הבלוג של kids

kids

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מספטמבר 2014

לכל האמהות/נשים, אני מבקשת כמה דקות מזמנכן לשתף אתכן במשהו אישי שנוגע אולי לעוד רבות מכן.
אני מקווה שאתם כבר יודעות מי אני אם אתן פה אבל למקרה ולא, שמי הגר, ואני הבעלים של “ליליפוט בגדי ילדים ותינוקות”, ואני מעלה את הפוסט הזה לאחר מחשבה מעמיקה ומתוך מחשבה שאני מתארת פה תופעה נרחבת יותר מהחוויה הפרטית שלי.
לפני כשלוש שנים הקמתי את העסק שלי, מתוך מחשבה להיות אדון לגורלי ואמא זמינה יותר לילדי.
כשהתחלתי, אתרים כמו עלי אקספרס ודומיו עוד לא היו בכלל על בתודעה של כולנו.
מתחילתה של ליליפוט, עברתי תהפוכות רבות, אכזבות, כעסים והפסדים עד שהגעתי למצב שבו מיקדתי עבורי ועבור לקוחותיי ספקים אמינים במחירים שאיתם אני יכולה להתקיים כעסק.
המטרה שלי היא להעניק ללקוחתי פריט לבוש איכותי זמין למסירה במחיר אטרקטיבי.
 בדרך, יצא לי להזמין עבורי ועבור משפחתי הזמנות גם מעלי אקספרס  ולגלות כי הרבה מההזמנות שלי לא מגיעות כפי שהזמנתי, לוקח להן לפחות חודש וחצי להגיע, אם בכלל ואם פעלתי בזמן יכולתי לקבל כסף בחזרה- מי שתגיד שהשירות בעלי אקספרס מעולה, או שהזמינה פעמים אחדות והתמזל מזלה, או שלא דוברת אמת.
למה אני מספרת לכן את זה?
כי מאחורי ליליפוט נמצא בן אדם אמיתי- אני, שעובדת מאוד קשה לפרנסתי!
התופעה שבגינה אני מעלה את הפוסט היא תופעה שפוגעת בי באופן אישי ויותר מכך, אני פשוט לא מסוגלת להבין/להאמין איך בנות בכוונה זדונית עושות הכל על מנת לחבל באפשרות של אנשים כמוני להתפרנס בכבוד!
מעולם לא שיקרתי ללקוח, מעולם לא הסתרתי את ארץ הספק, מעולם לא גרסתי ללקוחותיי שמוצרי עלי אקספרס שונים בתכליתם מהמוצרים שלי. ובכל זאת, ישנן בנות שחושבות שהן “תפסו אותי וכמותי” על חם, ומפרסמות על ציר הזמן של העסק שלי בצורה בוטה, מכוערת ומזידה מידע (כוזב) או כותבות פוסט בקבוצות כמו emabay על כך שאני קונה מוצרים במחיר X ומוכרת ב Y למרות שאין להן מושג על מה הן מדברות! תופעת השמצת עסקים/כותבים/אנשים/  כבר הפכה מתועלתית לזדונית.
כל אחת מדמה עצמה ללוחמת צדק, מעלה פוסט תוכחה, מתחבאת מאחורי מקלדת, ומתחילה לכתוב דברים איומים ללא דין ודיין!! היא השופטת והתולה- היא לא עוצרת לחשוב שאולי היא פוגעת במשפחה? בני אדם שעובדים קשה מאוד כמוה, אולי נדמה לה בעולם הווירטואלי שזה רק דף זה לא פרנסה? ועל מה כל זה? על זה שהיא החליטה שהיא מבינה יותר טוב שמנסים “לדפוק אתכן”??
האם היא חוותה את השירות שלי? האם היא עצרה לחשוב על ערך המוסף? האם היא מודעת להוצאות הנוספות שיש לעסק מלבד קניה ומכירה (מס הכנסה/מע”מ/ בלאי/החזרות/ פרסום/ משלוחים)
אציין, כי הטריגר שגרם לי לכתוב פוסט זה הוא שמלת פרפר שאני מוכרת באתר שלי ב 69 ש”ח והטענה של ה”מכפישות” היא שאני רכשתי אותה ב 1$. עובדה שפשוט אינה נכונה! השמלה נמכרה בעליאקספרס ב 10$ עד לא מזמן וכעת ישנו ספק אחד שהחליט להוריד מחיר ל 1.65$, מחיר שכבר הופרך מזמן וכל מי שהזמינה קיבלה הודעת ביטול על ההזמנה שלה.  אין מחירים כאלה ומי שעדיין לא קיבלה את ההודעה מהספק בקרוב תקבל (ישנה תרמית כזו בעליבאבא כבר כמה זמן) רק המשלוח עולה יותר אבל גם אם זה היה נכון זו לא הנקודה. אצלי היא נמכרת ב 69- אתר ישראלי, שבו יש עם מי לדבר, שירות מעל הכל!! וזאת יעידו מגוון לקוחותיי, זמינות מיידית ואמינות! שזה הכי חשוב- תקבלו מה שהזמנתם מיידית ואם לא תרצו תחזירו.
תנסו להחזיר לסינים את השמלה הורודה שקיבלתם, כאשר הזמנתם אפורה 2 מידות קטנות יותר. רק תנסו… (ומי שמזמינה הרבה מבינה על מה אני מדברת)
בשורה התחתונה, אני קוראת לכן להבין כי אני והעסק שלי, ליליפוט, לא מנסים לרמות אף אחת, אני עושה הכל על מנת להשיג מוצרים יחודיים (גם כאלה שממש לא תמצאו בעלי אקספרס) במחירים טובים ככל שניתן. מי שרוצה, שתרכוש ממני ומכמותי ומי שלא- לא! אין צורך לעמוד מחוץ לעסק של אף אחד (כן דף עסקי בפייסבוק הוא חנות ממשית לכל דבר)  ולצעוק בקולי קולות שמוכרים ליד בחצי מחיר, בפרט, שזו פשוט הטעייה!
זהו פרקתי, מקווה שנשארתן לקרוא את הכל. נתראה בפוסטים קצת יותר חיוביים…
ומי שרוצה שמלת פרפר איכותית שתגיע אליה במהרה מוזמנת להיכנס ללינק:
הגר

עוד מהבלוג של kids

תצוגה מקדימה

בגדי ילדים ליליפוט, מה יש שם ולמה זה כ"כ ממכר?

פגשתי את "ליליפוט" בערך לפני שלוש שנים כשעוד עבדתי במקום שבו יכולתי לפתוח את המחשב מידי פעם ולשוטט ברחבי האינטרנט להנאתי. באותה התקופה התחלתי לגלות את עולם הרכישות...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

קצת על עסקים ועל הדיל המתחלף שמעתם??

בזמן האחרון דברים פה קצת השתנו. וכשאני כותבת פה, אני מתכוונת ממש פה אצלי בבית. לאחרונה, אני מוצאת את עצמי מתעסקת הרבה בעניין העצמאות שלי בעסקים והאמת היא שכל החלום הזה לא מתיישב טוב עם המציאות, וזו האמת. עכשיו למה? מה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה