הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

לקראת שבוע המודעות לסרטן העור, ולגילויו המוקדם שיצויין חודש בתארכים 17-23 החודש, מסתבר כי 90% מסוגי סרטן העור נוצרים בשל חשיפה יתרה לשמש. נתון מדאיג שניתן להתגונן ממנו לו רק היינו מתגוננים. הכן גופך מפני השמש!

09/06/2019

בגדי ים חוסמי קרינה עם שרוולים ארוכים לנשים של SunWay. להשיג בחנות הדגל  תיקון

יד על הלב.כמה מאיתנו נחשפים לשמש מבלי לתת את הדעת,שהיא לא רק מלטפת,מחממת,ומשזפת, מבלי לדעת את התוצאות ההרסניות שלה? מבלי להתהפך בטן גב להיצלות,כאילו אין מחר. וגם אם נמרחתם בקרם הגנה? לא נשרפתם? אתם עדיין לא מוגנים מפני קרני השמש המסרטנות.

האומנם?

כן אנחנו הצעירות, וגם המבוגרים ,לא חושבים שהשמש ממש מזיקה לנו .גם הטיילים שביננו,או אתם העובדים בחוץ  ,טוב שאתם מצטיידים בכובעים אך מה על שאר חלקי הגוף שלנו?האם ידעתם שקרם הגנה לדוגמא לא מספק הגנה מלאה מפני קרני השמש המסרטנות!!!!

הכיצד אתם שואלים?

הקרמים אמנם יעילים נגד קרני UVB המשזפות. אבל רובם לא חוסמים באופן מלא את קרני UVA החודרות עמוק יותר לאפידרמיס של העור, משנות לאורך זמן את ההרכב הגנטי של התאים מה שמוביל למרבה הצער להיווצרות גידולים סרטניים.

 מה עושים?ואיך מתנהגים?  

שיטוט למציאת הגנה מירבית הביא אותי לחברת SunWay.

מהי החברה ולמה לנו לשמוע עליה?

כי זה מה שבדיוק שחיפשתי .ניתן לרכוש  מחנויות החברה ביגוד חוסם קרינה ממגוון סוגי בדים כך שכל המשפחה יכולה ליהנות  משהות בטוחה בשמש באופן יומיומי,בשעות הפנאי ובבילוי בים ובבריכה. הסטנדרט הבינלאומי מגדיר רק בד בדירוג 50 ומעלה כחוסם קרינה.

קבלו בחשיפה את ענת יהב, מי שהקימה לפני 23 שנים את חברת ‘SUNWAY’ SunWay המתמחה בבגדי הגנה מהשמש העשויים מבדים החוסמים את קרני UVA  ו-UVB.

למי מיועדים הבגדים?

 הבגדים מיועדים לכל מי שנחשף לשמש .ילדים,מבוגרים,כמו חקלאים ,מטיילים,רוחצים בים ובבריכה,מתעמלים,רצים ,ועוד ועוד ועוד. שימצאו כאן כובעים ,חולצות,בגדים ,וכמובן, בגדי-ים. והכל – מסוגי בדים חדשניים ואווריריים המותאמים לסוגי הפעילויות השונות בהן נדרשת הגנה מהשמש.

וכיצד מגינים עלינו ההבגדים?

היות ומדובר בשימוש בבדים חוסמי קרינה. שפע הפתרונות להגנה מהשמש שמציעה SunWay מאפשרים  חשיפה חכמה לשמש, בפעילות בים, בבילוי בטיול ובחופשה משפחתית, או בכל  פעילות הכוללת עבודה בחוץ.

ואם אלבש חולצת טריקו?  

  חולצת טריקו רגילה מגינה בדרגת 8UPF בלבד.

 נו? וחשבתם שיצאתי ככה בלי מיידע,ובלי כמה טיפים ?ולהזכירם גם את שבוע המודעות לסרטן העור שיבוא אלינו או טו וטו.

 90% מסוגי הסרטן נוצרים בשל חשיפה יתרה לשמש. תחשבו על זה..90% מהאנשים שחולים בסרטן עור יכלו לא לחלות לו היו נשמרים טוב יותר ומגנים על עצמם מפני קרני השמש !!

החדשות הטובות הן :שניתן למנוע התפתחות רוב סוגי סרטן העור בעזרת צמצום החשיפה לשמש ובעזרת גילוי מוקדם.

בגדי ים חוסמי קרינה עם שרוולים ארוכים לנשים של SunWay.  ( )

נמרחתם בקרם הגנה? לא נשרפתם? אתם עדיין לא מוגנים מפני קרני השמש המסרטנות.


חולצות בגד ים נאון גלישה חתירה ושחייה של SunWay. מחיר 199 שח. להשיג בחנות הדגל בהוד השרון, האנגר 8 בנמל תל אביב וטיילת הילטון באילת. צילום מלכה ניהום (2)ועוד מוסיפה ענת יהב,שמעניקה עוד כמה עצות חיוניות לפני שנחשפים לקרני השמש:

הקרינה חזקה במיוחד בין השעות 9:00 ל-16:00. לכן, מומלץ להימנע מחשיפה לשמש בזמן זה ולחפש את הצל.עורם של ילדינו דק, עדין ודורש הגנה מרבית. קו ההגנה העיקרי על העור המומלץ ע”י רופאי העור הינו בד חוסם קרינה,בדרגת UPF50+ החוסם 98% מקרני UVA ו-UVB ללא הגבלת זמן.

ואזורי הגוף שנותרו גלויים?

את אזורי גוף שנותרו גלויים יש למרוח בשכבה נדיבה של קרם הגנה 15 SPF ולחדש מריחה בהתאם לתכשיר שרכשתם. מומלץ לא  לחשוף את עורם של תינוקות עד גיל חצי שנה לקרני השמש.

אנשים לא יודעים ש?

הקרינה החוזרת מהחול פוגעת בעור גם כשנמצאים בצל ומתחת שמשיה לכן, חשוב להקפיד על הגנת העור בכל זמן השהות בחוץ.

הפנים נוטות להישרף יותר מכל איבר אחר בגוף, חשוב שנלמד כבר מגיל צעיר את הילדים כי כובע הינו פריט לבוש הכרחי בקיץ.  לילדים ולמבוגרים מומלץ לחבוש כובע רחב שוליים שיגן על כל אזורי הפנים, האוזניים, העורף ו.;להצטייד במשקפי שמש להגנת העיניים.

 

חליפת בגד ים עם שרוולים ארוכים לנשים שך SunWay. מחיר 249.90 שח. להשיג בחנות הדגל בהוד השרון, האנגר 8 בנמל תל אביב וטיילת הילטון באילת. צילום טל טריחליפת בגד ים עם שרוולים ארוכים לנשים של מותג בגדי ההגנה SunWay. מחיר 249 שח. להשיג בחנות הדגל בהוד השרון, האנגר 8 בנמל תל אביב ובטיילת הילטון באילת. צילום טל טרי אחרון חביב?

שתו מים! תקפידו על שתיית הרבה מים. וכיום, ניתן לרכוש ביגוד חוסם קרינה ממגוון סוגי בדים כך שכל המשפחה יכולה ליהנות  משהות בטוחה בשמש באופן יומיומי,בשעות הפנאי ובבילוי בים ובבריכה. הסטנדרט הבינלאומי מגדיר רק בד בדירוג 50 ומעלה כחוסם קרינה.

 

עכשיו…אתם מוזמנים ליהנות מקיץ נעים ועתיד בריא.

צילומים: מירי דוידוביץ’.  

 

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה