הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 293

החל מפברואר 2013

שורש, יצרנית ציוד המטיילים המקומית – שמובילה בקטגוריה מזה שלושה עשורים התחדשה,והתאימה את הסנדל האיקוני והקלאסי שלה לקצב של העיר.תתחדשו ומהר!

27/06/2018

תמונה ראשונה

“אנחנו כבר תודה לאל  בחודש  ביולי אמרתי, אז אולי נחליף הפעם את הדגם של הסנדל ,בעצם שאלתי”?,המתבגרת קפצה כאילו ננשכה זה עתה על ידי נחש באמצע ההר.”את עם ההצעות שלך אמרה”.המשכנו ללכת הקניון ממוזג, לא חם לי ,עד שבמפגש אחד הכל השתנה ,ועוד איך.

  • מ.החברה הכי הכי,שגם מובילה את הדעה יש להגיד בענייני נוחות  ,דילגה או ריחפה שלרגליה סנדל חדש מעור כן כן מעור ,בצבע סגול, כשלצידה אמה פוסעת מעדנות באותו דגם סנדלי אך בצבע כתום טורקיז.,של חברת שורש .וזה כבר עניין אחר .
  • אחרי שיצאנו עמוסות (מה לי לא מגיע?) נסיכת הבית זהרה כאילו לפני דקה לא היה כאן משבר עולמי.  ארבעי

שניים

  ואני התפניתי לעדכונים ושאלות בשבילכם:

 חברת שורש, יצרנית ציוד המטיילים המקומית – שמובילה בקטגוריה מזה שלושה עשורים – התאימה את הסנדל האיקוני והקלאסי שלה לקצב של העיר.ומה שנחשב תמיד לנוח ,גם כאן בדגם האורבן .

מה ההבדל? 

הדגם הנקרא האורבן  קל בהרבה מהסנדלים הוותיקים וכולל רפידות עור למגע נעים עם כף הרגל, יש בהן טכנולוגיה ייחודית למניעת היווצרות ריחות לא נעימים בסוליה, רצועות צבעוניות חדשות בצבעי סגול לילך, מאלנג’ ירוק וקנבס (בהיר) וכל זה מבלי לוותר על העמידות, אחיזת הקרקע והאיכות המפורסמת של סנדלי שורש.

ומה קיבלנו?

התוצאה? סנדלים קיציים, יפים ונוחים שמתאימים לפעילות יומיומית גם בסביבה אורבנית.

דגם ה”אורבן” עם רפידת עור  לנשים עם רצועות צבעוניות מושלמות בצבעי- סגול לילך, מאלנג’ ירוק וקנבס (בהיר). מידות- 36-42. מחיר- 299 ש”ח.

היכן משיגים?

ניתן להשיג את המוצרים מבית “שורש” בחנויות המטיילים, ההנעלה והספורט המובחרות.

למציאת החנות הקרובה למקום מגוריך: http://source-israel.co.il/stores /

   צילום מוצר- אלי גיטלמן / צילום אוירה- יוהן יורד

 

עוד מהבלוג של חוה ברק

Thumbnail

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים