הבלוג של יהודית קרן

באה מאהבה

אני אמא לשלושה בנים ושלוש כלות, סבתא לתשעה נכדים, פנסיונרית שמשתדלת בכל יום ויום לעשות משהו שעוד לא עשיתי, מגשימה חלום ישן לכתוב על אנשים, על חוויות ורגשות, בקיצור על החיים.

עדכונים:

פוסטים: 92

עוקבים: 1

החל מדצמבר 2016

הידיעה מלאה אותי התרגשות רבה, אותי, כמו את כל בני המחזור שלי. התרגשות לקראת כנס יום הולדת שבעים של כל ילדי נהרייה מהשנתון שלי.

26/10/2017

כבר חודשים רבים אני יודעת שסוף השבוע הזה המיוחד יגיע .

כמו לפני חתונה החלטתי לרזות להתייפות לנסות ולחזור להיות בת שמונה עשרה או לפחות להיראות כמו  אז.

הימים עברו וגם החודשים, אף גרם ממשקלי לא אבד, אף שנה מגילי לא פחת, לכן פיתחתי תיאוריה חדשה מנחמת, האומרת שלא נורא כולם הזדקנו השמינו הקריחו, וגם הם לא יוכלו לחזור לאותם ימים בהם היינו צעירים ויפים. נסתפק בכך שזכינו להגיע לגילנו המופלג, הרי יש הרבה לצערי שלא זכו לתענוג המפוקפק הזה.

כנס מחזור_640x454

אז מה נותר ? להתלבש יפה, ללכת למספרה לא לדאוג ממה התקמט מה התווסף או מה נעלם, ופשוט לשמוח מעצם המפגש.

בלילה שנתי נדדה, כבר התרגשתי. הגעתי למלון הרבה לפני השעה שנקבעה, ועוד שעות אחר כך ידיי ורגליי רעדו, ליבי דפק בחוזקה, והחיוך לא ירד מהפרצוף.

היו שם אין סוף חיבוקים נשיקות, אני בטוחה שחלק מהאנשים מחכים להזדמנות הזאת עוד מימי התיכון, צצו ועלו זיכרונות של אהבות שהתפספסו, קשרים שנותקו, אכזבות שכאבו והיום כבר נראות רחוקות. שמחה אמיתית של חבורת ילדים שהזדקנו ושמחו לחזור לנוסטלגית הנעורים שהיו כל כך יפים.

נהרייה כבר מזמן לא אותה נהרייה של ילדותנו, היא גדלה והתכערה, מלון “קרלטון” האגדי ירד מגדולתו ואפילו קפה “פינגווין” לא מה שהיה פעם, בדיוק כמו כולנו גם הם איבדו את נעוריהם, אך למרות הכול נאחזנו בהם כמו בכול זיכרונות ילדותנו.

פעם נהרייה הייתה כל עולמנו, חוף הים והבריכה, “קרלטון”, “קפה פינגווין”, הימייה, בתי הקולנוע הוד והאמפי, החנויות הקטנות שאת בעליהם כולם הכרנו באופן אישי, התנועה, המסיבות, הטיולים, אפילו הפנסיונים והמפעלים, שטראוס, ישאסבסט ומולר בהם עבדו הרבה מהתושבים, הכול היה חלק מנהרייה חלק מחיינו וקשור בילדותנו.

גדלנו, פרשנו כנפיים לארבע כנפות תבל, אבל ליבנו וחלק מנשמתנו נשארו בעיירת הנופש הקטנה ההיא בצפון, שהעניקה לנו חינוך תרבות ערכים, חברויות ואהבות, ילדות ונעורים וזיכרונות מאושרים שרק מעטים זוכים לקבל.

כל זה קם לתחייה על הבמה, בתמונה בשיר בריקוד ובעיקר במלל, והצחוק המתגלגל באולם היה הביטוי להנאה ולשמחה של כולנו לחזור ולהיזכר.

אז היומיים חלפו ביעף, חזרנו למציאות חיינו וכבר מחכים לפגישה הבאה.

עוד מהבלוג של יהודית קרן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

להיות הורים זה לא משחק ילדים

הורות - מילה קטנה המכילה בתוכה עולם ומלואו. הורות היא בכל גיל, אהבה ללא גבולות, אחריות אין קץ, דאגה בלתי פוסקת, מחויבות נצחית, לילות ללא שינה, שינוי סדרי עדיפויות, מסירות,...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

גיל 17 הלא תמיד מתוק

הדלת נפתחה וקול גברי השתלט על המוזיקה הרועמת בצעקה: חברה, קנדי נרצח. הצעקה שמה קץ למסיבת יום ההולדת ה-17 שלי. בנהרייה של שנות השישים מסיבות בערבי שישי היו הבילוי האולטימטיבי...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה