הבלוג של מירב קאופמן

בסלונה של גיברת קאופמן

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מאפריל 2010

ה לא סוד שאני חשה כעפר הארץ אל מול מותגים שיודעים לצעוד קדימה עם הזמן, להתפתח, לחדש ולהפתיע. אחד מהם, שיוצא לי לסקר כאן מדי פעם, כי הוא פשוט מספק בכל פעם סיבה ממש טובה, הוא SABON, או בכנענית ‘סבון של פעם’ אשר מאז פתיחת החנות הראשונה ב-1997, מקפיד להתחדש ולהפתיע לטובה ובתוך כך לכבוש עוד ועוד נקודות מכירה בארץ וברחבי העולם.

26/01/2014

סבון של עכשיו.

זה לא סוד שאני חשה כעפר הארץ אל מול מותגים שיודעים לצעוד קדימה עם הזמן, להתפתח, לחדש ולהפתיע. אחד מהם, שיוצא לי לסקר כאן מדי פעם, כי הוא פשוט מספק בכל פעם סיבה ממש טובה, הוא SABON, או בכנענית ‘סבון של פעם’ אשר מאז פתיחת החנות הראשונה ב-1997, מקפיד להתחדש ולהפתיע לטובה ובתוך כך לכבוש עוד ועוד נקודות מכירה בארץ (35 סניפים) וברחבי העולם (בסביבות ה-100 סניפים).

אז מה חדש בסבון של פעם? חגיגות היווסדה של חנות קונספט דנדשה ומרשרשת לב בשיינקין 21 בתל אביב, המתהדרת בשם SABON TLV CONCEPT STORE ובטאגליין ATELIER / PARFUMERIE / MAISON (אטלייה, בשמיה, בית) ומציעה ככתוב מיני בשמים בהתאמה והרכבה אישית, חפצי בית ענוגים וסבונים המיוצרים בסדנה השוכנת בחנות ופונה אל הרחוב.

סדנת הסבונים.
החנות פרושה על שטח של 120 מ”ר ומחולקת לשתי קומות: בקומת הרחוב מוצעים סבונים וקישוטים אחרים, פינת רקיחת בשמים המורכבים במקום ועל פי טעמם האישי של הלקוחות ושלל נרות ופינוקים, ובקומת מרתף מוצעים מיני פריטים לבית ולאמבט.
בקיצור, לעבור לגור.
יוצרים סבונים
רוקחים מיני בשמים.
הבושם שהוכן עבורי. עוד לא גיבשתי דיעה מוצקת עליו ולאחר כמה נסיונות אני כמעט בטוחה שאין לו כישורי שרידות נורא מרשימים. בכל מקרה, הנושא עדיין בבדיקה.
קצת מחירים (סדרת MAJESTIC POTIONS):
מפיצי ניחוחות – 198 ₪
נרות בכוס – 88 ₪
בשמים: 188 ₪
ולפנות סיום, כיוף קטן – לאחר שהעליתי את תמונת הבושם לאינסטגרם שלי, קיבלתי תגובה נלהבת מ… הסניף של SABON בדן-בוש (או דן-בוס) בהולנד! להלן צילומסך:
כמה הולנדי וחביב מצידם.
תנו לקרני השמש לשטוף אתכן באור חיובי,
הפגיזו בשופינג,
וצ’או, בלות.
פוסטים ישנים יותר: כאן:
פייסבוק של גיברת: כאן

עוד מהבלוג של מירב קאופמן

תצוגה מקדימה

איל מקיאג' עושים לי חגיגאז'

ישנן תקופות בחייה של בלוגרית העוסקת בטיפוחים שבהן פוקדת פיית הגודיז את דלת ביתה ומביאה מצרכים מבורכים אל חיקה ואכן לאחרונה פונקתי קשות במגדני איפור שכה סגרו לי כמה וכמה פינות בארונית האיפור עד שכעת אני לא מסוגלת לדמיין...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

האתר החדש של SeboCalm וקוד קופון לחברות של הגיברת!

בשורה משמחת לחובבות הטיפוח ולמי שמכורות, די בצדק, למוצרים המעולים של SeboCalm - החברה עלתה עם אתר חדש שחוסך את המסע לפארמים וגם מציע אחלה מבצעים ומחירים מופחתים על רבים מהמוצרים האהובים ולא,...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מחזקת שילדה

יודעים אוהביי מכריי ומוקיריי כי אין זה סוד שהגיברת הינה יצור די פדלאתי שיש להפציר בה רבות על מנת שתזיז את ישבנה לכיוון איזהשו-סוג-של-כושר, אך מנגד, כאשר נקלעת אני לפעילות גופנית מכל סוג (הליכה, ריצה קלה, יוגה ומכשירים...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה