הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 293

החל מפברואר 2013

לא זכור בדיוק מתי זה קרה לנו שמיכל צפיר הפכה ממלכת הילדים השמנמנה לגורו של ההחיים הטובים והבריאים,עם גזרה שכל אחת ואחד היו רוצים,אבל בשני הספרים שהוציאה,המתכונים,ותוכנית הטלוויזיה שהפכה לאחת המבוקשות בנושא,יש לה בהחלט מה להציע.

12/06/2018

צפיראם פעם היינו שמים את הילדים מול הטלוויזיה עם הקלטת של מיכל צפיר רוקדת ,היום אחרי שהפכה לגורו של החיים הטובים,הרזים והעיקר בריאים ,תנסו להחזיר אותה.

מודה ומתוודה גם אני נמנית על אלה שצופים באדיקות בתוכנית בהנחייתה בערוץ 10 ,וגם משתדלת להגיע לשמוע הרצאות מפיה.

שבוע הספר זו סיבה הכי טובה להיתקל בה אחר כבוד,כלומר לגמוע את משנתה,כלומר את ספריה.

. את שני הספרים שהוציאה  האחד “מיכל צפיר כל אחד יכול לחיות חיים בריאים יותר, ,ספר המספר את התהליך אותו עברה מהרגע שבו הבינה את הבעיה שהייתה לה בעלייה במשקל,בירידה וחוזר חלילה.

בספר משתפת מיכל את סיפורה בהומור,ומתארת את הדרך שעשתה,את השינוי שעברה. ונותנת גם טיפים,המלצות,ומתכונים,וכמובן שיתופים של אנשי מקצוע .ומלמדת אותנו לחיות את החיים בריאים יותר. הספר הפך לרב מכר בתחומו.

מי

בספרה השני “ליצור את החיים שאני רוצה”שואלת  מיכל המחברת בתחילה: “מהם החיים שאני רוצה באמת?ואיך אפשר ליצור אותם”?  

אלו חלק מהשאלות שהיוו את הבסיס לכתיבת הספר,ובאמת הספר מכוון אותנו ליצירת חיים בריאים ונוחים,מאוזנים יותר, ומשמעותיים יותר. ועונה על שאלות שאנו שואלים לעתים,ואת התשובות היא מלקטת עבורנו ונותנת לנו מענה לחיים בתחושות של נוחות שמחה סיפוק,אושר ואיזון,ועל כך מעידים הקוראים הרבים כולל עיתונאים. גם הוא הפך מיד לרב מכר.

לשני הספרים עשר בסולם ברק!

 הספר בהוצאת אגם הוצאה לאור.

עוד מהבלוג של חוה ברק

Thumbnail

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים