הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

חברת Royal Caribbean® זכתה בשיא גינס בזכות החוויה הבלעדית והייחודית המצויה על אניות הפאר: “Quantum of the seas®” ו- “Ovation of the seas®” , Anthem of the Seas® היוצאות מנמל בייג’ין ושנגחאי בסין ואף על אלו היוצאות מהקריביים.למה? מדוע?כנסו ,קראו,ותיהנו!

05/12/2016

Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (8)Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (4)

איך מרגישים שהחופשות באופק? מתחילים להסתכל בלוח השנה, ושואלים לאן הפעם?

 אז קבלו עצה,שחדשה בתוכה,  ותחליטו מה שתחליטו, העיקר שתמיד תחשבו מה אנחנו מקבלים בתמורה להשקעה שלנו.

  את תאגיד השייט Royal Caribbean®  מכירים מחופשות ,ויש כאלה שרק מסיימים שייט, וכבר תמצאו אותם ברשימת הנוסעים והנרשמים לשייט הבא. מה שנקרא ” קרוזיונרים”.

והנה הבשורה: תאגיד השייט Royal Caribbean יכול בהחלט לרשום בגאווה את המשפט שהרבה היו רוצים שיהיה להם: “נכנסו לספר השיאים של גינס” וכל זאת למה ומדוע?

בזכות האטרקציה ,המצויה על סיפוני אניות הפאר מסדרת Quantum ומאפשרת את התצפית הגבוהה ביותר המצויה על סיפון אנייה.

“The north Star”  - קפסולת זכוכית המתרוממת לגובה של כ-90 מטר ומאפשרת תצפית של °360, 

חברת Royal Caribbean®  זכתה בשיא גינס  בזכות החוויה הבלעדית והייחודית המצויה על אניות הפאר: “Quantum of the seas®”  ו- “Ovation of the seas®” , Anthem of the Seas®   היוצאות מנמל בייג’ין ושנגחאי בסין ואף על אלו היוצאות מהקריביים.

וזה מה שתראו ,ותחוו,אם תהיו שם על הסיפון:   ”The north Star”  ) “הכוכב הצפוני “)  הינה קפסולת זכוכית בעלת חלונות שקופים פנורמיים, הממוקמת על הדק הגבוה ביותר בסיפון האנייה וממנה ניתן ליהנות מתצפית מסתובבת ב-° 360 ומאפשרת לאורחי הסיפון לזכות בחוויה עוצרת נשימה.

והשיא אותו קטפה החברה , על הייחודיות של הקפסולה אשר עולה באיטיות כלפי מעלה תוך כדי סיבוב, חוצה את האנייה מקצה לקצה והכל בגובה של 90 מטר באוויר והתחושה מדמה לאורחים חווית סיפון דמיוני מרחף באוויר.

אליך :אורי שנבל, מנכ”ל חברת ‘סנורמה’ שירותי תיירות, נציגת מכירות של תאגיד השייט “רויאל קריביאן” 

הבהר,נמק פרט: ובקיצור תסביר :

“®Royal Caribbean הינו מותג שייט עטור פרסים . זו לא פעם ראשונה שהחברה זוכה לשבחים על חדשנות, ייחודיות. אך, בהחלט מדובר בשיא גינס ראשון ויוצא דופן למותג.”

  

Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (3)Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (10)Quantum Class- Royal Caribbean® קרדיט שימוש (8)קרדיט צילומים באדיבות:  Quantum Class- Royal Caribbean®

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה