הבלוג של קננה -שליחות שהפכה לשליחות

kenana

אחרי שמונה שנים באפריקה ,חזרתי הביתה עם תשוקה ליופי האפריקאי ,קננה-חיבוק מהסוואנה נולדה ,עבודת יד מהיבשת השחורה. בת 43 נשואה +3 ,תלמידה מצטיינת של בית הספר לחיים .

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מינואר 2018

הנס שלי הוכן על ידי, אם לא אני, אז כנראה לא הייתי יושבת בסלון ביתי עכשיו וכותבת את הפוסט הזה

25/11/2018

 הנס שלי הגיע בזמן המתאים בטיימינג הנכון, זהו נס של פעם בחיים once and never again , אבל הוא נתן לי שיעור לכל החיים, שיעור בנושא ההכחשה או אי ההכחשה.מאז שהנס קרה המשקפיים שלי הם מפויסות יותר ומאמינות שהכל יכול לקרות והכי חשוב שיעור שלימד אותי להתמודד ולא להדחיק.

מעניין אותי לקרוא על ניסים שקרו לאחרים ע”י אחרים, איך הם זכו לכזה קסם.

טוב נחזור לנס שלי הוא קרה לפני 16 שנה הייתי אמא בת 28, אמא צעירה לבכורה בת שנתיים וחצי, בסוף שנת לימודים בתואר והדבר שהכי מטריד אותי הם המבחנים של סוף הסמסטר.כמה מיותר להלחץ ממבחנים, היום אני חושבת כך.

ערב, לפני 16 שנה אני מתקלחת כמו בכל יום וממששת בשד שמאל גוש, אני לא זוכרת מה הרגשתי ואיך הגבתי, אבל לשלב ההכחשה לא נכנסתי, גם לא לשלב לי זה לא יקרה, מהר קבעתי תור לבדיקה אולטרסאונד שממנה יצאתי עם חיוך ענק כשבשרו לי שהגוש נעלם וזו הייתה כנראה ציסטה  ובאמת לא הצלחתי כבר למשש את הגוש והמשכתי בשיגרת חיי,המבחנים.

נקודת המפנה קרתה אחרי 3 חודשים, כן שוב התקלחתי (אני נוהגת להתקלח כל יום בחיי) ושוב פוגשת בגוש באותו שד, אבל במקום אחר, תענוג , הרי לפני 3 חודשים שחור על גבי לבן לא נמצאו ממצאים ופה הנס מופיע, יכולתי כמובן לחייך ולומר לעצמי אוקיי זה כלום, זה ציסטה בדיוק כמו פעם קודמת, לא להלחץ לא להלחיץ, אין צורך לקבוע תור לשום רופא . פה קרה הנס, אין לי מושג למה בדיוק לא הנחתי לזה למה לא המשכתי בשיגרה שלי והתעקשתי שוב ללכת להבדק, את התגובה הפעם אני ממש זוכרת, כבר באולטרסאונד הטכנאית אמרה לי ” זה לא נראה טוב”. ימים קשים , לחץ מטורף פחד אינסוף בדיקות והפעם שחור על גבי לבן יש לי סרטן!!! וכאן כבר הגיע ההכחשה .

אני והבכורה אז.... החיים עצרו ,את הלימודים עזבתי (אל דאגה השלמתי שנים אחרי)התחלתי ב9 חודשים של טיפולים כימותרפיים, הקרנות וניתוח .תקופה מורכבת ואיומה, אז לא הבנתי את הנס שקרה לי, הייתי עסוקה בטיפולים ובהחלמה.

4 חודשים אחרי סיום הטיפולים קרה לי נס נוסף, הריתי את ביתי האמצעית בהריון ולידה הכי מרגשים, שגם אותם החלטתי להמשיך כמתוכנן, לומרות המלצות רופאים שלא להמשיך בהריון מחשש להישנות של המחלה, כנראה שהפעם כן התכחשתי למציאות והחלטתי להאחז ביצירת חיים של עוברה יפיפייה וחזרה לחיים שלי.

עדי התינוקת

עדי התינוקת

   

עוד מהבלוג של קננה -שליחות שהפכה לשליחות

תצוגה מקדימה

הניוזלטר שלי חוצה את השמיים

אמא ,אני פה ואת שם ואם היית פה היית מבקרת אותי באפריקה ?  ומה היית מספרת לחברות שלך על קננה-חיבוק מהסוואנה?  היית מסתכלת עליי בגאווה ?ומה היית אומרת עליי ,אני עצמאית ,תמיד רצית ! ואיך משלימים  13 שנים שאינם ,ראית איך...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

סיפורו של הרמון

אני כועסת כל כך. כועסת על מי? על הגבר על הנשים? לא בטוחה מי הקורבן של הכעס שלי אבל הסדרות "הרמון" ו"סיפורה של שפחה", ששודרו ב-2017-2018, נחקקו  אצלי במהלך הצפייה. ראיתי והתכווצתי. "סיפורה של שפחה" הוא לכאורה, סיפור מדע בדיוני בו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה