הבלוג של חוה ברק

ברקים

עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד

עדכונים:

פוסטים: 289

החל מפברואר 2013

הוא יכול להרשות לעצמו לטייל בעולם,לשבת ולהנות, אבל הנתינה היא אצלו בדם. קבלו את ד”ר ראובן גיטר איש העסקים המצליח, שהיוגה והשלווה הולכים אתו יחד .כבוד זה כאן!! חוה ברק.

26/03/2016

גיטרמה הסיכוי שאראלה ממפעל הפיס תתקשר אליך אם אין לך כרטיס? זה פחות או יותר הסיפור של  איש העסקים המצליח ראובן גיטר, ד”ר לאורתודנטיה, שנולד בטוניס וקשר את גורלו בגורלה של מדינת ישראל.

נתחיל מהסוף: ב- 13.04 באולם סמולרש, באונ’ ת”א -תתקיים הופעה מוזיקאלית חד פעמית ונוגעת ללב.

הופעת בכורה של ההרכב המוסיקאלי Mirabai ceiba (מירביי סייבה) שמגיעים במיוחד לישראל

להקת Mirabai ceiba  מההרכבים המוסיקאליים המוכרים בעולם,

הצמד המוכר בעולם חברו לכנר הוירטואוז בוגדן ג’וקיש וזה הולך להיות ערב חד פעמי מיוחד ,בקיצור ע נ ק !!   

כל ההכנסות מהמופע יוקדשו כתרומה לעמותת “הצל ליבו של ילד”  (Save A Child’s Heart) הפועלת בישראל.

 

ולמה אראלה? כי נסים ומצוות קוראים פתאום ,כמו הטלפון הזה שלה.

באחת הטיסות של ד”ר גיטר לישראל ישב לצידו מר “סטיוארט פולק”, מי שאחראי להביא לישראל נציגי ממשל בריטיים. פולק הראה לגיטר תמונות מהביקור של המשלחת שלו בישראל ובין היתר התפתחה שיחה על  עמותת “הצל ליבו של ילד” המעניקה ניתוחי לב והליכים מצילי חיים אחרים במרכז הרפואי ע”ש “וולפסון”. סיפור המחלקה והעמותה שהצילה עד היום למעלה מ-4000 ילדים ברחבי העולם וסיפוריהם של הילדים ריגשו את גיטר והוא החליט להירתם ולחבר בינם לבין ההרכב המוזיקלי האהוב עליו Mirabaiceiba (מירביי סייבה). 

1

הרכב הלהקה שכלול את צמד המוזיקאים הנפלאים, והקונצרט שלהם, שעמו הופיעו בכל רחבי העולם, חוגג את השלום, וד”ר גיטר שתורם את המופע לטובת עמותת “הצל ליבו של ילד”מתרגש כמו ילד כשמספר על הרגע שהחליט לשלב את הלהקה עם התרומה:

“, מדובר באירוע של שמחה ואהבה שמצליח לתת ביטוי יוצא דופן לתפיסתם את המוזיקה כשפה אוניברסלית היכולה לאחד בין אנשים, תרבויות ומסורות מכל רחבי העולם.” הוא אומר ועיניו נוצצות,וזה בהחלט מתאים לעבודה הנפלאה שעושים הרופאים וכמובן העמותה שלצידם.

33

דר גיטר ראובן,אב לארבעה ,סב לנכדים, נראה צעיר לגילו , תודות גם ללב הרחב הפועם בחזהו ,וכמובן לשקט ושיטת ה ” קונדוליני” יוגה שהוא מתרגל והיא בנשמתו.

הוא בן למשפחה של סוחרים, ועם השנים החל לשלוח ידו בעיסוק ביהלומים, כשהוא קונה אותם בישראל ומוכר בשיקאגו. כבר בשנה הראשונה הצליח להגיע למחזור של כמיליון דולר. הוא המשיך לסחור בהצלחה ובינתיים להמשיך ולהתמחות ברפואת שיניים ואף להשלים את הפרופסורה. במהלך שנים גם לימד כמרצה לאורתודנטיה באוניברסיטה העברית.

ההתנדבות הייתה תמיד בדמו – הוא  תמיד מוצא את הדרך להתנדב,]ולעזור. בשנת -1994 פתח גלריה לאמנות   בניו מקסיקו  כדי לעזור לילדים ,בקיצור משלה אומנות ונתינה מתמיד. שני הדברים אותם הוא אוהב .

באותן שנים הוא  החל לתרגל יוגה ובפסטיבל היוגה השנתי בפנסילבניה (הפסטיבל הגדול ביותר בתחומו בעולם) הכיר את להקת Mirabaiceiba (מירביי סייבה) אשר כוללת את מרקוס סייבר, גיטריסט וזמר, ואנג’ליקה באומבאך, זמרת ופורטת על נבל וקלידים, יחד עם הכנר הוירטואוז בוגדן ג’וקיש ונגן הצלו האלקטרוני יועד ניר. וזו הלהקה שתגיע,ומכאן החיבור שלו גם לצליל  הנפלא ,ולקנדוליני יוגה.

עוד עולה בשיחה כי המוטו שלו בחיים הוא להתנדב, לעזור וכמובן לעשות יוגה. “כמה שנהייה יותר טובים, יותר סובלניים, העולם שלנו יראה הרבה יותר טוב”, אומר גיטר. אבל אל תטעו למרות טוב הלב הנשקף מעיניו הטובות, הוא איש חכם וחריף מאוד ,הממשיך לעבוד ולעסוק במרץ בעסקיו חובקי העולם. איש נדיר  שבהחלט לא פוגשים כל יום,ובהחלט כבש את העולם . הוא מתגורר כיום בישראל, עשה עלייה הביתה, והרווח כולו למדינת ישראל.עושה גם עסקים בישראל וכמובן דברים נפלאים למען החברה.

  ומשנן משנתו כמנטרה:  המוסיקה היא שפה אוניברסלית היכולה לאחד בין אנשים, תרבויות ומסורות מכל רחבי העולם!!! 

אז תוציאו יומנים ורשמו: .16 13.4 מתראים במופע, מצילים ליבו של ילד, באווירה מוסיקאלית נדירה!!

 

מחירי כרטיס למופע ינועו בין 105-230 שקלים (בהתאם למיקום הישיבה באולם) והכנסותיהם הם כאמור קודש לעמותת Save A Child’s Heart ( לעמותת הצל ליבו של ילד ) המעניקה ניתוחי לב והליכים מצילי חיים אחרים במרכז הרפואי ע”ש וולפסון בחולון. צוות הרופאים והאחיות של העמותה מפעילים גם קליניקות קרדיולוגיות שבועיות, בארץ ובחו”ל, לאבחון המטופלים ולמעקב רפואי. הצל ליבו של ילד מפעילה בישראל תכניות הכשרה לרופאים ואחיות ממדינות מתפתחות ועד כה, הצילה העמותה את חייהם של יותר מ-4,000  ילדים ממדינות אפריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון והכשירה למעלה מ 100 אנשי צוות רפואי ממדינות אלו.

סרטון של הלהקה

https://www.youtube.com/watch?v=B_z-S1jFLII&sns=em

https://www.youtube.com/watch?v=M0MANeYSGkQ

עוד מהבלוג של חוה ברק

תצוגה מקדימה

גיבור ענק!!

 עו"ד ד"ר יריב וינצר עם מיכל כל הזמן אשתו  עם קבוצה של סמנכ"לים ממשרד החינוך   עם האלוף קובי ברק ראש אטל. ע יודע לנאום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

תיקשור זה הסיפור!

חנה גל היא תושבת רעננה. ב', תושבת המרכז, מספרת לי עליה בהערצה. אני בסיפורים כאלה לוקחת צעד אחד, אפילו שניים, אחורה. אבל היא כל כך מבקשת ממני לראות, שאני נגררת לא ברצון. טוב...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אורית פוגל -שפרן אשה עם הרבה קצב !! אחת על אחת עם חוה ברק !!

    רגע או יותר ,אחרי שאנחנו נפרדות, אני בעצם חושבת שיש לי  עוד המון שאלות אליה,ולא הספקתי לשאול אותה עוד שאלות שרציתי ,כי צריך להבין שאורית פוגל -שפרן מי שאוחזת בתפקיד...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה