הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

מי לא מדקלם?דקלם?או שייך לדור הילדים שגדל על הספר המעולה : “בוא אלי פרפר נחמד” שכתבה פניה ברגשטיין (הוצאת הקיבוץ המאוחד) והפעם “תיאטרון המדיטק חולון” עושה זאת בענק ,ומעלה הצגה מוסיקלית חדשה “בוא אלי פרפר נחמד” כסיפור חדש ומקורי, העוסק באופן מרגש בעולמם של הילדים הקטנים. כנסו, כנסו , כדאי !!

09/03/2019

 

בוא

אבישג ויהלי בני ה-3 פלוס, שמבינים כבר בקלסיקות של הצגות ,התכוננו כבר מספר ימים להצגה “בוא אלי פרפר נחמד”,שעלתה בשבת במדיטק חולון,ועדין לא מפסיקים לשיר ,ולחוות.

  שוב הוכיחו שם ,שבחירת רפרטואר,ושירים עליהם גדלנו והעברנו הלאה,עושים את המלאכה.

כמובן שצוות השחקנים,שאינו מתיילד,ועושה זאת בכישרון רב,גרם לילדים לשיר ולרקוד במקומם,והראה גם בקיאות במילות השירים. 

הסיפור ה”חדש” הוא על חזי הזחל הכי שמח בגינה. שמדי יום הוא מבלה עם חבריו הזחלים בשירים, במשחקים ובזלילה של עלים טעימים. הכל משתנה כשחזי שומע שהערב, כשהשמש תשקע, הוא יהפוך לפרפר צבעוני וגדול. חזי המפוחד לא רוצה להשתנות, הוא רוצה שהחיים שלו יישארו בדיוק אותו הדבר. אף אחד מהחברים לא מבין אותו, הוא נשאר לבדו ופוגש את תותית האפרוחית, היחידה שמרגישה כמותו.

גם לה מצפה שינוי גדול כשהשמש תשקע: אז תבקע ביצה והיא תהפוך לאחות גדולה. יחד עם מלי, נמלה נועזת ואמיצה שלא רוצה להפוך לפועלת חרוצה, הם יוצאים למסע הרפתקאות אל צמרת העץ. הכל כדי לעצור את השמש, שלא תשקע, כך יוכלו לא לגדול ולהישאר מי שהם. בדרך צפוי להם מאבק לא פשוט עם חיות הלילה: העכבישה והעטלפים, שמנסים למנוע את מימוש התכנית בכל מחיר, אבל דווקא שם, על צמרת העץ, עולים פתאום הספקות- ״אולי בכל זאת כדאי להשתנות?״ שלושת החברים יצטרכו להבין ששינויים (גם אם הם נראים קצת מפחידים) מביאים אתם דברים טובים.

ההצגה ממחישה לילדים מהי התבגרות,וכמובן התגברות על פחד, הסתגלות לשינויים, ולמידה על חברות ושיתוף פעולה.

 

אלי

 כשהיא מלווה בשירי הילדות המוכרים והאהובים שכולנו גדלנו עליהם, ובינהם: “שלום לכם שלום”, “אן דן דינו”, “לא רוצה לגדול”, “להיות גדולה”, “אני נשאר אני”, “בוא אלי פרפר נחמד” ועוד.

הצגה מוסיקלית עם שירי הילדות האהובים,בהחלט עושה את העבודה.10 בסולם ברק!!

צילום: בני גם זו לטובה

לגילאי 7-3

מחזה: עודד אהרליך והדס קלדרון

בימוי: עידן עמית

מוסיקה: טל בלכרוביץ’

  משתתפים:  תום אנטופולסקי, אופיר וייל, הראל מוראד, לורן סביר, אבי סרוסי, נועם ערד

 

הצגת הבכורה תתקיים בפורים – יום חמישי, 21 במרץ 2019, בשעה 17:30.

 

  

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה