הבלוג של kitty

kitty

עדכונים:

פוסטים: 36

החל מאוגוסט 2012

כמו זוגות רבים אחרים, יתכן שגם אתם לא מצליחים להיכנס להיריון בדרך טבעית

מצב שבו לא מצליחים להיכנס להיריון הוא מצב שאנחנו לא מאחלים לאף זוג שמעוניין בכך, כמובן, אך מדובר גם במצב שזוגות רבים מכירים מקרוב ועד כאב. לעתים, רחם האישה פשוט לא מסוגל לשאת את ההיריון או שאי אפשר לבצע בו הפרייה מסיבה כזו או אחרת – ובמצב כזה על הזוגות לחשוב בדיוק מה הם עושים בכדי להגשים את חלומם להקים משפחה. מי שלא מעוניין לוותר על ילדים יכול לבחור בדרך של אימוץ, אך כיום ישנה גם אפשרות של פונדקאות – הורות דרך אם פונדקאית שתישא את התינוק ברחם. כעת, ננסה להבין האם הדבר רלוונטי עבורכם.

כיצד תחליטו שדווקא אופציה של פונדקאות היא האופציה הנכונה עבורכם לעומת האלטרנטיבות?

  • האם אתם מעוניינים להיות הורים ביולוגיים? זוהי שאלה משמעותית ביותר, שאין עבורה תשובה נכונה, אך היא למעשה השאלה המכריעה ביותר באשר למשמעות של פנייה לתהליך פונדקאות. אם אתם מעוניינים להיות ההורים הביולוגיים והגנטיים של הילדים שלכם, הרי שהיריון פונדקאי הוא האפשרות היחידה שלכם במצב שבו טיפולי ההפריה לא עובדים ואתם לא מצליחים להיכנס להיריון.
  • האם אתם יכולים לעמוד בכך כלכלית? כל הבאה של ילד לעולם היא לא זולה, ובתהליך של פונדקאות הדבר נכון פי כמה וכמה. העלויות של תהליך זה נעות בין 150 ל-250 אלף ₪ בהתאם לביצוע התהליך בארץ או בחו”ל – ואם אתם לא יכולים לעמוד בכך הרי שצריך להבין זאת מבעוד מועד.
  • האם מתאים לכם לאמץ? האלטרנטיבה לפונדקאות היא אימוץ, ולא לכולנו זו אופציה מתאימה, מסיבות כאלה ואחרות. מבלי להיכנס אליהן, אתם צריכים לבצע את החשיבה הזאת בצורה מעמיקה בכדי להבין האם הדבר רלוונטי עבורכם.

אם החלטתם שזה מה שמתאים לכם – פנו לגורם מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך

אם ההחלטה שקיבלתם היא שאתם מעוניינים להביא ילד לעולם בתהליך פונדקאות, אתם צריכים להיות ערוכים לתהליך ארוך ויקר – וחשוב להבין שהדרך הנכונה לבצע תהליך זה כיום היא באמצעות שירות מקצועי המתמחה בכך, מבצע את הטיפולים והבדיקות ומבטיח את ההיריון הבריא והמלווה היטב שבסופו יהיו לכם ילדים משלכם.

עוד מהבלוג של kitty

תצוגה מקדימה

תשכחו ממה שראיתם בסרטים המצוירים – כלבים כן מסתדרים עם חתולים!

מילדות חינכו אותנו הסרטים המצוירים שכלבים וחתולים הם אויבים שלא מסתדרים. קחו לדוגמה את הסדרה שכולנו אהבנו של לוני טונס עם טוויטי הציפור סילבסטר החתול והכלב (שאף אחד לא זוכר את שמו..). כל הפרקים סבבו סביב אותה מריבה – החתול...

תגובות

פורסם לפני 7 years

מכשיר לגילוי נזילות

לפני שאתם רצים לקנות דירה חדשה, או לקרוא לאינסטלטור שיפתח את הקירות ויטפל בצנרת בעייתית, קחו נשימה עמוקה. חבל לבצע סתם החלטות פזיזות. במקום זה פונים לחברה שמתמחה בתחום, ומבקשים שהצוות יביא איתו מכשיר לגילוי נזילות, בכדי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

הרחקת מזיקים

יש לכם בעיות כל בוקר עם יונים שמפריעים לכם לישון כל בוקר ובוקר? אני רוצה להמליץ לכם על חברה שמתמחה בהרחקת מזיקים ובהרחקת יונים חברת MED פתרונות מספקת את השירותים הבאים: הדברה אורגנית הדברה במרכז הדברה בצפון הדברה נגד...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה