הבלוג של מכונת פוליש להשכרה למכירה

kalnoit

מכונת פוליש להשכרה בע"מ אנו חברת מכונת פוליש להשכרה בע"מ נותנים מענה אנושי, מקצועי לניקיון, שטיפה ושיפוצים

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מנובמבר 2015

תתפלאו אך מרבית האנשים לא ממש יודעים מה זה קיטור מים ולמה הוא משמש

 

אז כפי שניחשתם במאמר זה אנו ניגע בנושא הקיטור, מה זה קיטור מים ואיך באמת עושים שימוש בו? מהיום כשעולה לכם המילה קיטור בראש תחשבו קטר, למה קטר? כי בעצם הכי קל להבין את התהליך אותו עובר הקטר ולהבין מה זה קיטור, קטר בעצם הוא הקרון הראשון ברכבת אשר ממונע ומושך את שאר הקרונות שעל המסילה, הינו ללא קיבולת מטען ומספק כוח נסיעה לרכבת ואילו המטרה העיקרית של הקטר היא בעצם להסיע את הרכבות על פסי הרכבת, המסילה..לרוב הרכבות מצויידות בקטר עם קיבולת מטען הקרויים גם “קרונות כוח.

אז אחרי שאנחנו יודעים מה זה קטר, בואו נדבר על קיטור מים

קיטור מים הנו קיטור מים חמים (לא קרים) אשר כולו יוצר לחץ מים ומוגש לרוב עם צינור, דיזה ואקדח לחץ מים, השימוש העיקרי של קיטור לחץ הוא עם מכונה שנקראת מכונת גרניק, בלשון העם, גרניק יכול להיות גם מכונת קיטור מים אשר יכלול מספר פרמטרים, משאבת לחץ, כמות לחץ המים (הספיקה), עוצמת המים פר דקה וכמות הליטרים המוזרמים מתוכה, אלו הם הפרמטרים אשר קובעים גם את עלות הגרניק (קיטור מים), אגב: גרניק הוא מכונת שטיפה בלחץ מים, לא בהכרח לחץ מים חמים. גרניק יכול להיות מכונה לשטיפה בלחץ מים קרים, אך קיטור הנו מכונה אשר מונעת מלחץ מים חמים בלבד, קיטור כשמו כן הוא כפי שציינו קודם לכן.

גרניק מכונת שטיפה ניידת

גרניק מכונת שטיפה ניידת

מבולבלים? בואו נעשה לכם קצת סדר

אז השימוש של קיטור מים הם בהכרח על מנת לנקות דברים קשים, שומנים, אבק במבני תעשייה, מטבחים תעשייתיים, מוסכים וכד, אילו מכונת גרניק רגילה (בלחץ מים קרים) מיועדת יותר לשימוש הבייתי, או יותר נכון לשימוש של ניקוי דברים אשר אינם דורשים לחץ מים חמים, כגון שטיפת רכבים, ניקוי גגות, שטיפת רצפה של בינין, שטיפה של בטון מוחלק וכד’, אפשר לומר שבעצם כל עוד אין ניקוי מאסיבי שדורש ניקוי של לכלוך קשה מאוד ניתן לבצע ניקוי עם מכונת ניקוי ושטיפה בלחץ מים קרים.

אם יהיה מדובר בניקוי שומנים, כגון ניקוי במוסכים, או ניקוי רפת, או ניקוי שמשות עם דבר שנדבק לזכוכית אז כנראה שתצטרכו בהכרח מכונת ניקוי קיטור מים חמים על מנת להסיר באמת את מה שנדבק.

אז אחרי שעשינו קצת סדר, בואו נדבר על תכלס!

התכלס האמיתי הוא שאם אין לכם צורך יומיומי במכונת קיטור מים חמים אז אין צורך, תרכשו מכונת שטיפה גרניק עם לחץ מים קרים וזהו, למה לרכוש מכונה שעולה כפול 2 במחיר? ולא לעשות שימוש בכל הפונקציות שלה, אם אתם הולכים לנקות רק שירותים, תקנו את מכונת הגרניק, אם תנקו לכלך קשה קנו את הקיטור במים חמים. כל שעליכם לעשות האו לבדוק מחירים בשוק החופשי, לראות אם היבואן ייתן לכם שירות טוב, אל תפחדו ליצור קשר עם הלקוחות של החברה שמייבאת את המכשיר, קח תשאלו בדיוק את השאלות אותם אתם רוצים לשאול ותבינו אם השירות שלך היבואן טוב, כי בסך הכל אחרי מחיר, חשוב לשים דגש לשירות אותו תקבלו בעתיד.

 

עוד מהבלוג של מכונת פוליש להשכרה למכירה

איך עובדת מכונת פוליש

מכונת פוליש אתם בדרך לבית נקי אם כבר הגעתם להחלטה בשביל לשפר את מראה ביתכם בעזרת שימוש במכונהת פוליש מקצועית אשר תרענן את המרצפות של דירתך, כמו כן שבמסגרת הניקוי עם מכונת פוליש כנראה שתיתקלו בפעולות  של מכונת פוליש...

מטאטא מכני מקצועי

אם כבר במטאטאים דובר אז למה לא מטאטא מכני שקט? אנחנו כבר יודעים טוב מאוד מה הם יכולות המטאטא המכני, אם הממונע ואם הרכוב, מטאטא מכני מקצועי נותן מענה מקצועי ובעיקר שקט וכל מי שעסק בתחום הניקיון יודע זאת. השימוש במטאטא מכני...

תגובות

פורסם לפני 3 years

למי באמת מתאים שואב אבק תעשייתי? שואב אבק תעשייתי מתאים להרבה מאוד פעולות, פתרונות ויישומי ניקיון עם אפשרויות לאביזרי עזר נוספים מותאמים לצורך צורות הניקוי השונות להרכבה לתוצאות ניקוי מותאמות לצרכן המקצועי ולצרכן...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה