הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 293

החל מפברואר 2013

“סיטישופ” הרשת הנבונה לפתרונות לבית, לראשונה עם פתרון לחופש ובכלל, משחקים לבית והחצר לקטנים והגדולים . חוויה של ממש, חוה ברק.

23/06/2016

מגלשת מגדל 349בביתבבית1 

תגידו מה שתגידו,אני נשארתי בנשמתי יייילדה!! מה ילדה,תינוקת! צריכים להיות שלושה תנאים להקפיץ לי את השמחה: צעצועים,צבעים כמו טורקיז וכתום שאהובים עלי הכי הכי,ומה שפחות לטלטל ,ולהזיז אותי מהבית.

נו? מה נו? מכירים את רשת הנוחות הזאת “סיטי שופ”?בטח מכירים ,אבל למי שעדין לא כל כך ,בשביל זה אני פה,חולת מציאות ושוטטות במקומות שמציעים פתרונות לבית  .גם בחו”ל יעידו אלה שמצטרפים אלה, יש לי זמן מוזאונים וקולטורה, והרבה זמן לחנויות האלה בדיוק. לענייננו: “סיטי שופ”  זאת רשת חנויות “עשה-זאת-בעצמך” (DIY) המציעה למעלה מ-7,000 פריטים שונים במחירים אטרקטיביים במיוחד. הרשת, הוקמה בשנת  2010, נמצאת בצמיחה מתמדת ומונה כיום 12 סניפים ברחבי הארץ. כוונת הרשת הייתה ואכן מוכיחה שהיא מובילה איזו “מהפיכה” ומחיריה  נמוכים בכ-30% ממחירי המתחרים בתחום ה-DIY. הרשת מציעה מגוון פתרונות “עשה-זאת-בעצמך” ומייבאת את עיקר המותגים הנמכרים בה כגון Hyundai- כלי עבודה, LavorWash- מכונות שטיפה, FIX- מוצרי חשמל, Camptown לציוד מחנאות, Planero לכלי בית ומטבח. ועכשיו תחזיקו חזק נחתה על שולחני ההודעה שעשתה לי את היום :

וכל זאת למה?

לאחרונה החלה “סיטי שופ” לשווק מבחר פריטי OUTDOOR לקראת הקיץ: גרילים, בריכות וג’קוזים ביתיים, ויוצאת לראשונה עם משחקי ילדים כמו מגלשות, נדנדות, בתי משחק רהיטים ומשחקי חצר לילדים!! “הוי מיי גוד” ,כמו שאומרים חברי.

לרגל המאורע המשמח,וכדי שיהיה מה לרוץ לספר לחברה ,כינסתי  במידית את  מר “חיים ריעני” מנכ”ל רשת “סיטי שופ”:לשיחה על המצב ,על היופי,הבטיחות,וכל מה שצריך לשאול מנכ”ל במצב שכזה:

אליך מר ריעני: פרט,נמק והבהר:

האם החלטתם על הבאת המוצרים לרגל השמש הקופחת על ראש ההורים, החופש הגדול, או הנוחות? 

“רשת “סיטי שופ” אכן מנצלת את בוא הקיץ ומפתחת את תחום משחקי וריהוט הילדים. לאחרונה החלנו לשווק מגלשות משחק, בתי צעצוע, בריכות מים לילדים ולפעוטות, נדנדות מסוגים שונים ומשחקים נוספים לילדים”.

היכן מיוצרים המוצרים” והאם הם בטוחים?

 ’כולם מיוצרים בישראל ,ונושאים את תו התקן של מכון התקנים הישראלי”

הם מיועדים לקהל מסוים ? כלומר רק בנים, או רק בנות?והגילאים שיכולים להשתמש בהם?

“המתקנים, הבריכות ומשחקים מגיעים בשלל צבעים, צורות וגדלים כך שיכולים להתאים למגוון ייעודים: לבנים או לבנות, לשימוש ביתי או לחצר ולטווח גילאים רחב של המשתמשים בו.”

הבנתי שיש לכם עוד מוצרים חדשים גם למבוגרים?

“כן,”סיטי שופ”, יוצאת לראשונה עם ליין ספא ביתי הכולל מגוון דגמים של ג’קוזי, בריכות מתנפחות ובריכות מסגרת בגדלים שונים.”

אז זה עוד תחום שאתם מפתחים ? תתחדשו.

“נכון,הרשת מפתחת את תחום הספא הביתי, הכולל ג’קוזי ובריכות ביתיות .לאחרונה קבלה הרשת את הזיכיון הבלעדי על ייבוא 2 מותגים מובילים: Mspa- בתחום הג’קוזי והספא הביתי ו-Infinity בתחום הבריכות הביתיות. קבלת הזיכיון הבלעדי מאפשר את מכירת המותגים החדשים במחירים הזולים ביותר בארץ.”

ג’קוזי ביתי מתנפח?

“כן.כן. הג’קוזי הביתי המתנפח  זוהי המומחיות של חברת Mspa, שאף ייצרה את הג’קוזי המתנפח הנייד הראשון בעולם.  הרשת תשווק מספר דגמים של ג’קוזי אשר מצוידים כולם במנגנון הפעלה שקט, טכנולוגיית חימום ששומרת על חום המים בטמפרטורה מקסימלית של 42°C ומערכת תפעול נוחה וידידותית למשתמש. הבריכות הביתיות של חברת Infinity מגיעות אף הן במגוון דגמים ויכולות להתאים למגוון שימושים: בריכות ילדים מתנפחות, בריכות המתאימות לדשא, למשטח עץ או אבן ובריכות גדולות יותר המתאימות למספר רב של רוחצים.”

  טווח המחירים?

” ספא בייתי- ג’קוזי. ג’קוזי ביתי עולה היום כ-40,000 ₪. אנחנו מייבאים ג’קוזי מתנפח ביתי שאפשר לנפח ולרוקן את האוויר כשהמחיר הכי גבוה שלו הוא 6,000 ₪.”

 אני סבתא ( טוב, אפשר להגיד צעירה )והתרשמתי מברכות השחייה שלכם לחצרות הבתים?    

“עבור המבוגרים אנחנו המייבאים הבלעדיים של Mspa, ולבריכות- Infinity. אנחנו מייצרים בארץ את בריכות הפלסטיק הקשיחות בצורת כלב, סירה עבור ילדים ופעוטות”

 מה הלהיט  בבריכות לילדים?  

“הלהיט עכשיו הוא בריכות בצורת כלב. הן מגיעות בצבעים שונים ואפשר לשים אותן בחצר וגם במרפסת.”

אנחנו שומעים היום על מקרי טביעה רבים של ילדים בבריכות ביתיות. זה לא קצת מסוכן?מה ממליצים להורים?

“קודם כל, בכל מה שקשור לפעוטות וילדים- השגחה צמודה של ההורים. ילד יכול לבלוע מים גם בעומק 30 ס”מ. אי אפשר להשאיר ילד לבד באמבטיה או בבריכה.”

בבית

 

מה ההמלצה שלך להפתיע ילדת יום הולדת בגיל גן,וילדים יותר בוגרים,כדי להעסיק אותם בחופש הגדול? כל ההורים טרודים בשאלות אלו:

“הרבה מאוד מתקנים שיהוו מגרש משחקים ביתי כמו שאמרתי בתחום הבריכות, יש לנו את הבריכות המתנפחות, בריכות עם שפה מתנפחת בגדלים שונים. בנוסף, יש לנו בית ילדים מפלסטיק קשיח. זה ממותג בצורה של “פרוזן” וזה מאוד הולך עכשיו בעולם וגם בישראל.

חוהלה

לפי מה אתם ב”סיטי שופ” מחליטים על מבצעים?

“עכשיו אנחנו בתקופת הקיץ ועושים המון מבצעים על כל הפריטים שקשורים ל Outdoor –  גרילים, בריכות, משחקים”

אתם עובדים לפי טרנדים בעולם? לפי מה אתם בוחרים למתג את הצעצועים לילדים?

“אנחנו לא חנות צעצועים לילדים, אלא כלבו לבית. בדברים הגדולים יותר שמיועדים לילדים- ממתגים לפי מה שהולך”.

מה עוד כולל ההיצע לילדים?

“נדנדה דו מושבית, מגלשות לחצר ולמרפסת, בתי ילדים לבנים ולבנות ועוד משחקי פלסטיק לילדים”

 האם אתם עתידים לפתוח סניפים נוספים של “סיטי שופ”?

“אנחנו עתידים לפתוח סניפים נוספים בחצור, בית שמש, אשדוד ובפתח תקווה בשכונת אם המושבות”.

 בריכת שפה מתנפחת+משאבה 300 גלוןהחל מ-69

רשת חנויות “סיטי שופ” למתעניינים פרוסות  ברחבי הארץ: ראשון לציון, לוד, ירושלים (רמות), באר שבע, קריית גת, צומת קסטינה, נתיבות, אשקלון, פרדס חנה, יוקנעם וטבריה.

וממש בסיום הראיון יש גם הבטחה :המחירים הוגנים וראליים.

ולכל מי ששקל להוסיף בריכה ביתית לחצר אבל נרתע מהמחירים- זו ההזדמנות שלו”.

עוד מהבלוג של חוה ברק

Thumbnail

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים