הבלוג של ד"ר איריס קלקא

רצה ברמת השרון

כבר שלושה חודשים אני בעסק הזה, לרוץ למועצה. זה נושף כל הזמן בעורף, ולא מותיר זמן לשום דבר אחר. רק לפני כמה חודשים הייתי התושב היקר של העלונים שמחלקת העירייה, ליתר דיוק, תושבת יקרה עם מטען מבעבע, רוצה לשנות ולא יודעת בדיוק... +עוד

כבר שלושה חודשים אני בעסק הזה, לרוץ למועצה. זה נושף כל הזמן בעורף, ולא מותיר זמן לשום דבר אחר. רק לפני כמה חודשים הייתי התושב היקר של העלונים שמחלקת העירייה, ליתר דיוק, תושבת יקרה עם מטען מבעבע, רוצה לשנות ולא יודעת בדיוק איך. אז במקביל לכל היתר אני מפזזת על המקלדת. לכתוב עוד, לתעד. אין מצב שברמת השרון תשב במועצה רק אשה אחת, כמו היום. עוד מעט זה הולך להשתנות.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מיוני 2013

השר גדעון סער השיק השבוע קמפיין האמור לעודד הצבעה לבחירות המקומיות. ייתכן כי אכן ישיג הקמפיין את יעדו, ויעלה את שיעור המצביעים אשר ידע בעשור האחרון שפל חמור. ועדיין, שירות דב עשה הקמפיין לתדמית של הרשויות המקומיות, שממילא אינן ניהנות מאהדתו של הציבור. ולמי שכבר צפה בסרטון בכיכובו של דב’לה נבון, האם כך ראוי היה לשרטט את דמותו של התושב בישראל? כנודניק ששום דבר איננו מרצה אותו, שיש לו שפע של דרישות מופרכות אף מגוחכות? כל מי שיוצא כמוני לרחובות ומדבר עם תושבים שומע תלונות אחרות לגמרי, על בעיות חניה ועל תכניות בנייה שיחריפו את בעיות התנועה. תושבים מבינים היטב כי ערך הרכוש שלהם, עליו הם עמלים שנים כה רבות, תלוי במידה רבה בצעדים כאלה ואחרים שנוקטת הרשות המקומית – או בהעדרם של צעדים כאלה.

ואם לשוב לסרטון האומלל הזה, האם באמת על הדשא הירוק ועל ההשקיה מדובר? על ספסלים בגינה הציבורית? ולסיום, במיוחד מקוממת סיטואציה קטנה בסרטון שבה ניצב הכוכב נבון על גרם מדרגות ומתלונן על היעדרו של דרגנוע. האם עד כדי כך אטומים הוגי הסרטון? האם נגישות למבני ציבור איננה בעיה אקוטית בישראל? היטב יודעים כולנו עד כמה לוקים מבני ציבור בהיבט זה, ולא אתפלא אם ייצא הקצף על הסרטון מכיוון כזה. הוא אשר אמרתי: הקמפיין הלא נכון בזמן הנכון.

עוד מהבלוג של ד"ר איריס קלקא

הידד למועמדת, הידד למועמדות לרשויות המקומיות

בתחרות דמיונית בין כלל המועמדים לרשויות המקומיות הבאות עלינו לטובה באוקטובר השנה, לי שמור מקום מיוחד. אם יוכתר אחד המועמדים בתואר 'המועמד הנאיבי', יש לי סיכוי לא רע. אז, נכון, יש לנו במרצ מצע מושקע, של ימים ולילות של למידת...