הבלוג של יהודית קרן

באה מאהבה

אני אמא לשלושה בנים ושלוש כלות, סבתא לתשעה נכדים, פנסיונרית שמשתדלת בכל יום ויום לעשות משהו שעוד לא עשיתי, מגשימה חלום ישן לכתוב על אנשים, על חוויות ורגשות, בקיצור על החיים.

עדכונים:

פוסטים: 92

עוקבים: 1

החל מדצמבר 2016

כבר סיפרתי לכם שאני לא אוהבת בעלי מקצוע כי הם מערערים את שלוות חיי? כן סיפרתי יותר מפעם אחת. באמת השתדלתי לשנות את דעתי לגרש את החששות, אבל שוב קיבלתי הוכחה שיש דברים בגו.

18/10/2017

לאחרונה החלו הפרעות בשידורי הטלוויזיה, גם התמונה ריצדה וגם הקול היה משובש  רק בחלק מהערוצים, לכן הבנתי שהבעיה בשידור ולא במכשיר.

התקשרתי ל-YES. הטכנאי הגיע באמת מהר וקבע שהשידור בסדר גמור, הממיר ללא תקלה, רק צריך לכרות את עץ הדקל שבחצרי כי ענפיו הם שמפריעים. נשמע לי מוזר, הרי העץ לא צמח אתמול ולכן ביקשתי לקבל חוות דעת נוספת אולי של טכנאי בחיר או מומחה. נאמר לי בכעס כי ב-YES כולם מומחים.

הבעיה לא נפתרה, ולכרות את העץ לא הייתה אופציה.

בייאושי החלטתי לעבור ל- HOT בדקתי עלויות ובמקביל פניתי גם ל- CELLCOM.

T.V.

ההתלבטות הייתה קצרה כי המחיר של CELLCOM היה מאוד אטרקטיבי. חיסכון של כמעט שלוש מאות שקל בחודש. הזמנתי מהם את חבילת התקשורת שלהם והודעתי ל- HOT כי אני לא  מעוניינת, הודעתי ל- YES, לבזק ולבזק בינלאומי שאני מתנתקת מהם.

עד כאן הכול בסדר נכון? אז זהו שלא.

החל מאותו רגע הוצפתי במבול של טלפונים מכול החברות שביקשתי להתנתק מהם. ניסו לתחקר אותי לאן ולמה אני עוברת, כמה אשלם, הציעו לי הטבות והנחות אם אשאר וגם ניסו להפחיד אותי עם רשימה של תקלות שיהיו לי בעתיד, ניתוקים באינטרנט, בעיות עם האזעקה שמחוברת לטלפון, חוסר ניסיון במתן שירות ועוד. עם כל סירוב שלי הגיעה שיחת טלפון מבחיר יותר בהיררכיה.

מגיל שבע עשרה לא זכור לי שהייתי מחוזרת כל כך כמו במהלך יממה זו  – “יהודית מה שלומך?” – “יהודית מה נשמע?” – “יהודית הכול בסדר?” – כאילו אנחנו חברים עוד מהפלמ”ח.

חבל שהחברות שנותנות שירות משקיעות מאמצים לרצות את הלקוח רק אחרי שעוזבים אותם.

עברתי ל – CELLCOM  ואז התברר שלא ניתן לחבר את הטלוויזיה בחדר השינה כי היא דגם ישן והחיבורים לא מתאימים.

הפיתרון: טלוויזיה חדשה וגם זרועה וגם התקנה…… רציתי לחסוך לא?

בסוף הכול בא על מקומו בשלום רק צריך לצבוע עוד כמה שערות לבנות שהתווספו לאלה הישנות שכבר מזמן תפסו את מקומן על ראשי.

עוד מהבלוג של יהודית קרן

תצוגה מקדימה

להיות הורים זה לא משחק ילדים

הורות - מילה קטנה המכילה בתוכה עולם ומלואו. הורות היא בכל גיל, אהבה ללא גבולות, אחריות אין קץ, דאגה בלתי פוסקת, מחויבות נצחית, לילות ללא שינה, שינוי סדרי עדיפויות, מסירות,...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

גיל 17 הלא תמיד מתוק

הדלת נפתחה וקול גברי השתלט על המוזיקה הרועמת בצעקה: חברה, קנדי נרצח. הצעקה שמה קץ למסיבת יום ההולדת ה-17 שלי. בנהרייה של שנות השישים מסיבות בערבי שישי היו הבילוי האולטימטיבי...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

על מדרגות הרבנות

תשע שנים עברו מאז אותו בוקר בו עמדתי על מדרגות הרבנות .... ולא רקדתי. רגלי היו כבדות, בקושי נשאו אותי לעבר הבאות. במסדרונות הרבנות הצטופפו זוגות רבים שבאו לקבל את הגושפנקה הסופית לפירוק חייהם המשותפים. אישור, כתוב שחור על...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה