הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

אחרי שהוכיח שיש לו מילה בתקשורת ,בכתיבה, ובטלוויזיה, בשישי זה מגיע, מיד אחרי החדשות בערוץ 2 ,העיתונאי והמגיש צחי קומה מפתיע בתוכנית חדשה “”סלבריישן עם צחי קומה” יש למה לצפות!!

30/12/2014

הזמינו אתכם ל”סלבריישן עם צחי קומה” ?

תוכנית נוצצת במיוחד , מידי יום שישי בערוץ 2. 

צחי קומה ,  כתב הבידור והתרבות של ידיעות אחרונות מזה 8 שנים ובעל מדור הבידור הפופולארי בישראל – “העלוקה”. ידעתם בוודאי שידעתם שהוא גם מגיש טלוויזיה ומרצה לתקשורת ויחסי ציבור.

עכשיו מחזיקים לו אצבעות חזק , ובטח שזה הולך להיות שוס ,הוא קיבל את הפריים של הפריים  תוכנית שהיא מה זה נוצצת , מידי שישי בערוץ 2 , ” סלבריישן עם צחי קומה” . בה הוא יארח אחד על אחד את מיטב

הסלברטאים של ארצנו. השבוע אחרי תוכנית הדגל של ערוץ 2 ” הכל הולך”  כולנו ארוזים בתוך הכורסאות, מצפים לראיון הזוגי  והבלעדי שלו עם אייל גולן ובת זוגו רוסלנה רודינה ,בראיון ראשון זוגי ויוצא דופן, על הפרשה ההיא.. על יאן הבן הקטן ( “אחי הקטן” בן אותו מזל שלי ,שנולד בדיוק ביום הולדתי ומיד התאהבתי….) ( בתמונה הזוג עם קומה על הסט)

קומה החל את דרכו בשנת 2006 כמגיש פינות קבועות בערוץ 2 ובערוץ 10 ובשנת 2011 קיבל תכנית בהגשתו בשם “שמועה אופנתית” ששודרה בערוץ האופנה. בשל הצלחת תכנית זו, היא נמכרה לערוץ 10 ולאחר כחצי שנה הוחלט בערוץ על הפקת עונה נוספת אשר נקראה בשמה החדש ”שמועות” שזכתה לנתוני צפייה גבוהים במיוחד.

 ביום שישי הקרוב בשעה 22:30 כאמור עולה התוכנית הראשונה , שתארח מידי שבוע את מיטב הסלבריטאים המובילים בארץ לשיחת סלון אינטימית במיוחד ובה ייחשפו צדדים שאותם לא ראינו או הכרנו בעבר.

קומה, בכישוריו העיתונאים ויכולותיו הוורבאלית היוצאות דופן, ינהל שיחה אחד על אחד ויסחוף אותנו לחייו האישיים האינטימיים והמסקרנים של אותו סלב.

צחי קומה

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה