הבלוג של כנרת ארנון

כנרת ארנון – מתמודדת לראשות מועצת קריית ארבע

מתמודדת לראשות המועצה בקרית ארבע

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאוגוסט 2013

את באמת חושבת שתנצחי? זו שאלה שאני מתמודדת אתה עוד לפני שהכרזתי על התמודדותי בבחירות, ולמרבה ההפתעה אלו דווקא הקרובים אלי ששואלים. התשובה שלי בלב ובאמונה שלמה היא תמיד – כן, בהחלט!!!

05/08/2013

את באמת חושבת שתנצחי? זו שאלה שאני מתמודדת אתה עוד לפני שהכרזתי על התמודדותי בבחירות, ולמרבה ההפתעה אלו דווקא הקרובים אלי ששואלים. התשובה שלי בלב ובאמונה שלמה היא תמיד – כן, בהחלט!!!

התשובה אינה נובעת מטיפשות, עיוורון או אשליה, אני בהחלט מודעת למצב שלי. נכון, אני מתמודדת לראשות המועצה בקרית ארבע מול ראש מועצה מכהן בקדנציה הראשונה שלו, מעולם לא הייתי חברת מועצה, אני אישה שלראשונה מתמודדת ביישוב דתי ושמרני בתפקיד שלדעת רבים, הן במגזר הדתי והן במגזר החילוני, נחשב גברי, אבל אני פה בשביל לעשות שינוי!

קרית ארבע, היישוב בו אני גרה היום עומד במקום, הרבה לא התקדם כאן מאז היותי ילדה. הצורך בחשיבה חדשה ,יצירתיות, פתיחות לשונה, רענון מערכות ועוד, זועקים לשמים. המצב דומה גם במערכת החינוך, מקורות תעסוקה, הדיור והבניה, אבל הכי חשוב זה השקיפות של המערכות והשירות לתושב – הנמצאים הרחק הרחק מהמקום הראוי להם. לעיתים נדמה כאילו הזמן עצר מלכת ודבר לא השתנה לאורך שנים בהנהגות השונות שהיו.

אבל בכל זאת מדוע פוליטיקה, שואלים אותי רבים… למה לא תפקיד ציבורי או תרומה לקהילה. האמת היא שהריצה לתפקיד ראש הראשות היא לא עבורי, אני רואה בה כשליחות למען הציבור. אני יודעת שיש השלכות ובוודאי העבודה הקשה והתובענית תבוא על חשבון משפחתי הפרטית, אבל למרות ועל אף זאת אני הולכת להוביל שינוי ביישוב שלי. קודם כל עבור ילדיי שלי שעבורם אני רוצה  סביבה טובה יותר וכמובן עבור הקהילה כולה.

לעיתים, בני אדם מונעים על ידי מנגנונים שאחד מהם הוא הפחד שחוסם אותנו מלבצע דברים שאנחנו מאמינים בהם. כיום, הצבתי לעצמי מטרה שלא עוד! הפעם אני לא נותנת לפחד להשתלט עלי. אין כל סיבה הלוא אני יודעת שאני מסוגלת, מצליחה, יכולה ובוודאי לא אהיה מנהיגה פחות טובה מאף גבר שמתמודד מולי, לדעתי אהיה אף טובה יותר מהם. מתוך האמונה בעצמי, בכוחותיי ובכישוריי, אני הולכת על כל הקופה ואני אנצח!הבעיות והקשיים שמחקים לי במסלול לראשת הראשות לקרית ארבע נהירים וברורים לי ובכל זאת אני לא מוותרת ובוודאי לא פורשת, יתרה מכך – אני אנצח!!!

עוד מהבלוג של כנרת ארנון

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...