הבלוג של kerenchen

kerenchen

נעים להכיר, קרן חן, עוסקת באימון אישי, קריירה ואימון מנהלים. מאמנת אנשים למקסם את היכולות שלהם. נשואה לרונן ואמא לשלושה בנים מקסימים: ליאור, יובל וגיא. אחד הדברים שמניעים אותי וחשובים לי בחיים זה שימוש ביצירתיות, לכן אני... +עוד

נעים להכיר, קרן חן, עוסקת באימון אישי, קריירה ואימון מנהלים. מאמנת אנשים למקסם את היכולות שלהם. נשואה לרונן ואמא לשלושה בנים מקסימים: ליאור, יובל וגיא. אחד הדברים שמניעים אותי וחשובים לי בחיים זה שימוש ביצירתיות, לכן אני אוהבת לחשוב מחוץ לקופסה ובצורה יצירתית בתהליכים האימוניים והעסקיים. כמו כן, אני אוהבת לשלב יצירה (מכל סוג שהיא) במפגשי האימון. אני מאמינה שדרך יצירה ניתן להגיע להישגים ותובנות אפקטיביים ועוצמתיים. ישנו ציטוט של קונפוציוס שאומר: "תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר אפילו יום אחד בחייך." - זאת הסיבה שבחרתי בתחום האימון.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיוני 2018

“הדבר היחיד שגרוע יותר מלהיות עיוור הוא לראות ללא חזון” (הלן קלר).

12/07/2018

מתי בפעם האחרונה עצרת וחשבת איפה את/ה רוצה להיות בעוד שנה, 3 שנים, 5 שנים ואפילו 10 שנים מהיום?

כחלק מתהליכי האימון שאני עושה, אני עובדת עם מתאמנים על החזון שלהם, החלומות שהם רוצים להגשים. כל אדם באשר הוא רצוי שיעצור את מירוץ החיים בו הוא נמצא אחת לתקופה ויבחן איפה הוא נמצא, מה החלומות שלו ומה הוא צריך לעשות בכדי להגשים אותם. כל אחד צריך שתהיה לו תכנית פעולה כיצד הוא מגשים את החלום משום שאם לא תהיה תכנית פעולה זה ישאר בגדר חלום לא ממומש.

כמאמינה גדולה ביצירת חזון, אני נוהגת ליצור לוח חזון אחת לתקופה כדי לדייק את החלומות שלי ולהציב לעצמי יעדים בכדי להשיג את החלומות האלו. יובל אברמוביץ’ ממליץ להכין רשימת חלומות שלנו ולצעוק אותם לעולם  בכדי להגדיל את הסיכויים להגשימם, אז כשבקורס #דיגיטליות_בעסקים נתנו לנו משימה לכתוב על החלומות שלנו בבלוג, קפצתי על הרעיון והרשיתי לעצמי לצעוק חלק מהחלומות שלי.

לוח חזון שהכנתי לעצמי

לוח חזון שהכנתי לעצמי

אחד החלומות שלי הוא לאפשר לאנשים לצמוח ולהתפתח ולחיות חיים מאושרים ומלאים, לממש את עצמם בכל תחומי החיים. בכדי לעשות זאת אני מאמינה שכל אדם חשוב שיהיו לו כלים אימוניים להתנהלות מיטבית בחיים. היום, אני כבר מממשת חלק מהחלום הזה בתהליכי אימון אישי עם אנשים המעוניינים ליצור שינוי בחייהם. החלום שלי הוא להגיע למוסדות אקדמיים, למחלקות למנהל עסקים ולהעביר קורס “המנהל כמאמן”, בנוסף אני רוצה להגיע לכמה שיותר ארגונים בכדי לתת למנהלים כלים אימוניים להתנהל בצורה אפקטיבית אם דרך אימונים אישייים או דרך סדנאות קבוצתיות. החלק השלישי של החלום שלי הוא שילוב האימון עם עולם היצירה שאותו אני כל כך אוהבת -  אני רוצה שיהיה לי סטודיו המשמש למפגשי אימון, סדנאות אימון וסדנאות יצירה. מקום שאנשים באים אליו בכדי לצמוח, להתפתח, להנות ולגלות את עצמם.

צילום: אתר pixabay alexas_fotos

צילום: אתר pixabay alexas_fotos

זהו, צעקתי חלק החלומות שלי, עכשיו נותר להגשים אותם. אז, אם אתם מכירים אנשים במוסדות אקדמיים (הבינתחומי בהרצליה, המכללה למנהל, אוניבסיטאות) שיהיו מעוניינים להכניס את עולם האימון תחת תכנית הלימודים או אם אתם מכירים ארגונים שרוצים לפתח ולהצמיח את המנהלים שלהם ולתת להם כלים אימוניים, אשמח אם תקשרו אותי איתם, מקסימום זה יצליח!

 

 

עוד מהבלוג של kerenchen

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

לא עובדת אפילו יום אחד

מכירים את זה שאתם עושים משהו שאתם אוהבים וכשאתם מסיימים מרגישים ב"היי" והאדרנלין לא מפסיק להשתולל? אז כזה! מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי להיות בחברת אנשים, לעזור להם, להקשיב להם, לתמוך, ללמד, לכוון. כל חיי המקצועיים סבבו...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

לומדת לשחות בים המילים (ללא מצופים)

יושבת מול מסך המחשב חושבת, כותבת ואז מוחקת, חושבת, כותבת, ושוב מוחקת וחוזר חלילה. הרבה מחשבות עולות לי לראש בכל פעם שאני רוצה לכתוב פוסט או סטטוס: "מה לעזאזל אני יכולה כבר לכתוב על עצמי?" "את מי זה יעניין?" "ולמה שיקראו אותי?" ...

תגובות

פורסם לפני 6 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה