הבלוג של קידום ישיר

חדשות קידום ישיר

הכי חדש! הכי עדכני! והכי מעניין, חדשות קידום ישיר מהשטח. קראו מדריכים, טיפים וכתבות מעניינות על כל התחומים המעניינים ביותר. יש לכם רעיון לכתבה? נשמח לשמוע ולפרסם!, צרו קשר באתר הבית של קידום ישיר.

עדכונים:

פוסטים: 95

החל מאפריל 2015

אינסטלטור מקומי

בשנים האחרונות עם התפתחות האינטרנט והשימוש הרחב בו לצורכי פרסום אנשים מזמינים יותר ויותר את שירותיהם של אנשי מקצוע מחוץ לעירם. כאן אנו ניתן מספר דוגמאות לסיבות אשר בגללן עדיף לך להתקשר ולהיעזר בשירותיו של אינסטלטור מתוך עירך, לצורך המאמר עשינו תחקיר בהשוואה לעיר רחובות, ונעזרנו בשירותיו של אינסטלטור ברחובות.

קודם כל המחיר:

לפני שתחיל ללכת למקומות שונים ומגוונים על היתרונות הרבים שבשימוש באינסטלטור בעירכם נדבר על המחיר. אין מה לעשות החיים במדינתנו לא קלים והשכר והוצאות המחייה לא משאירים כסף רב להוצאות פתאומיות כמו שירותיו של אינסטלטור ולכן המחיר משחק תפקיד עיקרי בבחירת איש המקצוע.

לשם ההשוואה הזדהינו כלקוח פוטנציאלי מהעיר רחובות הזקוק לשירותי אינסטלציה בדירתו לאחר הצפה. התקשרנו תחילה לאינסטלטור מומחה מהעיר רמת גן, ענו לנו באדיבות והציעו להגיע או לקראת שעות הערב המאוחרות (תעריף לילה) או בבוקר ביום שלמחרת. בו נזכיר שמדובר במצב לא נעים בכלל הצפה בבית כאשר לא ניתן לטפל בה באמצעים ביתיים ללא אינסטלטור. מלבד הזמן הממושך שנאלצנו להמתין האינסטלטור קבע מראש שלא משנה מה היא התקלה רק עלות הייעוץ הוא כ200 שקלים.

לאחר מכן התקשרנו למומחה אחר, אינסטלטור ברחובות הוא מראש הבטיח להגיע עוד באותו היום לא משנה באיזה שעה יתפנה ובגלל שהתקשרנו בשעות אחר הצהריים אמר שגם אם יגיע בשעות הערב לא ידרוש תעריף מיוחד. מלבד זאת הוא הציע את שירותי הייעוץ בחינם, ז”א שמשלמים רק על העבודה אין צורך לשלם על הביקור.

עבודות אינסטלציה נרחבות:

מלבד ההיענות המהירה והמחיר הזול מצאנו יתרון בולט נוסף על אינסטלטור מקומי והוא המלצות ועבודות לדוגמה. כאשר מדובר בעבודת אינסטלציה נרחבת כמו שיפוץ חדר אמבטיה מומלץ תחילה לבדוק לקוחות אחרים של אותו האינסטלטור. אם מדובר באינסטלטור בעירך הרי שתחסוך זמן יקר ותמצא את הדוגמאות סמוך לביתך.

כאשר התקשרנו למומחים מרמת גן בבקשה להצעת מחיר לחדר אמבטיה והמלצות לשיפוצים אם צריך נתקלנו במענה מבולבל ונקבעה לנו פגישה לשבוע ימים לאחר מכן, כמובן דאגו להזכיר לנו שהייעוץ וההצעה עצמה עלותה היא כ200 שקלים עם מקום לשינויים במקרה ויש צורך בתיקון בהול.

כאשר התקשרנו לאינסטלטור ברחובות נתקלנו בהיענות מהירה ונקבעה לנו פגישה לערב שלמחרת. מלבד זאת השירות, הייעוץ והצעת המחיר נעשו ללא עלות ראשונית וקיבלנו הצעת מחיר טובה.

מעוניינים לדעת עוד על תחום האינסטלציה? באתר אשר אינסטלציה מידע רב תמונות וסרטונים.  אהבתם את המידע? נשמח לקבל לייק בעמוד הפייסבוק שלנו ולספק לכם מגוון רב של מידע על אינסטלציה ותיקונים https://www.facebook.com/asherplumber/

עוד מהבלוג של קידום ישיר

תצוגה מקדימה

דוד לי, דוד לך

דוד לי, דוד לך דוד הוא חלק אינטגרלי במערכת המים הביתית, וחלק חשוב מאוד בתפקוד הבסיסי היומיומי של בית נורמלי. דוד הוא מכשיר שנועד לחמם מים, לרוב לשם מקלחות אבל גם לכל מיני צרכים אחרים. קיימים שני סוגי דודים מרכזיים: דודי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה