הבלוג של קידום ישיר

חדשות קידום ישיר

הכי חדש! הכי עדכני! והכי מעניין, חדשות קידום ישיר מהשטח. קראו מדריכים, טיפים וכתבות מעניינות על כל התחומים המעניינים ביותר. יש לכם רעיון לכתבה? נשמח לשמוע ולפרסם!, צרו קשר באתר הבית של קידום ישיר.

עדכונים:

פוסטים: 95

החל מאפריל 2015

שיפוצים נט –  לגלוש כעת

מי שמעוניין בבעלי מקצוע מהימנים או קבלני שיפוצים, יוכל לגלוש באתר שיפוצים נט, שם תוכלו לקבל מידע מקיף ואמין, לגבי בעלי מקצוע שונים שישפצו את ביתכם, העסק או המשרד שלכם. ניתן למצוא כמה קבלנים ולבדוק לגבי רמת עבודתם והמחירים שהם דורשים. יש לדעת כי אם החלטתם לקחת קבלן מסוים שיבצע את העבודות השונות, ערכו חוזה שיכלול גם את כתב הכמויות, כך שתדעו גם מה התקציב שיעמוד לרשותכם, לאחר החישוב. במידה ויש לכם שאלות, באתר, ישנם בעלי מקצוע רבים, אשר ישמחו אף לתת לכם יעוץ לגבי עבודות שונות, חומר גלם מומלצים ועוד.

 

שיפוצים – כך תפיחו חיים ועיצוב בבית

כאשר אנו עוברים דירה לבית שרכשנו, נשפץ אותו קודם על פי טעמנו. הדבר הראשון הוא החלפת ריצוף, החלפת מטבח, שיפוץ חדר אמבטיה וצביעת הבית. שיפוצים אלה, נקראים שיפוצים יסודיים. על מנת לבצע חידוש וריענון הבית בעבודות בניה ושיפוץ יסודיות, יש לבחור בחברה אמינה שמאגדת תחתיה כמה בעלי מקצוע בתחומים השונים, כגון: רצף, צבעי, אינסטלטור, חשמלאי, נגר ועוד. חברה קבלנית היא התשובה הטובה ביותר, כך שהעבודה תתבצע נכון ובזמן. עבודות של חידוש הבית מתעכבות, בגלל שאנשים רבים פונים לכמה בעלי מקצוע שונים.

הוספת חדרים לבית מבלי להוריד קירות

לפעמים ישנם חללים בבית שהם גדולים וניתן למשל, להפריד חלל גדול לשני חדרם, מה שיכול לשמש לשני ילדים המעוניינים בחדר משלהם.  קבלני שיפוצים מחזיקים גם אנשי מקצוע המתמחים בעבודות גבס, מה שיכול להיות יעיל לתכנון מחודש של הבית ולהתאמתו לצרכי בני המשפחה. לפעמים נראה לכם, כי המחיר של שיפוץ הבית או הדירה הוא גבוה, אך בהשוואה לערך הנכס שלאחר השיפוץ, תבינו מהר, כי המחיר יהיה נמוך בהשוואה לערך הנכס. לפעמים אנו עשויים לחרוג מהתקציב שהכנו מראש, היות וישנם דברים שיכולים להגיע אלינו בהפתעה, כגון, צנרת שנהרסה, חשמל שכבר מסוכן לבית ויש להחליף את המערכת, דקורציה בגבס, כגון נישות שישמשו אותנו כמזנון ועוד.

שיפוץ בחלקים או בבת אחת?

יש כאלה שאין להם תקציב גדול א, בכל זאת, המם מעוניינים לשפץ את ביתם. עדיף כי תחסכו ותבצעו את השיפוץ בבת אחת. חוסר הנוחות של בני המשפחה ושלכם, יהיה ארוך ומרגיז וחבל. אם החלטתם לשפץ את הבית או הדירה, הכינו את הנכס מראש כגון העברת הרהיטים והחפצים למקום נקי, הרחק מהנכס שאתם משפתים ואם יש לכם מקום מגורים חלופי, זה יהיה כדאי יותר.

עוד מהבלוג של קידום ישיר

תצוגה מקדימה

דוד לי, דוד לך

דוד לי, דוד לך דוד הוא חלק אינטגרלי במערכת המים הביתית, וחלק חשוב מאוד בתפקוד הבסיסי היומיומי של בית נורמלי. דוד הוא מכשיר שנועד לחמם מים, לרוב לשם מקלחות אבל גם לכל מיני צרכים אחרים. קיימים שני סוגי דודים מרכזיים: דודי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה