הבלוג של kids

kids

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מספטמבר 2014

בזמן האחרון דברים פה קצת השתנו. וכשאני כותבת פה, אני מתכוונת ממש פה אצלי בבית. לאחרונה, אני מוצאת את עצמי מתעסקת הרבה בעניין העצמאות שלי בעסקים והאמת היא שכל החלום הזה לא מתיישב טוב עם המציאות, וזו האמת. עכשיו למה? מה שגיליתי בשנתיים האחרונות, שלב שלב, חוליה חוליה, על עצם עצם בגופי זה את האמת המרה, והיא, שכדי להיות עצמאי פה, אתה חייב להתחיל מנקודה כלכלית די גבוהה שמאפשרת לך לחיות ללא משכורת תקופה זמן לא מבוטלת בכלל. ואני, חשבתי לי לתומי כי עצם העובדה שחוש הסטייל שלי מפותח למדי, האהבה שלי לילדים וכל מה שקשור בהם והיכולת שלי להתמקח עד אבדן חושים יספיקו לי כדי להצליח.

אבל… זה לא בדיוק ככה. כדי להצליח בעסקים, למיטב הבנתי צריכים להתקיים ארבעה פרמטרים עיקריים:

1. צריך מרווח נשימה כלכלי – כזה שמאפשר לך לחיות בשלום עם העובדה שאינך מביא הכנסה הביתה.

2. ידע – צריך ידע מינימלי בתחום שאליו אתה נכנס. איזה שוק זה? האם הוא רווי? מול מי אתה עובד?

3. סבלנות חסרת גבולות- שירות שירות שירות! זה המוטו שלי לפחות. סבלנות בכל שיחה מול לקוח, סבלנות לקרוא המון המון חומר שלעיתים את רובו אתה ממפה וחלקו המזערי באמת מועיל לך, סבלנות מול גופים בירוקרטים כמו מע”מ וביטוח לאומי ועוד הרבה אורח רוח כי כשעובדים קשה כ”כ, סביב השעון הסבלנות מטבעה מתקצרת.

4. קשרים- כמה שיותר קשרים יותר טוב. יש לך מישהו שמכיר מישהו שמתמחה בעריכת דין ויכול לייעץ לך על תקנון האתר, מה טוב? , יש מישהו שיכול לעזור קצת להבין את הגופים המלחיצים מע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, מדהים!, יש לך מישהו שיודע לייבא ויכול לייעץ לך? מעולה, יש לך מישהו שמכיר מישהו שמבין בשיווק? חשוב ועוד ועוד ועוד.

אני אישית חברה בעמותה נפלאה בשם “קרן שמש” שנותנת לי כמה שיותר כלים, להתמודד עם כל הנ”ל ובאמת שאני מאוד מעריכה את העובדה שאני חלק מהעמותה הזו. הם סיפקו לי מנטור שמנחה אותי, יועצים בתחומים שבהם התקשתי, סדנאות שיווק וקידום ואת היועץ השיווקי שלי, שנכנס לחיי לאחרונה ותרם לי רבות לקום על רגליי מתקופת שאננות קלה, בה לא ממש קידמתי את העסק כמו שצריך.

היועץ שלי, הוגה הדיל היומי (מה זה בעצם הדיל היומי?) נתן לי את הרעיון המקסים הזה לקדם את עניין החלפת הסחורה שלי בסחורה חדשה ומרעננת, כך שזה באמת מצב שבו “זה נהנה וזה לא חסר”. הכוונה היא שאתם מקבלים מוצרים במחירים חסרי תקדים באמת, רצפה, לא תשיגו יותר נמוך מזה, כל יום, למשך 24 שעות בלבד, ואני זוכה באפשרות לחסל את המלאי שלי ולהחליף אותו בדברים חדשים, שגם הם בסופו של דבר מיועדים עבורכם.

בלי קשר לדיל היומי, אני מקפידה שהמחירים שלי תמיד יהיו נוחים לכל כיס ומשקיעה המון בבחירת הפריטים כדי לשמור על היחודיות שלי ונראה לי שאני מצליחה בנתיים לא רע.

אז תודה לכם שאתם מאמינים בי ונותנים לי את הצ’אנס כן להצליח כעצמאי קטן במדינה…

לינק לדיל :

http://www.lilliputbaby.co.il/?categoryId=33310

נתראה שבוע הבא..

עוד מהבלוג של kids

תצוגה מקדימה

בגדי ילדים ליליפוט, מה יש שם ולמה זה כ"כ ממכר?

פגשתי את "ליליפוט" בערך לפני שלוש שנים כשעוד עבדתי במקום שבו יכולתי לפתוח את המחשב מידי פעם ולשוטט ברחבי האינטרנט להנאתי. באותה התקופה התחלתי לגלות את עולם הרכישות...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

שמלת הפרפר- פוסט אישי...

לכל האמהות/נשים, אני מבקשת כמה דקות מזמנכן לשתף אתכן במשהו אישי שנוגע אולי לעוד רבות מכן. אני מקווה שאתם כבר יודעות מי אני אם אתן פה אבל למקרה ולא, שמי הגר, ואני הבעלים של "ליליפוט בגדי ילדים ותינוקות", ואני מעלה את הפוסט...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה