הבלוג של בשביל היחסים

בשביל היחסים

אייל כצל'ה בשביל היחסים, ייעוץ זוגי, אימון לזוגיות ומערכות יחסים מיטיבות . השליחות שלי זה להפיץ ריפוי בין המינים . האתר שלי : https://www.ripuylove.co.il/

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מפברואר 2016

ייעוץ זוגי מרחב של ריפוי וצמיחה אישי

כמעט כל זוג  שהחליט לפנות לתהליך של ייעוץ זוגי מגיע כאשר כל אחד מבני הזוג מתאמץ להוכיח שהוא צודק, רק השני צריך להבין ולהשתנות. באופן שאנחנו גדלים אנחנו לומדים שהכי חשוב להיות בסדר. כך שאם משהו קורה תמיד אנחנו מרגישים “בסדר” או “לא בסדר” , כך אנחנו ממהרים לשפוט את בן או בת הזוג שלנו ולהתגונן בעצמו וכך קורה שבתחילה של כל לתהליך כל אחד מגיע עם מוטיבציה אדירה לשנות את בן או בת הזוג, והוא בטוח שעשה כמיטב יכולתו.

האמת היא שבזמן טיפול זוגי או ייעוץ זוג טוב, אנשים משתנים כל אחד שלעצמו. רק כאשר בני הזוג מתחילים להסכים לזוז כל אחד למען עצמו ולא כדי לרצות את הזולת מתחילים להתרחש תזוזות ניכרות ביחסים.

ברמה המאוד עמוקה אנחנו בוחרים בני זוג כדי שיעזרו לנו להתפתח על ידי זה שהם ירגיזו אותנו, רק כאשר מבינים את זה ייעוץ זוגי הופך להיות אפקטיבי.

כאשר כל אחד מבנו הזוג מסכים להתחיל לעשות את הריפוי והצמיחה שלו, בני הזוג יכולים להוות גורם תמיכה וגורם מדרבן אבל בעיקר מהווים מראות זה לזו.

קראו עוד על ייעוץ זוגי כתהליך של ריפוי וצמיחה אישי

 

אייל כצל’ה בשביל היחסים, ייעוץ זוגי במרכז

054-433738

 

עוד מהבלוג של בשביל היחסים

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה