הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

טיפול לק ג’ל מהפכני המחליף צבע לפי טמפרטורת הגוף,עם אפס התאכזרות לציפורן ברק קריסטלי בעל עמידות גבוהה ביותר, שאינו מכיל חומרים מסוכנים, אחרי 6 שנות מחקר פתחומעבדות BIO SCULPTURE מענה לנשים שרוצות ליהנות מטיפול ג’ל איכותי ורוצות לחסוך בזמן יקר.

24/09/2016

קרטביו מהפכה!!

אני  שהשוויון מזמן, אבל מזמן ,כבר אצלי  דייר קבוע בבית. מודה ומתוודה שגם אני נזקקת מידי פעם לאחוז במטלית,סבון, כלים, וכל מה שתרצו בהחזקה  שוטפת של הבית.

וכבר נמאס לי , לצבוע את האצבעות בצבע אהוב וכעבור שעה, יום, גג יומיים, צרכיה להסתיר את ” אוי ואבוי” שנהיה לי בציפורניים. הלק התקלף,ושוב אני משוחחת עם האיש הכי חכם בסביבה שזאת אני לצורך העניין. כן ג’ל,  לא ג’ל. מה עושים??

והופ הנה יש תשובה. כבר למעלה משבוע שאני מסתובבת עם חידוש מהפכני. גם ג’ל, גם מחליף צבעים,וגם נשאר לי על האצבעות. ועכשו לא נותר אלא לחפש ברשימה את את המורחת סליחה, הקוסמטיקאית,כל מי שמומחית לענייני אלה. היושבות במכללות , לבקש בתקיפות אבל בסבר פנים נעימות. בבקשה תני לי את הג’ל החדש שפותח, ואת השאר תמשיכו לקרוא.

אז ככה: חברת EVO מבית BIO SCULPTUREממציאת הג’ל הצבעוני השיקה טיפול לק ג’ל מהפכני המחליף צבע לפי טמפרטורת הגוף,עם אפס התאכזרות לציפורן,  ברק קריסטלי בעל עמידות גבוהה ביותר, שאינו מכיל חומרים מסוכנים, מכיל ויטמין E וויטמין  A המסייעים לחיזוק הציפורן והעיקר: לא נוסה על בעלי חיים, וגם חשוב לדעת ללא פאראבנים. 

 סדרת הלקים החדשה של evo מורכבת מ-4 צבעים חורפיים ואופנתיים אשר מחליפים צבע לפי טמפרטורת הגוף. כל צבע בסדרה מורכב למעשה משני צבעים, המתחלפים בניהם במהלך היום ,נכון להיום תמצאו בסדרה חמשה צבעים

CHERIE: סגול כהה ועשיר המגלה תחתיו צבע ורוד עדין של צמר גפן מתוק

GUSTI: אדום נועז המתחלף באופן קבוע לכתום מרגש

:KIMBERLEY  בורדו מרגש ועמוק המתחמם ללילך כהה ופרועה.

ZARA:  סגול כחלחל כצבעם של האוכמניות המתחמם לצבע תכלת שובב.

 ג’ל לק EVO החדשני פותח על ידי מעבדות BIO SCULPTURE  לתת מענה לנשים שרוצות ליהנות מטיפול ג’ל איכותי ולחסוך בזמן יקר. כל סדרת הלקים משמרת את בריאות הציפורן הטבעית ומאושרת בלעדית על ידי תקן ISO9001 –  הכי בריא שיש.

טווח הטיפולים:  80 שקל – 120 שקל

להשיג: בסלונים המורשים ברחבי הארץ.

או ברשת המכללות: תל אביב: רחוב המסגר 56 טלפון: 03-5627701, חיפה : העצמאות 63 טלפון: 04-8100602, באר שבע : החלוץ 123 טלפון: 08-6765556.

ושתבוא עליכם השנה החדשה, עוד יותר טובה ויפה!

 

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה