הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

החורף ממש כבר בפתח ,חברת רנואר השאירה אמש את הנוכחים בפה פעור, בקולקציה סתווית חורפית לנשים תמצאו בין היתר נגיעות של רקמה ועבודות יד, בצבעוניות עשירה, וגם לגברים שבננו יש בהחלט מה להביא הביתה.

04/09/2017

יודה הפרזנטורים של רנואר .

 לפעמים בסוף הקיץ כשתצוגות האופנה מתחילות,ואתה רואה את ההשקעה של החברות בקולקציות החדשות

אתה ממש נושא את  ” תפילת הגשם”,וכל זאת כדי לשים עליך איזה בגד ,במיוחד אחרי התצוגה אמש של חברת רנואר.

קולקציית החורף 2018 של רנואר, משלבת בין הקו המסחרי לפריטי תצוגה ייחודיים להדגשת החזון העיצובי של המותג לעונה, בוחנת את האלגנטיות המוקפדת שליוותה תקופה עם קצב חיים אחר, המאפשר לעצור, להתבונן סביב ולהתלבש מתוך מקום פחות ארעי, מתוך הערכה ומודעות לבגד.

 

  1. רה

רנואר סתיו-חורף 2017 - תצוגה - צילום לנס הפקות  (336) (Custom) (Custom)רנואר סתיו-חורף 2017 - תצוגה - צילום לנס הפקות  (427) (Custom)

והבשורה היא?

 הקולקציה לנשים, מתבטאת בצמרים דקים בדוגמאות הלקוחות מעולם החייטות הגברית משתלבים בבדים בעלי אפיון נשי מובהק –ברוקאד, סאטן במגוון משקלים, טול, תחרה וקטיפה כשהם חלקים או בעלי טקסטורות ודפוסים בעלי אופי אומטרי או צמחי, עם נגיעות של רקמה ועבודות יד נוספות.

רנואר סתיו-חורף 2017 - תצוגה - צילום לנס הפקות  (408) (Custom) (Custom)

והגברים שלנו מה עליהם?

הקולקציה לגברים מציגה קו מותן גבוה וטוטאל לוק תואם, המתכתב עם זה של הנשים בפלטה צבעונית עשירה הנעה בין גווני פודרה לירוק ג’ייד, קאמל, מג’נטה ונייבי.

רנואר סתיו-חורף 2017 - תצוגה - צילום לנס הפקות  (119) (Custom)

רנואר סתיו-חורף 2017 - תצוגה - צילום לנס הפקות  (300) (Custom)

   צילום נס הפקות .

תראו את מי פגשתי?

קארן דאנסקי המלכה האם,יובל שרף,רונית יודקביץ,ועוד יפות.

תצוגת רנואר סתיו חורף 2018 צילום אלירן אביטל (141) (Custom)תצוגת רנואר סתיו חורף 2018 צילום אלירן אביטל (20) (Custom)תצוגת רנואר סתיו חורף 2018 צילום אלירן אביטל (14) (Custom)תצוגת רנואר סתיו חורף 2018 צילום אלירן אביטל (38) (Custom)

 

 

 

 

ר 

 

 

  

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה