הבלוג של קננה -שליחות שהפכה לשליחות

kenana

אחרי שמונה שנים באפריקה ,חזרתי הביתה עם תשוקה ליופי האפריקאי ,קננה-חיבוק מהסוואנה נולדה ,עבודת יד מהיבשת השחורה. בת 43 נשואה +3 ,תלמידה מצטיינת של בית הספר לחיים .

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מינואר 2018

שתי נשים שונות כל כך, אחת בלונדינית, אמילי(בלייק לייבלי), השנייה סטפני,(אנה קנדריק),אשת קריירה ובלוגרית.

אמהות לילדים, חברים, מתחברות אחת לשנייה ונעשות BFF.

ASimpleFavor3

 אמילי בלונדינית יפייפיה(בלייק לייבלי) עם פה מלוכלך, היא הכלבה התורנית, אשת קריירה מצליחה עם עבר דפוק, מסתבר שיש לה תאומה ופה זה המפתח להסתבכות בעלילה אפשר לבלבל את האוייב, לחבל ולהאשים את השנייה וזה בדיוק מה שקרה!!

הגיבורה קצת מחורפנת החליטה להעלם מהעולם כדי ….(לא מגלה) בדרך היא מתחברת עם השכנה המושלמת שתופסת את מקומה(כן גם במיטה לצד הבעל החתיך)בזמן שהבלונדה נעלמה .

הכל מתוכנן לכאורע מלבד כמה דברים שיוצאים מכלל שליטה

אני לא רוצה לגלות הרבה מהסרט, אבל עוצמתי(בן זוגי) לא נרדם לומרות שהודיע מראש שיש אפשורת כזו, אבל ופה האבל ניסו להכניס קצת הומור בקטע דרמטי בסרט (שתלכו לצפות, רמז קשור לאוטו)שממש, אבל ממש לא הבנתי מה הפואנטה, מה הבעיה לדרוס בדרמטיות וזהו!! קטע שולי שאני מודה שהרס לי קצת הצפייה, לומרות שאני חובבת הומור מושבעת.

מתח לא הולך עם הומור, פשוט לא!!

בפרומו של הסרט לפני כחודש סימנתי אותו כמועמד לצפייה ואכן סרט לא רע,

לכו תראו ותעלו בסולם.

ASimpleFavor4

 

עוד מהבלוג של קננה -שליחות שהפכה לשליחות

תצוגה מקדימה

הניוזלטר שלי חוצה את השמיים

אמא ,אני פה ואת שם ואם היית פה היית מבקרת אותי באפריקה ?  ומה היית מספרת לחברות שלך על קננה-חיבוק מהסוואנה?  היית מסתכלת עליי בגאווה ?ומה היית אומרת עליי ,אני עצמאית ,תמיד רצית ! ואיך משלימים  13 שנים שאינם ,ראית איך...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

סיפורו של הרמון

אני כועסת כל כך. כועסת על מי? על הגבר על הנשים? לא בטוחה מי הקורבן של הכעס שלי אבל הסדרות "הרמון" ו"סיפורה של שפחה", ששודרו ב-2017-2018, נחקקו  אצלי במהלך הצפייה. ראיתי והתכווצתי. "סיפורה של שפחה" הוא לכאורה, סיפור מדע בדיוני בו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה