו גם לקוחות

עברתי חוויה טובה, עד כמה שניתוח, אמנם קטן, יכול להיות חוויה טובה. באמת, אם כבר צריך ניתוח, אז במחלקת נשים באיכלוב השד פחות נורא. מחלקה מיושנת, אבל ההשתדלות להפוך אותה לבית זמני נחמד וראוי לציון. קפה, תה, מיחם מים חמים,...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אחיות גסות רוח, מקומן לא במחלקת הנשים בבית חולים

בימים אלה אני  חוגגת יום הולדת 60 ו -  13 חודשי טיפול בבית חולים איכלוב בתל אביב. אין מספיק מילים לתאר את היחס הטוב, העוזר והתומך שזכיתי לו בכל המחלקות – ובקרתי רבות בבית החולים. כולם ראו את עצמם כצוות אחד איתי, שמטרתו להביא...

תגובות

פורסם לפני 8 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה