הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

חברת התעופה הירדנית רויאל ג’ורדניאן, מציינת 20 שנות פעילויות משותפת שנרקמו במסגרת השלום היסטורי בין ישראל וירדן, על אירוע חגיגי ונוצץ, אשה אחת נמרצת שאוחזת בתפקיד המנכ”לית וחווית טיסה מזווית אישית ,מישראל לניו יורק .חוה ברק!!!

01/11/2016

 

אני 555

חוהcof

נו? מה נו? חזרתי., הנני כאן .בשלום !!, עם חוויה וטעם של עוד. ולמה אני ממהרת להדגיש כי מי שידע, ומי ששמע ,ומי ששומע על נסיעתי לניו יורק ,ברוך בואכה מנהטן ,וזה התחיל ככה: הרופא המדליק שלי ” תסעי תסעי” מגיע לך,בעלי “יש לי בררה”? , המשפוחה,סעי לשלום אל תביאי כלום תהיני לך,ואני ? כבר מחודש יוני עליתי על מבצע של 650 דולר כרטיס לניו יורק בחגים!!!!,החתמתי את מיכל חברתי  במידית ורכשנו זוג כרטיסים של “פעם בחיים” ( כך חשבתי..)והנה קפיצה קטנה ,ואני שם וכאן.

ואז זה מגיע: הם( החברים, השכנים, המכרים, וכל דורשי שלומי,): ” אם איזו חברה?”  אני: ” רויאל גורדוניאן:, הם: מהההההההההה? אני כןןןןןןןןןן.הם? את לא מפחדת במצב של היום? אני : דווקא מפחדת מהמצב אבל לא מהחברה הוותיקה הזו .הם: נו בטח עגלה, אני מה?? שמעתם על המטוסים החדשים ? זה כאן!!”

וכך גבירותי וגם רבותי, תרשו לספר לכם את מה שלא ידעתי עד כה. כמי שאוהבת לטייל וגם לחוות טיסות,, כמי שכותבת תיירות ,מתביישת להגיד לא ידעתי. ומודיעה בהכנעה ,עכשיו אני כבר יודעת! אז תשכחו מה שמספרים לכם הפרסומות של החברות , אני חוויתי טיסה נוחה, (עניין של 40 דקות תל אביב נמל התעופה “עאליה” באעמאן,)המתנה של 3 שעות שעוברות חיש, ואעמאן ניו יורק בסבבה רמת דיוק ,שרות נפלא, מטוס חדש ( הדרימליינר)מרווח,קהל נחמד, ואפילו בקרתי בלאונצ המפואר והמרווח שלהם. שזה אומר ,ביקור שם בהחלט חוויה ,וגם מי שרוצה יכול לקבל חומוס פול על הבוקר, אני הסתפקתי בחמוצים, סלטים, ושאר מיני מתוקים..ובנושא הדיו טי פרי יש לי מה לספר, אבל זה כבר שייך לכתבה אחרת. אגב נמל התעופה “עאליה” בעמאן עבר שיפוץ נרחב בשנת 2013, והוא אחד משדות התעופה הגדולים והעמוסים ביותר במזרח התיכון, ואהובים על ישראלים. זאת, הודות לעובדה כי מדובר ביעד קונקשין קרוב, עם מחירי טיסות אטרקטיביים וזמני המתנה נוחים למספר רב של טיסות המשך, בדגש על יעדי צפון אמריקה והמזרח הרחוק.

  

מטוס הדרימליינר

מטוס הדרימליינר.

 ובעוד אני מנסה להלחם בניסיון לצאת מהגט לאג שנחת עלי (כמובן )כשנחתתי, גונבה שמועה לאוזני כי בראש הנציגות בארץ של “חברת התעופה רויאל ג’ורדניאן “ עומדת כבר 20 שנה אשה. שמחזיקה בחביבות אומנם אך ביד רמה את העסק, ולכן פרקתי את המזוודות ( יש! מותר שתיים לכל נוסע במחלקת תיירים!!)מיד נחתתי אצלה.

שומו שמיים והאזיני ארץ ,מה גיליתי, איזו גברת, איזו חביבות,איזו רצינות של עבודה ,וכמה אשה באשה אחת!!

אז קבלו אותה את המנכ”לית שממש לא תופסת חשיבות,קוראים לה דבורה ברוכשטיין, והיא מנכ”לית נציגות רויאל ג’ורדניאן בישראל, בת 68( לא נראית) נשואה, אמא ל-3 וסבתא ל-6 נכדות, מתל אביב.

                                                   דבורה ברוכשטיין.

דבורהלה

דבורה מכהנת כנציגת רויאל ג’ורדניאן בישראל ב- 20 השנים האחרונות, בעצם מאז מאז פתיחת הקו במסגרת הסכם השלום עם ירדן. את הקריירה בתחום התעופה התחילה לאחר לימודי בלשנות צרפתית וגיאוגרפיה באוניברסיטה, בהמשך התקבלה לעבודה בחברת “אל על “בתור פקידת הזמנות, ולאחר מכן, הייתה בין מייסדי הדסק העסקי של “אל על”, היא ניהלה את חברת התעופה “קוריאן אייר”,ואז הגיעה ההצעה להקים את  ”נציגות  רויאל ג’ורדניאן בישראל .ומאז היא עובדת במרץ רב,לדבריה עם צוות נפלא לצידה ולא עושה מהתפקיד ביג דיל. ” אני עובדת קשה” אבל נהנית מכל רגע, ונהנית מקצב גידול הנוסעים של החברה שלנו. ששבים וחוזרים לטוס איתנו וזה אומר דרשני. את אומנם מראיינת אותי,אבל אני  מייצגת את החברה בה אני עובדת ,,שעושה כל מאמץ לתת לציבור הנוסעים חוויה של “טעם של עוד”. ולכן גם היא איננה מוכנה לפתח איתי מעבר ,שום שיחה אלא רק על נושאי החברה ,כי בורה שכמוני שלא האמינה ורק עכשיו גילתה אותה ,מה להגיד לכם למי מגיע מכות?נכון , לי.

  • לא מכבר נחתו בארץ בכירי חברת התעופה הירדנית רויאל ג’ורדניאן,לאירוע  חגיגי בו ציינו 20 שנות פעילויות משותפות שנרקמו במסגרת הסכם השלום ההיסטורי בין ישראל וירדן,

האירוע התקיים במלון דן פנורמה בת”א  בניצוחה של דבורה ברוכשטיין אשר הקימה כאמור את נציגות החברה בישראל מיומה הראשון.

מתי הוחלה פעילות החברה? 

מיד לאחר חתימת הסכם השלום עם ירדן.

את יכולה לציין בפני הישגים שהובלת שאת גאה בהם ?

ב- 20 השנים האחרונות ? אני חושבת שבשנים האלו בהם אני מכהנת כמנכ”לית הנציגות,תמיד יחד עם הצוות שלי, במהלכן הובלתי את החברה להישגים רבים ,ופתחתי בפני התיירים הישראלים דרך קצרה וזולה יותר להגיע ליעדים רבים בעולם.

אני רואה שיש עוד דבר שאת רוצה לציין?

מאז 2013 מנוהלת נציגות רויאל ג’ורדניאן בישראל ע”י חברת “רום תעופה” אשר נמצאת בבעלותו של איש העסקים מיקי אזולאי, מוותיקי ענף הנסיעות המשמש כבעלים של קבוצת איילה.

בואי נחזור לאירוע המתוקשר :

באירוע השתתפו בכירי החברה מירדן ומישראל: סרבר איידין- קצין המסחר הראשי במטה החברה בעמאן, יולה איזק- אחראית פרויקטים מיוחדים ברויאל ג’ורדניאן, מיקי אזולאי- בעלי קבוצת איילה, יניב בנג’י- סמנכ”ל קבוצת איילה, אנשי עסקים, בכירים מתחום התיירות, לקוחות מוכרים כגון גבי גזית וננסי ברנדס, וכן סוכני נסיעות וצוות החברה בארץ.

מה ריגש אותך במיוחד?

כשאת עובדת ועסוקה בהכנת אירוע שכזה,כשאת מגיעה לרגע ,ורואה שכל דבר דופק, וכל אחד מוצא את מקומו,וכולם מרוצים,וכל אחד נהנ, זה יותר ממרגש. נחמד היה מאוד ומרגש לשמוע את הדברים שנשאו ההנואמים כמו: ”מר סרבר, קצין המסחר הראשי ברויאל ג’ורדניאן שאמר כי החברה רואה חשיבות רבה בקו זה”. “מדובר ביעד אסטרטגי המאפשר לישראלים רבים לקצר את זמני טיסתם ליעדים רבים בעולם, תורם לתחרות ולהורדת מחירי הטיסות, ובנוסף תורם לחיזוק היחסים בין המדינות. כמו כן, עד סוף השנה יתווספו לצי החברה 2 מטוסים נוספים מדגם ה”דרימליינר”, ה- 787 של בואינג, ובכך יעמוד צי מטוסי ה”דרימליינר” של רויאל ג’ורדניאן על 7. בנוסף, שוקדים בחברה על שיפור השירות לנוסעים והוספת יעדים חדשים”.

אפשר לשאול מה את אמרת?

אז דבורה ברוכשטיין, מנכ”ל נציגות רויאל ג’ורדניאן בישראל אמרה כי:  ”היום אנו לא רק מציינים 20 שנות פעילות, אלא 20 שנות שיתוף פעולה הדוק עם סוכנים ואנשי מקצוע שהפכו לחברים קרובים ברבות השנים. מידי שנה אנו עדים למגמה של עלייה בכמויות הנוסעים מישראל. מאז 2015 ועד היום אנו רואים עלייה של כ- 56%. מתחילת השנה נסעו כ- 60,000 אנשים מישראל לירדן ועד סוף השנה אנו מצפים להגיע ל 100,000 נוסעים. מצפה לחגיגה הבאה שתציין 20 שנים נוספות של המשך עבודה,וכמובן הודתה לצוות המצוין, לסוכנים וללקוחות הנאמנים שחוזרים לטוס איתם.

למה את שואפת?

אנו תמיד שואפים להשתפר ולהעניק שירות מקצועי ואדיב, עם מטוסים משוכללים, קונקשנים נוחים ומחירים אטרקטיביים עבור ישראלים, ליעדים רבים בעולם. בת.

את יודעת שהרבה אנשים לאור המצב הביטחוני,עדין פוחדים לטוס, לנחות בירדן, בקיצור לטוס עם החברה שלכם?

בינואר 2014 זכתה החברה להיכלל ברשימת עשרת חברות התעופה הבטוחות ביותר לשנת 2013, על פי דירוג האתר airlineratings.com, בין היתר בשל העובדה כי טיסות החברה אינן עוברות מעל מדינות עוינות. כמו כן חברת “רויאל ג’ורדניאן” בברית חברות התעופה  ONE WORLD המאפשרת שיתוף פעולה וצבירת נקודות נוסע מתמיד עם חברות רבות נוספות.

בשנת 2014 שולבו בצי החברה  מטוסי ה”דרימליינר” מסוג 787 של בואינג, ובכך הפכה “רויאל ג’ורדניאן” לחברת התעופה השנייה במזרח התיכון, שזכתה לקבל את הדגם.  המטוס החדש מספק 24 מושבים במחלקת עסקים, ו-246 מושבים במחלקת התיירים. בנוסף לאספקת דלק במחירים חסרי תקדים ועלויות תפעול נמוכות, ה”דרימלייניר”  כולל שורה של טכנולוגיות חדשות.

 

תמונות מתוך האירוע לציון 20 שנות פעילות משותפת שנרקמו במסגרת

הסכם השלום ההיסטורי בין ישראל וירדן,

 

רויאל

- 1-       מימין: אנואר אטאלה, רותי אזולאי, מלי בלגן, דבורה ברוכשטיין, מיקי אזולאי, יולה איזק, יניב בנג’י, סרבר איידין, רוני לוין, רפאלה בינסקי, סטלה פטאו, אמג’ד אסאף ופיליפ פילשטיין

 2- דבורה ברוכשטיין ,וסרבר איידין קצין המסחר הראשי  במטה החברה בעמאן.        

צילום :אלכס מלקיס
עם

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה