הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 293

החל מפברואר 2013

ב- Hyproca Nutrition המפתחת ומייצרת מזון לתינוקות מאז 1938, מצאו תמיכה מחקרית לכך שחלב עזים מתאים לדרישות התזונתיות גם של תינוקות.ועכשיו גם אצלנו מזון התינוקות kabrita שפותח במיוחד עם הרכב תזונה מתקדם .

24/09/2016


עז עזתאמינו לי עם יד על הלב , בריאות זה הדבר הראשון אצלי!!

ובימינו,בכל בית שני תשמעו על חזרה למקורות. לשורשים, טבעונות, ושאר חומרים בריאים נטולי שימורים, או כל דבר שבא אל פינו. וכשמדובר בתינוקות זהו!!מחפשים את הטוב ביותר.

עכשיו אני רוצה לשתף אתכם במוצר חדש על המדף, שהולך להיות הדבר הבא!!

לראשונה בישראל, משווק תמ”ל (תרכובת מזון לתינוקות) על בסיס חלב עזים. kabrita.תרכובת מזון לתינוקות מתוצרת חברת Hyproca Nutrition – חברה בת של תשלובת החלב ההולנדית Ausnutria Hyproca, המייצרת תמ”ל ומזון לתינוקות מזה 75 שנים ומשווקת מאז 1938 למיליוני תינוקות ברחבי העולם.

מזון התינוקות kabrita פותח עם הרכב תזונה מתקדם והעשרת ויטמינים ומינרלים, על פי המחקרים וההנחיות המעודכנים ביותר בתחום תזונת התינוקות ובהתאמה לשלבי ההתפתחות של הרך הילוד.

מחקרים מראים כי חלב עזים מסייע לעיכול קל בזכות הרכב חלבון ייחודי*. כמו כן חלב עזים מכיל מגוון רחב של ויטמינים ומינרלים באופן טבעי. בנוסף  מחקרים הראו כי יכולת הספיגה והעיכול של מינרלים חיוניים לגוף, כמו: ברזל, אבץ, נחושת וסלניום, טובה יותר בחלב עזים בהשוואה לחלב פרה.

בקטגורית תרכובות המזון השמרנית והזהירה בישראל, תמ”ל על בסיס חלב עזים הוא חדשנות אמיתית המשמחת את ההורים אשר רבים הופתעו לדעת שמגוון מותגי התמ”ל הנמכרים כיום מבוססים על חלבון חלב פרה**. מחקר שוק איכותני שערכה חברת המחקר IPSOS  (דצ’ 2015) הראה כי הורים תופסים את חלב העזים כבריא ומתאים יותר לצריכה ע”י תינוקות, בעיקר בשל העיכול הקל ויתרונות טבעיים נוספים***. מגמה זו תואמת את העליה בצריכה במוצרים המיוצרים על בסיס חלב עזים ככלל.

“ב- Hyproca Nutrition  המפתחת ומייצרת מזון לתינוקות מאז 1938, מצאו תמיכה מחקרית לכך שחלב עזים מתאים לדרישות התזונתיות גם של תינוקות. לכן הם פיתחו סדרת  תמ”ל המספקת את כל צרכי התזונה הדרושים להתפתחות תקינה ולהקלה בדרכי העיכול, תוך שימוש ביתרונות טבעיים”, אומרת אתי נחשון, נטורופתית ומבעלות חברת בייבי גוט הולנד, המשווקת את  kabrita בישראל.

אליך דינה לוי יועצת לkabrita, דיאטנית בבית חולים איכילוב, מומחית בתזונת תינוקות וילדים:

מהו הרכב התזונה בחלב העיזים? ומחיה מכיל הרכב התזונה לתינוקות של החברה?

“התמ”ל של kabrita מכיל מספר תועלות טבעיות  שיש בחלב עזים. בנוסף, הרכב תזונה מתקדם ומועשר הנשען על תובנות וידע מעודכנים, כגון: תערובת השומן הייחודית DigestX המכילה שמן בטאפלמיטט (kabrita היא תרכובת המזון היחידה עם העשרה זו בכל השלבים של המוצר) שהוכח כמקל על עיכול ובעל ספיגת סידן וספיגת אנרגיה גבוהה**.  לצד זאת בתמ”ל העשרות נוספות, כגון: פרה ביוטיקה (GOS, FOS) ותוספות של אומגה 3 ו- 6 בכל השלבים, לכן התמ”ל של kabrita מציע חדשנות אמיתית המבוססת הן על הטבע והן על המדע.

 האם המוצר מתאים לכל התינוקות?

  תמ”ל kabrita מתאים לתינוקות בריאים ולא לתינוקות שאובחנו כאלרגים לחלבון החלב או רגישים ללקטוז. בתמ”ל זה מקור הלקטוז מחלב פרה, בשל כמותו המועטה של לקטוז חלב העזים בעולם, עם זאת עלי לציין, תמ”ל קבריטה אינו מכיל חלבון פרה.

האם קיים  אישור של משרד הבריאות? 

 בוודאי kabrita אושר בישראל על ידי משרד הבריאות,

למי מתאים חלב העיזים של החברה? 

החלב עיזים של החברה ישווק בשלושה שלבים:  שלב 1 מגיל 0-6 חודשים, שלב 2 מגיל 6-12 חודשים ושלב 3 מגיל 12 חודשים ואילך.

היכן משווק עוד החלב?

תמ”ל  Kabrita משווק ב- 54 מדינות ברחבי העולם, בהן: ארה”ב, הולנד, אנגליה, צרפת, ניו זילנד, ארצות סקנדינביה, רוסיה, סין ועוד.

מהם אמצעי הבטיחות שקיימים למזון התינוקות?

כל אריזה עוברת עשרות בדיקות במפעלי החברה בהולנד לאורך כל שלבי הייצור ועד השיווק הסופי. תמ”ל kabrita עומד בדרישות המחמירות של רשות בטיחות המזון האירופית (EFSA) ורשויות נוספות בעולם.

היכן ניתן לרכוש?

רוכשים באתר החברה ומקבלים עד הבית.

מדוע?ואיך מקפידים על המשלוחים?  

כיאה למוצר חדשני וייחודי תמ”ל קריטה ישווק בשלב ראשון באמצעות אתר החברה , בהתאם למדיניות החברה בחו”ל. המזמינים יקבלו התמ”ל במשלוח משלוח עד הבית. kabrita מתחייבת כי התמ”ל יגיע לבית הלקוח בטמפ’ מבוקרת של 18-25 מעלות.

ואם לא מרוצים?

לא מרוצים? תקבלו את כספכם בחזרה – לkabrita אמון רב באיכות מוצריה ולכן היא מציעה 100% החזר כספי במידה ונמצאה אי התאמה של התמ”ל לתינוק.

 תמיד ניתן יהיה לרכוש רק דרך אתר החברה? 

בשלב הבא ,ניתן יהיה להשיג את kabrita גם ברשתות השיווק.

והמחיר?

המחיר לצרכן באתר הינו 85 ₪ למארז של 400 גר’ ולרגל תקופת ההשקה, ינתנו לנרשמים ולרוכשים באתר מגוון הטבות אטרקטיביות.

למוצר כשרות בהשגחת רבנות הולנד ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

http://www.kabrita.co.il/

 

 

 שלבים

 

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של חוה ברק

Thumbnail

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים