הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 254

החל מפברואר 2013

פתח תקווה העיר המתחדשת,ומפתיעה יום יום לטובה.ובעזרתו הלא מפתיעה של ראש העיר רמי גרינברג,שהופך את העיר למקום נוח,מוריק,וממלא גאווה.

15/05/2019

סרט1גזירת הסרט.(צילום זאביק שטרן.)

זה קרה בתחילת השבוע.

והפעם נתכנסנו לארוע מרגש במיוחד,פתיחת משכן מנהלת הגמלאים, המתנדבים, והנכים בפתח תקווה.

 נשיאת ארגון המתנדבים שרה פרידמן ,שניצחה על האירוע כמו שרק היא יודעת, בחירה נבונה לתפקיד אותו היא תוביל וטוב שכך.ב שכך. לצידה ראויה לציון שירי מתנה  הנמרצת מנהלת מינהלת הגמלאים, מחליפתה של דליה גאון שפרשה לגמלאות, ודליה דאלי הראויה גם היא מנהלת מינהלת המתנדבים, מחליפתה של אתי אסא , ארהלה וינברג מנהל מינהלת הנכים. וכמובן אי אפשר בלי המתנדב בה הידיעה שמואליק סנדלר יו”ר ארגוני המתנדבים, ושלום קוטלר יו”ר  מנהלת הגימלאים.

עו”ד רמי גרינברג ראש העיר של כוולם, שמוכיח אף הוא עשייה מרובה וחשיבה עלינו התושבים, בנאום של תודה להתנדבות, ברכת הדרך לשרה, וכמובן לשירי ואודליה.

שרה פרידמן שניהלה והנחתה את הטכס ,הוכיחה ששנות ניהול וחינוך בהחלט יושבים על הבן אדם ומשקפים אישיות.בדבריה הבטיחה שיתוף עם כולם ,כדי להביא עוד ועוד מתנדבים, וכמובן עוד דרכי עשייה ברוח זו.

 גם הצד האומנותי היה מגוון, להקת יקינטון בניצוחו של המוסיקאי אדם הפטר  נתנה קולה בשיר, תזמורת כלי הנשיפה של הקונסבטוריון נשפה גם נשפה, צבי פרידמן גם הוא זמיר משלנו הנעים בשירתו .

רמירהפביתה

 בין הנוכחים : עו”ד רון כץ מנהל מינהל החינוך ,חבר המועצה אשר שוקר יו”ר רווחה ובריאות ,שמואל חזון יקיר העיר ,שהקים את בית המתנדבים לפני כך וכך שנים ולא פוסק מלהתנדב, ברוריה שכטר יו”ר וועדת רפרטואר ועוד, שרה הפטל התרבותניקית, דליה גאון, יוספה פיש, יעקב פישר מנהל אגף חינוך מבוגרים, ומעתה אמור גם יועץ לענייני אזרחים וותיקים.

ערב מהנה ,גדוש חוויות, להתראות באירוע הבא, וכמובן לא לשכוח להתנדב.

מקהלהתזמורת

להקת יקינטון,ותזמורת כלי הנשיפה.

בצילומים למעלה : ראש העיר רמי גרינברג נושא דברים.

שרה פרידמן נשיאת ארגון המתנדבים מנחת האירוע .

צילום :משה פ.

זאביק שטרן.

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה