הבלוג של קרין אלדאה

מחפשת אהבה דוט קום

אשת תוכן.בלוגרית מובילה. מתמחה בתכנים לנוער וצעירים ובשיווק ויראלי ברשת. חיה ונושמת אינטרנט ורשתות חברתיות. מגישה תכנית שבועית בשם "שוברת שגרה" ברדיו כל השלום. כותבת על תרבות וצרכנות ברשת.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מיוני 2010

הסטטוס הזה שכתבתי בפייסבוק שלי לפני כמה שבועות, בהחלט הוצא מהקשרו.

כל מה שרציתי לומר בסטטוס הזה הוא כמה נהניתי עם בחור מסוים שהכרתי, תקראו לזה סוג של פרגון, תקראו לזה הצהרה פומבית. הוא נכתב חמש דקות אחרי שהבחור הלך, סוג של הסיגריה שאחרי, רק בלי הסיגריה.

אין ספק שכל מי שקרא אותו, הבין אותו איך שהוא רוצה להבין. מי שלא מכיר אותי אישית, לקח את זה למקום הלא נכון ומי שקצת הספיק להכיר, הבין שהכל נכתב בלהט הרגע ומשפט כזה כל כך מאפיין אותי ואת האישיות שלי. אח”כ הגיעה הכתבה על נשים בפייסבוק והסטטוס הזה פתח את סדרת הכתבות, מה שעורר שאלות משעשעות במיוחד אצל הוריי.

פתאום מסת נשים דווקא, מבקשת ממני חברות בפייסבוק ואני שנשים היא לא כוס התה שלה, כי אני תמיד מעדיפה גברים, גם בחברות רגילה, הסכמתי. לפחות לחלק מהן.

ולמה אני מספרת לכם את זה? אולי אני לא באמת יודעת לסדר את המילים והבלבול שיש אצלי בראש בימים האחרונים ואני סתם שופכת מילים לבלוג.

אולי זה כי אני קצת מרגישה שלא מבינים את ה”אני” האמיתי שלי ברשת, אולי כי אני מרגישה שאני צריכה להצטדק ולפעמים זה כלפי אנשים שממש לא מעניין אותי לשמוע מה יש להם לומר או להגיד והם עדיין מרגישים צורך להעיר, לבקר, לחוות דעתם, כאילו לפייסבוק או לטוויטר שלי, יש מערכת תגובות מובנית.

אז כדי לעשות סדר, אחת ולתמיד ולהוציא את הרגשות המעורבים מהסיסטם שלי, אני חייבת לשתף אתכם בסיפור שלי ובמקום שממנו אני מגיעה.

תקראו לזה מיתוג ברשת, תקראו לזה מחפשת תשומת לב, תקראו לזה נסיינית אנתרופולוגית, תקראו לזה עובדת עם הפייסבוק.

לא משנה איזו אפשרות תבחרו, התשובה תהיה נכונה. כי נכון. בחצי השנה האחרונה במיוחד, הרבה יותר אנשים מכירים את השם “קרין אלדאה” ואני עובדת קשה כדי להצדיק את השם הזה.

עם הכתיבה בבלוגים, העבודה בתוכן, ההגשה והעריכה ברדיו, הניראות במדיה החברתית. הכל מתחבר יחד, לשם אחד. בינתיים זה מצליח. אפילו הבלוג הזה, שהוא בהחלט ספציפי לנושא מסוים ואין לו מקום בשאר הבלוגים שלי, לא נפתח כי חסר לי איפה לכתוב. אלא מגיע ממקום אמיתי של רצון לשתף, כחלק ממי שאני וממה שהשם הזה סוחף אחריו.

ונכון, אני פריקית של תשומת לב. תמיד הייתי. בדרכי שלי.

ונכון גם שחלק גדול ממה שאני כותבת, נכתב למטרה מסוימת. התגובות שלכם חשובות לי, אני לומדת מכל אדם ואדם שאני נתקלת בו, בין אם ברשת ובין אם פנים מול פנים ולשמחתי, חלק גדול מחבריי הוירטואליים, הם גם כאלה שאני יכולה לחבק ביום יום.

וכן, אני בהחלט עובדת עם הפייסבוק. אני חיה אותו. הוא כלי עבודה לכל דבר, עבורי ועבור לקוחות שאני עובדת איתם. אבל הוא גם ההמצאה הכי גאונית שעוד רבות ייכתב ויסופר עליה בראייה לאחור.

בזכותו הכרתי אנשים שהם היום חלק ממני. מהלב שלי. מעולם הערכים והתוכן שלי.

הוא לימד אותי להכיר טוב יותר אנשים שבמציאות, קצת יותר קשה להם להתבטא. הוא גם עשה את העבודה ההפוכה. הוא איכזב, הוא פגע, הוא “האכיל” אותי סרטים בשעות מאוחרות של הלילה. וזה כל היופי במדיה כמו פייסבוק ולמעשה היופי בכל מדיה חברתית אחרת.

ולמרות שהכיוון המסחרי של פייסבוק, לפחות בארץ, הולך ונהיה רע, אני עדיין מוצאת בו מקום לחיבור בין כולם. ובעיקר מוצאת את עצמי, משתפת אתכם בטוב וברע, בסטטוסים המביכים שלי, בכנות שנשפכת ממני, בארבעת החודשים האחרונים.

בהחלט לקח שהפנמתי ממערכת היחסים האחרונה והארוכה שהייתה לי וגם עליה אני בטח אספר בהמשך.

אז, כן. הכל אמת. אני לא ממציאת סטטוסים סדרתית. כשיש לי מה לומר, אני אומרת.

כשאין לי, אני לא. הכל אמת. גם אם לפעמים נדמה לי שמה שקורה לי בעולם הזה הוא יותר ממה שאני עצמי, מסוגלת לעכל.

עוד מהבלוג של קרין אלדאה

לא נותר דבר מלבד הגעגוע...

יותר מארבעה חודשים מאז שקמתי ועזבתי את הבית. השארתי מאחור זוגיות ארוכת שנים. אהבה שלא הייתה לי לפני כן. אהבה שלא חשבתי שיום אקום ואעזוב אותה. אז בימים שלפני הצעד הכל כך גדול הזה, הפחד תקף את כל הגוף שלי. לא היה לי אומץ...

תגובות

פורסם לפני 9 years

עכשיו זה הזמן לרדת בגדול?

שלוש לפנות בוקר, נשארת ערה במיוחד כדי לצפות בהקלטה של הפרק הראשון של "לרדת בגדול" - עונת הזוגות. הבטחתי לתת הזדמנות. אחרי שקטלתי לא פעם את התכנית בגרסתה הישראלית. אז קודם כל הירגעו- זו לא הולכת להיות ביקורת. לא על התכנית, לא...

תגובות

פורסם לפני 9 years

מחוברת, אבל לא באמת

אני יודעת שכולם לא מפסיקים לדבר על "מחוברים". הסדרה, שהצליחה להוציא את כולם משלוותם, גם אלה שאין להם בכלל הוט. לא פעם אמרתי את דעתי על הסדרה, מצאתי את עצמי מתווכחת עם אנשים על הדמויות, על הסיטואציות. את דעתי המונמקת, לא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה