הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 293

החל מפברואר 2013

הכול זה מלמעלה. חנה גל תושבת רעננה היא מתקשרת רוחנית ומטפלת רב תחומית. על פי מכתבי התודה והסיפורים – יש לה את זה!

12/01/2015

hannah_gal

חנה גל היא תושבת רעננה. ב’, תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון.

טוב רעננה זה קרוב, ויש שם את זאביק בילסקי. הכי הרבה נראה מה הוא הספיק להוסיף לעיר (בטוח שכן).  כל מה שסיפרו לי על חנה מהחומר שאספתי זה ש: היא מתקשרת רוחנית ומטפלת רב תחומית מזה כ-20 שנה, מסייעת לבני אדם מתוך מודעות והכרה בייעוד שלה. בגיל 16 חוותה מוות קליני בעקבות תאונה קשה ומאז השתנו חייה לחלוטין וכל מה שקרה כיוון אותה לייעוד שלה שבו היא עוסקת עד היום.

אחת שתיים שלוש… לא נושמת… ארבע סופרת בלב חושבת הנה מכשפה… חמש רואה בלונדינית חתיכה.

אחר כך אני זוכרת שכבר שמתוך הסקפטיות, הציניות, הגיחוך ושאר מירקות העונה, זה קרה לי. מעכשיו אני לא אומרת מילה. תשפטו בעצמכם. אני כאן בשביל להביא לכם סיפורים כשהם טובים.

“ב’ שהיא חברה שלי אומרת שהיא מעכשיו לא זזה צעד בלעדייך, והיא נשבעה לי. ספרי לי הכול”, אני מבקשת ממנה, בתקווה שהיא גם תגלה לי.

מה קרה לך בגיל שש עשרה?

“החלקתי, נפלתי והתרסקתי… אני זוכרת בערפול רגעים של ערות ואבדן הכרה לסירוגין ואחר כך אור גדול שנשאבתי לתוכו… הרגשתי שלווה גדולה ואז ראיתי את סבא שלי נלחם על חיי ומתעקש לשלוח אותי בחזרה למטה, לעולם הזה, כי עוד לא הגיע זמני. מלבד זה, אני זוכרת מעט מאוד מתקופת הילדות שלי או הנערות שלי וכל שאר המידע אודות מה שקרה סופר לי על ידי בני משפחתי. מתברר שהייתי מאושפזת כחצי שנה בבית חולים ולאט לאט החלמתי. עם זאת, עד היום, יש לי בעיה גם בזיכרון קצר מועד ולעתים קרובות אני פוגשת אנשים ברחוב ולא מזהה אותם. כאן המקום וההזדמנות להבהיר את העניין ולבקש סליחה ממי שנפגע ממני בסיטואציה כזאת”.

טוב, כולם מספרים את זה.

“זה מה שאני יכולה  לספר ולהוכיח בתוצאות שלי. יש לי יכולת תקשור מדהימה ובין לקוחותיי הרבים גם טובי המתקשרים בארץ, שבעצמם באים אליי לייעוץ. התכונה הזאת התפתחה אצלי בתקופה שלאחר ההחלמה מהתאונה, אלא שאז זה לא היה ממש בשליטה והייתי פולטת מידע באופן לא רצוני… אחרי כעשרים שנים של ניסיון בתחום אני ממשיכה לעזור לאנשים בדרכים מגוונות. למשל, כשאני רואה בן אדם אני יודעת מה עומד לקרות לו בעתיד וכמובן גם מה עובר עליו בהווה, איך עליו לנהוג וכיצד להתמודד עם הקשיים שלו בכל תחומי החיים.

“עד היום סבא שלי נגלה אליי בחלומות, מדריך אותי ומסייע לי לתת את העצה הנכונה. התקשור שלי הוא ישירות עם דוד המלך, רבי מאיר בעל הנס ומלאכים שמעבירים דרכי מסרים, אם כי אני משתמשת גם בכלים נוספים כמו קריאה בקפה וקלפים. כמו כן, אני עושה שחזור גלגולים ומנתחת מצבי חיים נוכחיים שמושפעים מחיים קודמים. תהליך זה עוזר להגיע לתובנות ולמצוא הסבר לאירועים שונים שלא ניתנים להבנה בשום דרך אחרת. אני גם מומחית להסרת חסימות, שחרור מכישופים ועין הרע ובנוסף – טיהור בתים ועסקים. במידת הצורך אני מכינה קמיעות וגם מרפאה אנשים שסובלים ממחלות פיזיות קשות, כולל ניוון שרירים, כאבי גב, מיגרנות ועוד דברים שלא אגלה כי אני שומרת על צניעות”.

סליחה, איך את מרפאה מחלות?

“האבחון שלי מתבצע על ידי תקשור וקריאה בכפות הידיים. אחרי איתור מקור הבעיה אני עוברת לתוכנית טיפולית המתבססת על תורת הרמב”ם, הזרמת אנרגיה ועבודה עם מטוטלת וקריסטלים. יש לי שיטה מיוחדת שפיתחתי, באמצעותה אני יכולה לעזור גם למי שמחלתם נחשבת לחשוכת מרפא, בעיות עקרות ועוד”.

מי מגיע אלייך?

“אנשים פרטיים שבאים לייעוץ או זקוקים לכל עזרה אחרת. זה כולל בעיות אישיות וזוגיות, משפטיות, עסקיות וכו’. יש לי יכולת להשפיע על מהלך אירועים גם במקרים שזה נראה ‘כנגד כל הסיכויים’ ויש הרבה אנשים שיכולים להעיד שחוללתי בחייהם ניסים של ממש…( ראיתי אכן מכתבים והרבה – ח”ב) בנוסף, אני מלמדת  תקשור ורוחניות, מקיימת הרצאות וסדנאות בין אם מדובר באירוע ספציפי כמו מסיבת רווקות, יום הולדת וכו’ וגם מופיעה בפני קהלים גדולים בחברות וארגונים”.

אז מה את, חנה?

“אני מסייעת לבני אדם מתוך מודעות והכרה ביעוד שלי – מנתינה אין סופית ואהבה ללא גבולות לכל נזקק. מה שמניע אותי זה לא פרסום והצלחה כלכלית אלא הסיפוק והכרת תודה מהמטופלים, שמעידים על כך שבעזרתי שינו את חייהם לטובה”.

נראה לי שאני את שלי אמרתי, וזאת אגב ממש לא כתבה פרסומית.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על חנה גל: 050-9798887

עוד מהבלוג של חוה ברק

Thumbnail

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אחת על אחת עם איריס ראור-ברץ !

"צריך להוציא מילים, אחרת הן כואבות בבטן"  תגיד לי איריס ראור -ברץ מנכלית המושבה הטמפלרית שרונה בתל אביב שהולכת ותופסת תאוצה. ממש במהלך השיחה בנינו ואני חושבת אולי היא קוראת מחשבות? כי בדיוק אני חושבת מה גורם לאשה צעירה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים