הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 293

החל מפברואר 2013

פסטיבל הקולנוע הרוחני מגיע שוב לאולם זוהר, בקריית טבעון במרכזו הרצאה מפיו של האורח, פייר פאולין,חוה ברק.

07/05/2016

 

 

פסטיבל קולנוע רוחני . צילום-אגמדיה copyפסטיבל קולנוע רוחני 2. צילום-אגמדיה copy

 פסטיבל הקולנוע הרוחני שהתחיל דרכו בחיפה לפני כשנתיים העתיק את מקומו בשנה שעברה לאולם זוהר בקרית טבעון, ויפתח את שעריו בפעם הרביעית . 

  הפסטיבל שנוצר בשל הצורך והדרישה של הקהל לקולנוע איכותי בעידן הניו אייג’. “מודעות” היא כבר לא מילה גסה, “אנרגיה” ו”תדר” כבר שגורות בפי כל.

במהלך ימי הפסטיבל יוקרנו סרטים נפלאים שיהיו מלווים בהרצאות של מיטב המרצים והמדריכים לצמיחה רוחנית. המפגשים עוסקים בהתפתחות רוחנית העצמה אישית, מודעות, קיימות, סביבה ותרבות השפע בעולם.

הפסטיבל יפתח רשמית ביום חמישי בשעה 20:00 עם הסרט הארגנטינאי “בודהא אחד” (UN-Buda), הבודהא הוא סיפורו שובה הלב של צעיר החי בעיר הגדולה ונאבק להתעלם מהצורך הרוחני העמוק שלו לגלות מי הוא. אובדן, התפכחות וטרגדיה מובילים אותו לתרגולים רוחניים קיצוניים. הוא נודד למנזר זן בהרים בחיפוש אחר המאסטר שלו. הוא מוצא אותו, אבל הדברים אינם קורים כפי שציפה. הסרט מדגיש את הדילמה בין הארצי והשמימי ואת נקודת המיזוג בין המזרח למערב. במהלך ערב הפתיחה תתקיים הרצאה מרתקת בנושא החיבור בין פילוסופיה לצילום. ההרצאה תינתן ע”י מרצה אורח, “פייר פאולין, צלם ופילוסוף, יליד פריז”.

בין הסרטים שיופיעו בפסטיבל ניתן למצוא את: תארוז בשקית, לאורך הגנגס, המסע מזנסקר, סיני בטייק אווי, רעבים לשינוי, החיים שבפנים וכל הזמן שבעולם.

 כמו כן יהנו הבאים מהפנינג של מגוון דוכנים, סדנאות מיוחדות (שייערכו בסמוך לאולם) בתחומים שונים, בין היתר, המדריכים האישיים, כלים פרקטיים של אווטר, חוזה הנשמה ועוד. וכמובן פעילויות חינמיות לקהל: קבלת שבת, הרצאה: “מברך על כל רגע קצר” בקרון ספרים, הליכה מדיטטיבית ומעגל הקשבה.

 רישמו לפניכם:פסטיבל קולנוע רוחני

  באולם זוהר, קריית טבעון

תאריך: 26-28.5

שעות – 11:00-23:00 

מחירים:

  • ·       סרט + הרצאה – 49 ₪ (סטודנט | אזרח ותיק –  44 ₪ )
  • ·       סרט – 30 ₪ (סטודנט | אזרח ותיק – 27 ₪ )
  • ·       חבילה של 4 סרטים + הרצאות – 170 ₪
  • ·       חבילה של 3 סדנאות – 80 ₪

 

טלפון לרכישת כרטיסים ופרטים נוספים – 04-8377777

לינק לרכישת כרטיס –  http://bit.ly/24eM7Sc

לינק לתכנייה המלאה של הפסטיבל –

http://barak-tickets.co.il/custom/Spirit_Film_2016.pdf

 

 

 

עוד מהבלוג של חוה ברק

Thumbnail

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים