הבלוג של kitty

kitty

עדכונים:

פוסטים: 36

החל מאוגוסט 2012

בחירת הזמנות לחתונה מתבצעת מספר חודשים לפני האירוע. הדבר החשוב הוא לבצע את ההזמנה רק לאחר ספירה משוערת של כמות המוזמנים, החלטה בטוחה על תאריך וחתימת חוזה מול האולם או גן האירועים.

מבחינת בתי הדפוס העוסקים בתחום, את ההדפסה ניתן לסיים בתוך ימים ספורים בלבד. עלות ההזמנה אינה גבוהה ונמוכה בהרבה משאר ההוצאות המלוות את אירוע החתונה. אף על פי כן, לקראת בחירת ההזמנות עולות לא מעט סוגיות ותהיות. באמצעות שמירה על מספר טיפים בסיסיים ניתן להימנע מטעויות בלתי הפיכות ולהבטיח הזמנות מרהיבות.

רק אתם מחליטים

אלו הטיפים שכדאי לקחת בחשבון במהלך העיצוב, ההזמנה וההדפסה של הזמנות לחתונה:

א. פרטים בסיסיים – כל עיצוב מתחיל בהוספת פרטים בסיסיים שחייבים להופיע על גבי ההזמנה. עוד לפני שאתם בוחרים רקע, צבע או פונט, זכרו להעביר את הפרטים על יום האירוע, התאריך המדויק, שמות בני הזוג ושמות בני המשפחה וכן הלאה. אל תחכו עם הפרטים הללו לבסוף ובחרו הזמנות המאפשרות רישום ברור שלהם.

ב. התאמה לסוג האירוע – בחרו הזמנות העולות בקנה אחד עם סוג האירוע שלכם. במידה ואתם עורכים חתונה המונית עם מאות מוזמנים, תצטרכו להשתמש בהזמנה צבעונית שמייצגת את האופי של המקום והחגיגה. לעומת זאת, באירוע סולידי ניתן להעדיף הזמנות בצבעים שחור-לבן בלבד.

ג. טעם אישי – השתמשו בטעם ובהעדפות האישיות שלכם על מנת לעצב ולבחור את ההזמנות. זכרו כי אין אף דרך לרצות את כל המוזמנים, החברים, הקולגות, השכנים והמשפחה הרחוקה והקרובה. בחרו הזמנה שגורמת לכם להרגיש טוב וכך תוכלו לגרום למוזמנים להתרגש יחד איתכם כבר מהרגע הראשון.

לסיכום, הזמנות לחתונה הן חלק מהאירוע ולכן כדאי להשקיע בהן זמן ומחשבה ולבחור בית דפוס איכותי. נסו ליהנות מהתהליך וזכרו כי מדובר על חוויה מרגשת.

עוד מהבלוג של kitty

תצוגה מקדימה

תשכחו ממה שראיתם בסרטים המצוירים – כלבים כן מסתדרים עם חתולים!

מילדות חינכו אותנו הסרטים המצוירים שכלבים וחתולים הם אויבים שלא מסתדרים. קחו לדוגמה את הסדרה שכולנו אהבנו של לוני טונס עם טוויטי הציפור סילבסטר החתול והכלב (שאף אחד לא זוכר את שמו..). כל הפרקים סבבו סביב אותה מריבה – החתול...

תגובות

פורסם לפני 7 years

טיולים באמצעות נגררים מסוג קראוון

קראוון הוא מבנה יביל ונייד היכול לשמש גם בתור פתרון אטרקטיבי במהלך טיולים ארוכים. במקור מדובר על יחידות דיור טרומיות, הנבנות במפעלים ומובלות באופן קרקעי אל מקום הקבע. יחד עם זאת, קראוון מיוצר בדגמים מגוונים ולכן עונה על...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ניקיון משרדים בערב

שגרת העבודה היום יומית במשרד צריכה להיות שגרה איכותית ככל הניתן, וזה לא עניין של מה בכך שגרת העבודה היום יומית בכל מסגרת משרדית באשר היא, לעתים קרובות תהיה שגרה שוקקת והומה במיוחד, ועמוסה בשעות רבות של עבודה אינטנסיבית...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה