הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

תמיד ידעתי שפתאום זה יקרה והוא יגיע. מה מי? האיש שיראה לנו איך נראה על סף האביב קיץ ,וכך זכיתי שאמן האיפור הבינלאומי של מותג האיפור איב סאן לורן – פרד לטייר ליטף את לחיי,ועיצב את שפתי, ואף ריחף מעל עיניי עם המכחול.שנייה אחרי שירד מהמטוס שהביא אותו מלונדון.

21/03/2017

בינוניצלם  zeev stern _DSC_0502
בינוניצלם  zeev stern _DSC_0501בינוניצלם  zeev stern _DSC_0501

אני ופייר ,ברגע של איפור.

אולי האביב לא בדיוק יודע שהוא כאן,אבל באוויר מרגישים שזהו מפנים לו מקום,וגם לקיץ שיבוא בעקבותיו?איך יודעים? הנה קיבלו סימן!! להתעלף נגעתי בפרד לטייר,והוא נגע בי,וזה לא מה שאתם חושבים.

פייר הוא אומן האיפור הבינלאומי של מותג האיפור איב סאן לורן – שהגיע לארצנו ,ומתמקד בסיבוב והרצאות, לרגל השקת הטרנדים באיפור לקיץ  2017.שזה אומר ,קיץ אביב ,שעד שיחליט אם הוא כאן או לא .אבל בננו אפשר כבר להתחיל להשתמש ולהיות הכי יפות. אז זה הולך ככה,בקניון אבנת התאספנו עם בכירי מותג  איפור היוקרה של איב סאן לורן, בנוכחות כפיר כהן - המדריך הראשי של איב סאן לורן בישראל ומנכ”לית  עופר  הקניון הגדול פתח תקווה, נעמי סימן טוב,.ואני מקווה שתושבי פתח תקווה יעריכו את העובדה שהוא נחת ישירות מפריז אליהם.

וכל התקשורת התנפלה ב” אני רוצה,אני רוצה”. כי מי בננו לא מתה להיות הרבה יותר יפה?מימין פרד לטייר המאפר העולמי של איב סאן לורן עם נעמי ס - עותקפייר,סימן טוב,וכפיר.

הבשורה??בעזרת המוצרים החדשים תוכלי לערבב  עם קצת קרם לחות קצת אבקת קסמים ,במקרה הזה מייק אפ, תהי זוהרת, האיפור יהיה בצבעים אפור עכבר, מהכהה עד הבהיר במקרה שלי לכיוון הכחול, ודווקא מתחת לעיניים שימי קצת איפור כחלחל וטשטשי.

האודם בין אדום מדליק, לוורוד,ושאר מוצרים שבהחלט יעשו אותך הרבה יותר יפה.

ואני? יצאתי מדליק,ועשיתי סלפי למזכרת שיהיה מה לספר פעם לנכדות שתגדלנה כבר אוףףףף!

                                                   

בינוניצלם  zeev stern _DSC_0503

צילום: פייר,סימן טוב,וכפיר-ערן לם.

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה