הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

מה מניע אותנו, מה מרחיק אותנו מהגשמת הרצונות שלנו? ומה מפיל אותנו לכעס, לעצבות ולביקורת?. מדוע אני במרדף אחר האושר? ולא מאושרת באמת? את התשובות לשאלות אלו ולעוד רבות תוכלו למצוא בין דפי הספר “ניצחתי ואנצח ” שהיא בעצם משנתו של “יצחק ישראל שימרון” ,המאגד שיעורי מודעות רוחנית, וסוחפת אחריו רבים.

15/08/2017

ליקוטי נצחי ואנצח

רגע לפני שהחגים מגיעים,ומתחילים לברך זה את זה וזו את זו ,ומה נקנה להם,קבלו עצה טובה: ספר,או שניים..

ספר כן. לפני שאתם נזעקים, ובמיוחד ששבוע הספר חלף עבר לו . זה לא סתם ספר אגלה לכם,זה ספר לחיים.

קוראים לו   ניצחתי ואנצח” וכבר לפי השם ניתן להבין שזה לא עוד סוד של רומן רומנטי. אבל אולי זה הרומן של בינינו לבין עצמנו, שהפך וכבש והפך לחבר הכי טוב, המאמן האישי, מקור אמת של השראה לכל אישה להעצמה נשית, שינוי מציאות ותשובות לכל השאלות!

המחבר הוא “יצחק ישראל שימרון”, אפשר להגיד ה”גורו”של תלמידות רבות , המעביר את שיעורי ““נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ”ולאחרונה מאגד את שיעורי המודעות הרוחנית, ספר שסוחף, מרגש וששינה את מציאותם של אלפי אנשים.  ”נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ” הפך לדרך חיים של אנשים רבים שלא האמינו שאפשר לחיות אחרת. אנשים שזכו לשנות את חייהם ולהיות פשוט מאושרים.

מהי שיטת “ניצחתי ואנצח”?

השיטה  מבוססת על תורת החסידות של “הבעל שם טוב הקדוש,” ועל תורתו של “רבי נחמן מברסלב” המגלים לנו את הקשר בין עולם המחשבה, הדיבור ,והמעשה. השיטה מלמדת כיצד להכניס רוחניות לגשמיות. כל העשייה שלנו, מפעולה שגרתית ופשוטה ועד למעשה מאתגר ומהפכני, הכל נעשה בכוונת הלב ובחשק גדול. והודות לכך אנו יוצרים מציאות מאושרת מחוברת בכל רגע למי שאנחנו עמוק בפנים.

אומרים שהספר הפך לאנשים לדרך חיים?  

נכון .הספר הפך במהרה לדרך חיים מניע ,וגורם לנשים להתחבר למקומות הכי עמוקים המניעים אותן, ללב, למחשבה, לדיבור ולמעשה על מנת להוציא לפועל את העוצמות הטמונות בהן, ההגשמה, האמונה בעצמן והאושר הפנימי .

היכן מתקיימים הלימודים?

  לימודי “נצחתי ואנצח” מתקיימים ברחבי הארץ ואף בעולם. השיעורים הם מעין מונולוגים פנימיים- שיחות של האדם עם עצמו הכוללים שאילת שאלות, העלאת קושיות, הרהורי תהיות ,ועוד מיני בירורים פנימיים עמוקים שבמהלך השיעור ניתנת להם תשובה ממקור אמת! תשובה שמגיעה מתוך הקול הפנימי האמתי הטמון בנשמה שלנו. קול האמת מנוטרל מרעשים חיצוניים ופנימיים כמו פחדים, אי דיוק, ציפיות של אחרים ועוד גורמים שמטשטשים ומעמעמים את האמת האמיתית של “מי אנחנו ומה טוב לנו’.

נצחתי ואנצח – כל התשובות שלך בפנים?
במסע החיים שלנו כל אישה מוצאת את עצמה בשלב זה או אחר שואלת שאלות, רוצה לדעת ולהבין טוב יותר. בשלב מסוים כל אישה שואלת מה יהיה…? למה זה קורה לי….? ומתי המצב ישתנה?
כל אישה רוצה למצוא את המצפן שיכוון אותה מחדש למציאות חדשה, למציאות של הגשמה ואושר פנימי אמתי.
הספר ניצחתי ואנצח מלקט כ- 300 שיעורים המביאים אותנו הקוראים להיכרות עמוקה עם עצמינו, עם הנשמה שטמונה בנו.

על המקום  מקבלים תשובה?

השיעורים הם מעין מונולוגים פנימיים- שיחות של האדם עם עצמו הכוללים שאילת שאלות, העלאת קושיות, הרהורי תהיות ועוד מיני בירורים פנימיים עמוקים שבמהלך השיעור ניתנת להם תשובה אישית ומדויקת המאירה בקורא הבנה חדשה, התחזקות וכלים להמשך דרכו.
בהיותו ספר להכרה עצמית עמוקה ואמיתית הוא מאפשר לקורא לשאול שאלה ואז לפתוח את הספר באקראי ולקבל תשובה. התשובה מאירה בקורא את השורש העמוק ביותר ממנו השתלשלה מציאות חייו עליה הוא שואל את השאלה ומכאן שהתשובה מאירה בנו לא רק הבנה ותובנה אלא כלים ממשיים לשינוי ולהגשמת הרצון והיעוד שלנו!
ברגע קריאת התשובה הקורא זוכה לחווית חיבור עם המהות האמיתית של הנשמה שלו וכך אט אט אנו זוכים להבנת חוויות החיים ועולים על הנתיב המדויק לנו.
הספר שופך אור מחודש על העבר שלנו, משקף בבהירות את המציאות העכשווית ומעניק לנו תובנות, הכוונה וכלים להמשך הדרך.
לא סתם רבים מקוראנו מכנים את הספר “מפת אוצר”. האוצר הוא “אני” והספר הוא הדרך להגיע אליי…
הרבה שואלים אותנו: מה קורה כאשר המטמון מכוסה וטמון עמוק באדמה? על זה מבטיח רבי נחמן שגם בחושך “יש פתחים הרבה”- הספר ניצחתי ואנצח עומד בשער!

מהי עלילת הספר?
הספר מספר את סיפור חייך!
אחת התגובות הנפוצות ביותר בקרב הקוראות שלנו היא “אני מרגישה שזה נכתב עליי!”
הרעיון המרכזי הטמון בספר הוא ההכרה וההבנה מתוך מה אנו פועלים, מה מניע אותנו, מה מרחיק אותנו מהגשמת הרצונות שלנו ומה מפיל אותנו לכעס, לעצבות ולביקורת. מדוע אני במרדף אחר האושר ולא מאושרת באמת? בין דפי הספר גלום החידוש הנפלא שאנחנו יכולות לשנות את סוף הסיפור ולהיות מאושרות באמת, ללא תלות בדבר.
​הספר נכתב בשפה קולחת הסוחפת את הקורא למסע חייו כשהוא עטוף ברחם של הכלה, אהבה וביטחון, עד שביכולתו לגעת בנבכי הנשמה ולמצוא בתוכה תובנות וכלים לשינוי אמתי.
​אנשים מחפשים שינוי בתחומים שונים בחייהם, אך שורש כל התחומים טמון באותו המקור, הראייה הפנימית שלנו. השינוי שמחולל ‘ניצחתי ואנצח’ צולח את כל תחומי החיים. השינוי ניכר במקום העבודה, בתא המשפחתי, בסביבה החברתית, בהגשמת הרצונות ומציאת הייעוד שלנו.
מציאות חיינו היא מראה למתחולל בפנימיותנו. ברגע שהשינוי הפנימי מתחיל, הסביבה ומציאות החיים משתנות בהכרח בהתאם.

שזה אומר?
בואי לגלות את עצמך מחדש…
​למדנו להאמין באופן טבעי שהציפיות והנורמות החברתיות שנבנו כבר מילדותנו הן “אנחנו” – הן הנכונות בעבורנו, הן הרצונות שלנו. אך לא כך הדבר. בכל אחת טמון הקול הפנימי שלה,  הרצון שלה,  הנכון לה. אלו קולות שגוועו בתוכנו, ואנו הפכנו להיות נשים אחרות, לא מאמינות בעצמנו וביכולת הטמונות בנו. הקשב שלנו מופנה לאחרים, ל”צריך”, ל”מקובל”, ולא פנימה למה שאנו רוצות באמת!
​בתוך המסע הפנימי אנו חוות היכרות חדשה עם עצמנו ויוצאות מעומס הציפיות והנורמות, הפחדים, הריצוי, העיסוק במה יגידו, מה יאמרו, מה יקרה אם… אל חירות פנימית אמתית של אמונה בעצמנו ודיוק במעשינו.
​’ניצחתי ואנצח’ הפך לדרך חיים של אנשים רבים שלא האמינו שאפשר לחיות אחרת, שלא הבינו עד כמה הם חיים בסבל וויתרו על האפשרות לחיות חיים אחרים, אנשים שזכו לשנות את חייהם ופשוט להיות מאושרים.

 ולא נותר אלא לבקש,ולקוות , לנצח!

הלל קטן

מחיר לצרכן :

ספר גדול : 130 ₪ , ספר קטן : 72 ₪

http://www.nitsachti-vanatseach.online/

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה