הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

“מסעותי עם חמותי” ,רב מכר מצחיק,מספר על שירה בוכבינדר-רגב, סופרת מתוסכלת בת ארבעים, אימא לשני ילדים קטנים שנמצאת בזוגיות לא מאושרת. ביום שהיא מחליטה לשוחח עם בעלה על הרצון שלה להתגרש, הוא מספר לה משהו שישנה את החיים בבית. למי שלא קרא עדין ,ספר חובה לנשים וגם לגברים כנסו כנסו!

10/07/2018

 

 

חמותי

 

זהו ספרה השלישי למבוגרים של מאירה ברנע גולדברג, מחברת רבי המכר “כמה רחוק את מוכנה ללכת, “משפחה לדוגמה” וסדרת “כראמל” לנוער.
“מסעותי עם חמותי”מתחיל כאמור בשירה בוכבינדר-רגב, סופרת מתוסכלת בת ארבעים, אמא לשני ילדים קטנים שנמצאת בזוגיות לא מאושרת. ביום שהיא מחליטה לשוחח עם בעלה על הרצון שלה להתגרש, הוא מספר לה שאבא שלו נפטר ושחמותה דליה עוברת לגור אצלם. הבעיה ? החמות לא עלינו ולא על אף אחת!!כזו שתעשה הכל על מנת להוכיח לכולם שהמילה האחרונה היא שלה. אין שום סיכוי שהמעבר הזה יעבור בשלום. בנוסף לכל הצרות, אמא של שירה, גורו הרזיה מופרעת נוחתת הישר  מניו יורק בסלון ביתה של שירה עם בקשה חריגה ולא מקובלת,  ואם זה לא מספיק ,חברה שלה, ענבל נקלעת לסיטואציות בלתי אפשריות עם דייטים מהגיהינום, והספר החדש שלה נכנס לרשימת רבי המכר רק  בעקבות שקר אכזרי שנכתב עליה בעיתון. היחצ”נית שלה מצפה ממנה לשתף פעולה ולזרום עם השקר על מנת להמשיך ולמכור כמה שיותר עותקים. שירה מוצאת את עצמה בתקופה מאד מאתגרת ולא פשוטה. האם תצליח לשרוד את הבלאגן של חייה ?  לא כל כך ברור.   

אבל מי צופה שבשלב מסוים תאלצנה שירה ודליה חמותה לשתף פעולה יחד עם מטרה משותפת. למרות הכעס והבדלי הגישות, המטרה חשובה יותר מהכול ותוביל את שתיהן לתגליות שונות אחת על השנייה. לא, הן לא הופכות לחברות הכי טובות, ושירה לא תתייחס לדליה כאל אמא שניה (היא בקושי מסתדרת עם האמא הראשונה שלה”,) אבל השנאה תהפוך ליותר מכובדת.
ספר מצחיק, קולח וקצבי עם סוף בלתי נשכח שכאילו נלקח מקומדיה אמריקאית פרועה.   מסעותי עם חמותי” נכנס למקום חמישי ברשימת רבי המכר של סטימצקי. המהדורה הראשונה שלו הסתיימה לאחר שבוע!!! והודפסו מאז כבר שתי מהדורות. כאמור ספר שנון,מצחיק , שלא ניתן להיפרד ממנו בקלות.

נ.ב- הסופרת  במציאות דווקא אוהבת את חמותה.  

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה