הבלוג של רובי אקרמן

מטבחים

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מאוגוסט 2011

כמו שרובנו יודעים, מכירות זה הנושא המהותי ביותר בכל חברה. טלמיטינג הוא מדור שאחראי על ההכנסות של החברה שלכם בעקבות זאת חשוב מאוד לשכור חברת מכירות במיקור חוץ ברמה גבוהה. על מנת שהעסק שלנו יכניס מספיק הכנסות נחוץ להשקיע רבות במדור הטלמרקטינג שלנו.

02/10/2013

כמו שרובנו יודעים, מכירות זה הנושא המהותי ביותר בכל חברה. טלמיטינג הוא מדור שאחראי על ההכנסות של החברה שלכם בעקבות זאת חשוב מאוד לשכור חברת מכירות במיקור חוץ ברמה גבוהה. על מנת שהעסק שלנו יכניס מספיק הכנסות נחוץ להשקיע רבות במדור הטלמרקטינג שלנו.

טלמיטינג – שיווק, ולמה הנושא חשוב לנו
כידוע, שירותי טלמיטינג זה אחד מהדברים הקריטיים המיוחד עבור כמעט כל חברה בישראל ובחוץ לארץ. כדי ליצור כספים באמצעות טלמיטינג יש צורך אגף מנוסה ואיכותי. כל בעל חברה נשען על אגף המכירה בחברה, ידוע שרווחים הם ההגנה של החברה שלנו. כדי לייצר תזרים הכנסות גבוהה מוכרחים להתייעץ עם אנשי מקצוע, קיימות ספקיות במיקור חוץ אשר מציגות שירותי טלמיטינג ובעלות וותק של מספר רב של שנות ניסיון. אפשרות אחרת זה ליצור אגף שיווק ומכירה פנים ארגוני, אולם אופציה מסוג זה רלוונטית אך ורק לאלה שעם התנסות בעולם המכירות ויודע כיצד זה עובד. נושא חשוב אחר הוא הכושר לפקח ולנהל אנשי שיווק ומכירות בצורה מקצועית, לא כל בעל עסק יודע לנהל אנשי מכירות, ארגון עובדים שונה מארגון אנשי מכירות, איש שיווק ומכירה טוב זהו סוכן מכירות יעיל ומנוסה, לוקח לא מעט חודשים למצוא צוות מכירות מקצועיים באמת.

מדוע לשכור שירותי מכירה: טלמיטינג
מותג טוב זהו עסק עם ביקורות טובות, שלב הכרחי הוא לחקור אצל הלקוחות, צרכנים שבעי רצון זו הוכחה לחברה טובה שריווחי להיעזר בבמוצר שלה. בשוק השיווק החיצוני כמו בכל שוק ישנם חברות גדולות, וחיוני לבדוק עליהם עוד מידע. בקשר לשיווק ומכירה ישנם שלוש דברים שמומלץ לשים אליהם לב: -אשת מכירות מקצועית זו נציגה בעלת מקצועיות ספציפית לגבי המוצר שלך, ולא עסקים אחרים. -סוכן שיווק ומכירה איכותי הוא נציג מכירה שהוכשר בסדנת שיווק בנושא השירות שלך. -ישנם סוכני שירות עם השכלה גבוהה וניסיון, הכרחי לקחת שכירים בעלי מינימום 6 חודשים של התנסות קודמת.

מחירים של שירותי מכירות – כשירות חיצוני

בדיקת מחירים ובחירת חברה במחיר הזול שביותר זהו נושא שכולנו חווים ונוטים לחשוב שזה חשוב. כדאי להבין דבר מיוחד על מכירות, שווה לנו לשלם קצת יותר למען איש שיווק מקצועי שידע להכניס לחברה יותר רווחים. באנשי מכירות לא מומלץ לחסוך, צוותי מכירה באמת טובים ידעו להכניס לנו עשרות אלפים באופן קבוע זו הסיבה שכאן מה שקריטי לבדוק הוא האיכות. גם אם נשלם לאיש המכירות שלנו 12K בחודש הדבר כדאי אם ידע להכניס לעסק שלנו כפול ומכופל, בגלל שזה המומחיות שלו.

לסיכום – מומלץ להבין שכשאנו מדברים על טלמיטינג ישנם המון מעצורים ודברים שחשוב להבין בנושא השיווק.

עוד מהבלוג של רובי אקרמן

שיפוץ מטבחים - מטבח רטרו מעוצב בצבעים לבנים

 ישנם המון אופציות בעידן זה לגבי עיצוב פנים, ובמיוחד בעיצוב מטבחים, זה תחום ענק שבו נמצאים הרבה סוגים ואפשרויות בחירה. קיימים הרבה אופציות לרכוש בעידן זה מטבחים: מנגריית מטבחים, חברת מטבחים, יבואן, מעצב מטבחים ואדריכלי...

תגובות

פורסם לפני 7 years

עיצוב מטבחי חוץ לגינות – לפי אופי הבית

עיצוב מטבחים נמדד על ידי פרמטרים רבים בכדי שיתאימו לסגנון מטבח ספציפי, ישנם הגדרות עיצוביות שונות בכל סגנונות המטבחים שאיתן ניתן יהיה לשחק וליצור עיצובים חדשניים ומקוריים. עיצוב מטבחים כפרי או מודרני הם הנפוצים...

תגובות

פורסם לפני 8 years

מטבחים בראשון לציון ולמה הן מומלצות

 כאשר אנו בוחנים אפשרויות רכישת המטבחים בישראל אנחנו מוצאים 2 זנים עיקריים, נגריות וחברות. קיים מספר הבדלים בין השניים שחשוב לשים לב אליהם. הדבר הקריטי בעל החשיבות הגבוה ביותר הוא מבחינת האיזור גיאוגרפי שלהם והזמינות,...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה