הבלוג של רובי אקרמן

מטבחים

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מאוגוסט 2011

חידוש מטבח זהו לא דבר קל או זול, יש כמות גדולה של נגרים שמציעים לשפץ עבורינו את המטבח במרכז ובדרום. עיצוב מטבח בעידן הזה בעל אפשרות להיות בהרבה סוגים, עבור כל סוג יש את הכללים שלו, פה נכוון אתכם ספציפית לגבי סוג עיצוב שונה וובעל נגיעות יוקרה ונציג 4-5 טיפים.

20/02/2013


כאשר אנו בוחנים אפשרויות רכישת המטבחים בישראל אנחנו מוצאים 2 זנים עיקריים, נגריות וחברות. קיים מספר הבדלים בין השניים שחשוב לשים לב אליהם. הדבר הקריטי בעל החשיבות הגבוה ביותר הוא מבחינת האיזור גיאוגרפי שלהם והזמינות, אםאנחנו נשוחח על נגריות, נגלה שקיימים לא מעט נגריות מטבחים בראשון לציון דבר שעושה אותם אל זמינות יותר עבורינו. קיימת אפשרות בחירה באופן פורפורציונאלי רחבה בין נגרי מטבחים בראשון לציון.

מטבחים בראשון לציון – הנוחות

אין ספק שכאשר נחליט לרכוש מנגר שאנחנו מכירים במטבחים בראשון לציון שהוא מתחם מגורינו אז זה הוא הרבה יותר פשוט. על הנגרים האיזוריים באיזור המגורים שלנו במטבחים בראשון לציון לרוב שמענו מידיד וותיק או מרכישה מוקדמת שיש לנו עם הנגרים, בעקבות כך יותר נוח לעבוד עם הנגרים קודם כל בגלל המיקום של נגר במטבחים בראשון לציון ובנוסף כי אנו כבר עבדנו איתם. הקירבה זהו נושא מאוד קריטי, נגרים שפשוט לקנות מהם זה הבדל מהותי ביותר.


רמות הקנייה

אפשרויות הרכישה הן לרוב מרובות ולא שונות במיוחד בין נגרים לחברות הגדולות, מגוון רחב של נגריות מטבחים בראשון לציון יעניקו לנו בניית מטבח כמעט בכל רמה אפשרית, מה אשר כמו בכל חברה מוכרת במדינה. והדבר לא קריטי בין אם נחליט ללקבל מטבח יוקרתי במטבחים בראשון לציון או מטבחים סטנדרטיים. קיים אלמנט ספציפי שלעיתים כן בעל אפשרות להיות קצת פרובלמתי וזה רמת העיצוב, נגר פשוט אינו מעצב הוא סכה”כ שולט במשימת הנגרות ותו לא, ובעקבות כך איננו יוכל לבצע עיצובי מטבחים באותו האיכות כמו שמוציאה חברת מטבחים, אולם מינגד ניתן לראות שלמרבית נגרי המטבחים במטבחים בראשון לציון יש אדריכל פנים אשר איתו הם לוקחים פרוייקטים ומשום כך הנגרים בהחלט יוכלו להגיע לאותה הרמה. מטבחים בזול נוכל גם להשיג בקנייה של מטבחים מתוך תצוגה במטבחים בראשון לציון או בלא מעט איזורים אחרים בארץ, מטבח שנרכש מתצוגת מטבחים באופן טבעי יותר זול מהסיבה שהוא אינו תואם אישית אלינו.


ככה רוכשים נכון – בחירה אישית מותאמת

לא לכל בית יתאים בדיוק עיצוב דומה, אם אני אמליץ ספציפית על דבר מסויים ללא ספק שזה יהיה טעות. ראשית צריכים לברר עם עצמנו את הנושא שחשוב עבורני. במידה והמחיר זה דבר חיוני לנו אז כמובן שנגריות מטבחים בראשון לציון אשר קרובות לדירה שלנו זה טוב במיוחד, במידה וגודל הגוף אשר מולו אנחנו מתמודדים מעניק לנו תחושת ביטחון מומלץ שנלך אל חברה גדולה, ואם קריטי לנו לבצע קניית מטבחים בראשון לציון כי זהו מקום המגורים שלנו ברור שזה משהו שיהיה צורך לברר. הדבר אינו בעייתי, מה שחייבים זה למצוא את הבעיות שחשבות לנו ביותר ולבסוף לפתור אותן.

עוד מהבלוג של רובי אקרמן

שיפוץ מטבחים - מטבח רטרו מעוצב בצבעים לבנים

 ישנם המון אופציות בעידן זה לגבי עיצוב פנים, ובמיוחד בעיצוב מטבחים, זה תחום ענק שבו נמצאים הרבה סוגים ואפשרויות בחירה. קיימים הרבה אופציות לרכוש בעידן זה מטבחים: מנגריית מטבחים, חברת מטבחים, יבואן, מעצב מטבחים ואדריכלי...

תגובות

פורסם לפני 7 years

עיצוב מטבחי חוץ לגינות – לפי אופי הבית

עיצוב מטבחים נמדד על ידי פרמטרים רבים בכדי שיתאימו לסגנון מטבח ספציפי, ישנם הגדרות עיצוביות שונות בכל סגנונות המטבחים שאיתן ניתן יהיה לשחק וליצור עיצובים חדשניים ומקוריים. עיצוב מטבחים כפרי או מודרני הם הנפוצים...

תגובות

פורסם לפני 9 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה