הבלוג של נועם

מנשקת ורצה לספר

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מיולי 2010

31/07/2010

פיגוע בתנור,זה מה שקרה לי עם חציל איום ונורא שכל כך רציתי להידמות למסעדת 24 שעות ביממה. פינטזתי על חציל עסיסי ונימוח שיצא מתנורי המפוייח אפתח אותו ממש כמו מנתחת,אעשה חתכים בלתי נראים שמא אחריב את מראהו הטבעי.

הנחתי לחציל להיצלות בנחת,חזרתי לכביסות,הדלקתי קטורת מחכה בקוצר רוח כבר לזלף טחינה וצנוברים על אותו ברנש סגול. פתאום נשמע פיצוץ אדיר מין המטבח,מההדף נפתחה דלת התנור שכחתי לחורר את החציל ומהלחץ והייבוש הוא התפוצץ,חלקיו הפנימיים נזרקו לכל עבר,נדבקו על דפנות התנור והדלת זה היה נורא,ריחמתי על החציל ששאף להיות ארוחתי המשביעה. ניסית לנקות את זה אבל זה היה רותח אז הנחתי לחציל לגווע,לגוייה שתתקרר. טעיתי, הכל התייבש ונדבק כאילו החציל היה מרוח בדבק פוקסי,התנור נחרב. סגרתי את דלת התנור לא לפני שלקחתי את מה שנותר מפגר החציל העלוב הזה, חציל שכל מטרתו היא להיות חציל.

שיפשתי את התנור עם חומרים כימיים ששבוע אחרי המבצע עוד השתעלתי כמו כלב,החלטתי לקחת עוד נסיון עם חציל,כבר חודש אני מפנטזת על חציל עם טחינה וצנוברים. הפעם נעצתי וחוררתי היטב במזלג דמויי הקילשון שלי שחלילה לא יתאבד לי שוב בתנור. כל רגע באתי לבדוק מה קורה איתו נורא התרגשתי בסך הכל חציל אבל עדיין ארוחת ערב שאליה שכל כך ערגתי.

החציל התייבש צליתי אותו יתר על המידה,חוררתי כמות חורים גדולה מין המותר,החציל גווע וגסס לי שם ואני בכלל לא שמתי לב סמכתי עליו שיהיה ארוחת ערב ובסוף סיימתי עם צ’יריוס בצלחת.

שוב לקחתי סיכון הפעם זה חייב להצליח, כמה קשה כבר יכולה להיות צלייה של חציל? אחרי שהתייעצתי עם ירקן מדופלם אחרי שדחף לי חציל בלדי במחיר מופקע,אחרי שלא היה איכפת לי בכלל שהמחיר הוא מופקע העיקר שאצא עם חציל,שישכב בצלחת שלי חציל ענוג ואוכל לזלוף מעליו את הטחינה שתתחמם רק מאדיו.

הכנסתי את החציל בלדי חוררתי את אותו חציל בדיוק כמספר הפעמים שהמליץ לי הירקן, הפעם לא שכחתי ממנו ישבתי במטבח,נשארתי לידו,שלא יתפוצץ או יגווע או יגסס. לא עשיתי שום דבר חוץ מלדאוג,הפעם זה הצליח החציל עסיסי,נימוח,ריחני.

פתחתי אותו בעדינות יתרה ממש כמו מנתחת בכירה, הפנים שלו פתאום היה נראה לי כמו תמנון עם זרועות ארוכות,וצבע אפרפר דלוח,הטחינה שזילפתי עליו התקשתה הצנוברים נשרפו בכל זאת טעמתי אבל זה היה נורא,טעם תפל עם מראה לא מלבב במיוחד. כל כך עמלתי וטרחתי והתייעצתי ובסוף התאכזבתי, החציל נזרק שלם לפח ושוב סיימתי עם קערית צ’יריוס.

בזאת סיימתי את נסיונותיי עם חצילים שילכו להתאבד בתנורים אחרים. אני רציתי לעשות שלום,כל פעם הם התאבדו או גוועו או גססו, ניסיתי הרמוניה וארוחות משותפות עם חצילים, יותר הם לא נכנסים אליי הבייתה אולי ניפגש במסעדת פועלים או אצל אמא בארוחת שישי,אולי במסעדת 24 שעות, אין לי אמונה יותר בחצילים מבחינתי הם יותר טעימים שהם באים תעשיתיים בקופסאות פלסטיק, אני לא רואה איך מכינים הם באים יפים ומוכנים וערוכים.   

 לא מתעסקת יותר עם חצילים,הם נראים תמימים וקלים לעשייה,בשבילי הם לא מתאימים כאילו שמועצת החצילים גזרה עליי עונש לאכול אותם מקופסא שמכונות ענקיות מכינות ולא בחורה רעבה שכל מה שרצתה זה חציל קלוי בתנור עם טחינה וצנוברים.

עוד מהבלוג של נועם

my old man

שלוש דורות ישבו היום בחוף הים- אבא,אני ובתי. כשבתי השתכשחה בין גליי הים הסוערים, הכניסה רגל והוציאה,התקרבה אל הגל וברחה ממנו,כאילו רוצה לגעת אך לא להירטב. נישארנו יושבים אני ואבא שלי,שניי כיסאות נוח,שמשייה שכל פעם...

תגובות

פורסם לפני 10 years

נפלאות עירוניות חלק 2

ישבתי עם אבי היקר שייחיה, בגג הבית של הורי. פתאום נורא היה נחוץ לי מפגש שבועי כזה עם אבא, האיש הזקן שלי שמבין הרבה יותר טוב ממני,שיודע פי אלף ממני,שאוהב אותי הרבה יותר ממה שאני אותו כמו שאני אוהבת את בתי וכמו שאביו אהב אותו....

תגובות

פורסם לפני 10 years

גרושה עם יציאת u s b

בהתאם למעמדי ומצבי האישי(גרושה +) מנסים ללא הרף להדביק לי מדבקות-כך מישהו הציג את הדבר בפניי. כאילו שאני עוד רגע הולכת להתפגר כאילו שעוד רגע אני מסיימת מחזור ביוץ אחרון,עברתי כבר את שיא חיי הנה מגיע קמט ראשון,חיוך שנשאר...

תגובות

פורסם לפני 10 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה